0 oy
326 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (24 puan) tarafından

kizlar çiçek sepetinden alisveris yapıp da memnun olanlar var mi bi yardimci olur musunuz

8 Cevaplar

0 oy
(765 puan) tarafından

Evet biz memnun kaldik. Konyada yasiyoruz. Kayinvalidemler hatayda. Dogum gununde cicek yaptirdik canli. Cicek sepetinden. Tam dogum gunu sabahi elinde oldu. Cok ama cok memnun kaldik. 

-Reklam-
0 oy
(515 puan) tarafından

Evet eşim bana gül kek aranjmanı yollamıştı canım kekler bayat fiyatı pahalı idi. Öğretmen ler gününde yine eşim çiçek yolladı çiçekler fena değildi 

0 oy
(2,332 puan) tarafından

Eşim genelde ordan gönderir çiçekleri :) bende anneler gününde annem ve halama çiçek göndermiştim seçtiğim saat aralığında göndermişlerdi bi sıkıntı yoktu. Memnun kalmıştım canım.

0 oy
(336 puan) tarafından

Kardesim askerde anneme dogum gunu hediyesi gondermisti tam gununde geldi..genel olarak memnun kaliyo herkes

0 oy
tarafından

Esim hep ordan hediye alır bana  ordan ayıcık aldı kolye aldı yatak yanı icin aydınlatma almisti hepsi cok guzel geldi 

(24 puan) tarafından
peki boyle kisiye özel urunler siparis edeniniz oldu mu mesela resimli saat yada kupa bardak gibi
tarafından
Evet kolyem ve yatak ucu aydınlatma kisiye ozel isim ve ozel tarihimiz yazıyo
0 oy
(9,652 puan) tarafından

Eşime  iş yerine çikolata siparişi vermiştim orada da alıcının numarasini istiyolar yazdım sonra kargonun ulaşacağı gün eşim daha çıkmamıştı 9 da tlfn çaldı çiçek sepetinden kargonuz var adres ne diye eşimi arayıp sordular sonra dedim herhalde erkenden getiricekler normal de adresi bulamadıklarında arayıp adresi tekrar istiyolarmis eşim sordu bu ne çiçek sepetinden falan dedi safa yattım sonrasında akşam 5 te eşim geldi 6 da da bana msj geldi siparişiniz teslim edilmiştir diye eşimde 5 te zaten geliyo sanayide lokantamiz var 6 da da kapanıyo  lokanta dedim boule böyle ben çikolata al dim sana ama sabah gelir sandım falan tesadüfen kapanmamis çalışan almis ama yani şöyle bi mantıksızlık var neden akşam gidicek kargoyu 6 da arıyorsunuz adres orada yaziyo eğer adres te kuşku varsa sipariş edenin numarasını arayın..  birde eşimin adi onur paketin üzerinede obur yazmışlar falan benim sürprizim tam bir faciaydı..  belki bizim buradaki kargo şirketinin hatasıdır..

0 oy
(5,938 puan) tarafından

Ben en az 5 kere belki 7 kere yapmisimdir çiçek kolye cikolata almisliklarim var yani memnunda kaldim

0 oy
(340 puan) tarafından

Benm.esim.cok gonderdi ordan bana hediye :D

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 247 göst.
5 Mart 2021 Diğer kategorisinde Baran.can33 (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 383 göst.
13 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Budak0101 (468 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 718 göst.
10 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Kerem'in annesi❤ (2,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 361 göst.

377,157 soru

11,287,293 cevap

34,692 kullanıcı

...