+3 oy
841 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar cok hastayim kolumu kaldircak halim yok 7 aylik bi oğlum var eşim sabah kalkmis mamasini yapmis altini değistirmis ustunu giydirmis inanin hic ruhum bile duymadi uyandiklarini neden beni uyandirmadin dedim hastasin sevgilim sen uyu dedi şimdi oturmuş oğlumuzu salliyo bende uzaniyorum kahvaltiyi ben hazirliycam yat sen uyandiririm dedi. Her geçen gün tekrar aşik oluyorum bu adama ben 4 sene flört ettik bir kere kavga etmedik 1.5 senelik evliyiz bir kere kavga etmedik ne dersem tamam bitanem tamam sevgilim. Allah başımdan eksik etmesin iyi ki var 

28 Cevaplar

+3 oy
(13,570 puan) tarafından
Bu nispetten snra bugün edersiniz kavgayı djdjdjdj

Şaka yapiyorum Rabbim huzurunuzu daim etsin inşallah

Çok geçmiş olsun.

Senin neyin var
(665 puan) tarafından
Etmiş bile cnm malesef boşanıyorlar son postuna bak ermişmisin nesin sen kız mervoş
(3,522 puan) tarafından
Yazdıklarından muhtemelen okuyanların gözü de kaldı keşke yazmasaydın yavrum ya nazara bile gelmiş olabilirsiniz

Lan Mervem nokta atışı yapmışsın resmen
tarafından
Abla nazara değilde daha cok g**ote geldik gibi ya ☺️ aglanacak halime guluyorum
(3,522 puan) tarafından
Rabbim hep güldürsün yüzünü kuzum üzülme vardır bunda da bir hayır
(13,570 puan) tarafından
Anaaa kız noldu iki gün az takilsam olay kaçırıyorum anooooovvv gözü olanın gözü portlesn he valla şom ağızlı Merve :/
-Reklam-
+1 oy
(2,555 puan) tarafından
Bence olmasin gereken bu ama biz burda okadar kotu kocalara sahit oluyoruzki bole olmasi gerekenlere wawwww gozuyle bakiyoruz allah sifa versin sanada canim
tarafından
Allah herkese iyi eş nasip etsin canim çok sağol
0 oy
tarafından
Kız anlatma valla nazar değiyor,nazara çok inanıyorum ben. Kocaman bir MASALLAH diyorum 
tarafından
Tesekkur ederim canim allah herkese hayirli eş nasip etsin kem gözlerden korusun rabbim
tarafından
Amiiiinnnn canım inşallah. Ben bişey anlatırsam tepetaklak olduğum için hiçbir seyimi anlatmam :D mesela kolye aldım çok güzel falan derim anaaaa bi bakmışım kolyem kopmuş :D
tarafından
Nazara bende inanirim nazar haktır zaten ama ne biliyim bana kalsa tüm dünyaya haykiririm ben bu adama olan sevgimi
tarafından
Aynı ben :D
0 oy
tarafından

• Yaaa çok sevindim senin adına . Rabbim huzurunuzu bozmasın ❤️
tarafından
Cok tesekkur ederim canim allah herkese hayirli eş nasip etsin
0 oy
tarafından
MAŞALLAH rabbim muhabbetinizi artırsın canım
tarafından
İNŞALLAH bizimkilerde düzelir
tarafından
İnşallah canim kalbini ferah tut rabbim yardimcin olsun
tarafından
Amin canım alışıyo insan ya düzelmiyolar çünkü 4 yıl geçi düzelen düzelirdi nasip ya kaderimiz böyleymiş diyoz artık:D
tarafından
Öyle deme canim kalbini rabbime çevir bol bol dua et allah eşine akil fikir merhamet versin
tarafından
Aminn kızz rabbim herkesin yuvasına huzur versinn❤
0 oy
(14,004 puan) tarafından
Çok şükür canım çok şükür benim eşimde öyledir gerçekten bizim için büyük şans iyi ki varlar 
tarafından
Kessinlikle en buyuk sansimiz eşlerimiz disarda görüyorum ne hödükler andavallar var binlerce kez şükürler olsun rabbimize
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Nazar diye bişey var hemen kaldır bostunu

Maşallah bu arada
tarafından
Biliyorum nazara da cok inanirim zaten ama hic kaldirmak gelmiyor içimden bana kalsa dünyaya haykiririm
0 oy
(818 puan) tarafından
Maşallah de dilini isir kıçıni sık Allah mutlulugunu daim etsin cnm :) 
tarafından
Amin canim cok sağol
0 oy
tarafından

Masallah masallah bunca kaosun arasinda bunu buraya yazma kiz wallaha nazar deger :)

Cok gecmis olsun bu arada

tarafından
Bana kalsa koca dünyaya duyururum bu adami cok seviyorum diye rabbim kem gözlerden korusun kiz
0 oy
(118,993 puan) tarafından
totonu kasi kiz
tarafından
Ay kaşıdım valla :)
0 oy
(1,712 puan) tarafından
Kız ya anlatma nazar degecek aman kem gözlerden uzak maşallah nazar degmesin mutlulugunuz huzurunuz daim olsun insallah
tarafından
Allah korusun kiz

Cok tesekkurler rabbim herkese nasip etsin hayirli bir eş
(1,712 puan) tarafından
Aminnn sagolasın
0 oy
(342 puan) tarafından
Kız nazaer olur bir oku sen bugün üstünüze Maşallah Allah sizi nazarlardan kem gözlerden korusun eşini başından eksik etmesin inşallah 
tarafından
Hemen okuycam canim sağol allah razi olsun allah herkese hayirli bir eş nasip etsin
0 oy
(913 puan) tarafından

Tıpkı benim eşim Allah razı olsun hep öyledir saygısı sevgisi merhametine kurban olduğum<3

Allah başımızdan eksik etmesin eşlerimizi canım maşallah nazara gelmeyelim..

tarafından
Amiin amiiin amiinn
En büyük şansimiz eşlermiz
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Yaa ne güzel maşallah size yavrum istemsiz bı tebessüm ettim rabbim mutlulugunuzu eksik etmesin inşallah hep mutlu olun :))
tarafından
Sağol canim allah herkese nasip etsin
0 oy
tarafından
Bizde öyleyiz canım Allah daim etsin inşallah çok güzel ❤️❤️ birazdan gelir nispetmi yapıyorsun diyenler kendileri çünkü kavga postlsrini pek sever insanlar :D
tarafından
Rabbim bozmasin bitanem hep böyle mutlu huzurlu olun olalım inşallah :)

Linç tayfa loading... Gelsinler valla napiyim eşimi seviyorum hemde çok seviyorum bunu da sizinle paylaşmak istedim niyetim nispet değil asla da sevmem öyle şeyleri ayrica gözü olanin gözü ciksin canim :)
0 oy
tarafından
Maşallah yuvanizin huzuru bereketi daim olsun.senin ve eşinin Burcu ne çok merak ettim :P
tarafından
Amiin canim cümlemizin ki benim ki yengeç eşim başak
tarafından
Yaaa kıyamam tam denk gelmiş :) benim de yengeç.yengec ve başak çok uyumlular ya sevindim senin adına.böyle olunca ona olan sevgin ve merhametin artıyor tabii.merhamet yengeçler için çok önemli
tarafından
Kiz ne yalan söyliyim ben burçlara çok inanan biriyim flört ederken kac kez burc uyumumuza baktirdim bilemezssin hiç olumsuz bi yanit almadim gerçekten
tarafından
Evet su ve toprak yani uyumlu oluyor.zit olup uyan da var tabii de.aradiklari özellikler birbirinde olduğu için tam oturuyor.yukselen de önemli tabii.
0 oy
(1,398 puan) tarafından
Maşallah Allah nazardan saklasın ben ne zaman buraya iyi bise yazsam tam tersi oluyor buranın nazarı çok yani 
tarafından
Allah kem gözlerden korusun canim kim ne fesat düşündüyse allah kendine cevirsin
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Eşine zulüm Eden kocaları burda gördük bu tarz eşleri görmek bizi daha mutlu eder Allah mesut bahtiyar etsin canım ♥️♥️☺️♥️ ne güzel 
tarafından
Allah o insanlarin belasini versin zulme sessiz kalan hemcinslerimize de rabbim yardim etsin.
 Teşekkür ederim rabbim herkese hayirli eş nasip etsin
(12,264 puan) tarafından
Valla canım bu söylediğin her şeyi eşim yapıyor
Ama hakareti küfürü
Hiç eksik olmuyor anlamıyorum
O Zaman niye çocuklara bakıyor
Kahvaltı hazırlıyor kalk kahvaltı hazur diyor kahvaltı yaptıktan SONRA çay doldurmadjn diye kıyamet kopuyor evde
tarafından
Dengesizlik bacim bu dengesizlik
(12,264 puan) tarafından
Evet söylüyorum senin tedavi ye ihtiyaç in var diye
Sen git diyor ;))
tarafından
Allah sabir versin bacim
0 oy
(601 puan) tarafından
Maşallah rabbim nazardan korusun mutluluğunuz daim olsun cnm
tarafından
Cok sagol canim  rabbim cümlemize nasip etsin
0 oy
(616 puan) tarafından
Ne güzel yaa Allah huzurunuzu bozmasın eşinden razı olsun kardeşim keşke her çift birbirine karşı böyle anlayışlı olsa. 
tarafından
Allah bin kere razi olsun ben ondan raziyim allahta razi olsun başimdan eksik etmesin rabbim

Allah herkese hayirli merhametli dusunceli saygili sevgili eşler nasip etsin kuzum

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 400 göst.
19 Şubat 2021 Aile kategorisinde Mervees (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 123 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 32 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Tenha bitirim (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.