0 oy
222 göst.
Diğer kategorisinde (1,150 puan) tarafından
Kizlar merhabaa 37 haftalik gebeyim artik ağlama derecesine geldim cok kötüyüm  midem bogazim cok kötü yaniyor ama asiri fazla yaniyor kac gundur soguk sut soda elma gaviscon dondurma hic bisey kâr etmedi napicam ben sasirdim uyutmuyo oturtmuyo gezdirmiyo buna care bulan varmi

8 Cevaplar

0 oy
(3,921 puan) tarafından
Ay çok kötü ya bende çok çektim 
(1,150 puan) tarafından
Mahvoldum bacim ya vallahi keyfim felan kalmadi sürekli yanıyor
(3,921 puan) tarafından
Bebiş saclaniyor ya ondan :)
(1,150 puan) tarafından
Ahh eğer gerçekten saclaniyorsa full saç bebek doğmalı okadar cok ki :)
-Reklam-
0 oy
(3,321 puan) tarafından
Canım dun burdan bi arkafas cig patates demisti kucuk bi patatesi soyup yikayip cig yiyecekmisin faydasi oluyormus
(1,150 puan) tarafından
Yedim simdi biraz suan faydasi olacak gbi durmuyor hic :( bayada yedim aslinda
(3,321 puan) tarafından
Ayy tuh canim yaa cok kotu birsey anliyorum inan seni ilaç kullanmiyormusun
(1,150 puan) tarafından
Gaviscon verdi doktorum siseyi ictim nerdeyse yine fayda etmedi ki
(3,321 puan) tarafından
Ben lansor hap kullaniyorum cabum yaa benim bide  mide problemim vardi gebelikden once
(1,150 puan) tarafından
Vallahi  kendi doktorum yoktu baska doktora kisa görüştüm sormadim onada kendi doktorumdan baskasina da guvenemiyorum ki daha da var gtmeme :(
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Gaviscon falan bende sıfır etki etti oğlumda resmen gece yatmadan iki soda gece de bir litre süt bitiriyodum en son mide yanmasindan kusunca doktorum hap yazdı o kadar rahat ettim ki doktorunla konuş istersen şuan 19 haftalık hamileyim şimdiden basldi yine bir ay daha sütle idare edip bu doktorumdan da hap istiycem
(204 puan) tarafından
Şekeri dene derim bide benim ilaca falanda alerjim vardı hiç bişey kullanamadm bende
(1,150 puan) tarafından
Deneyeceğim cok teşekkür ederim Allah razi olsun
(4,700 puan) tarafından
Kuzum sıfır hiç bişey etki etmiyo ilaçtan başka şuan da da daha küçük olmasına rağmen bu şekilde başladıysa mide yanmam son ayları düşünemiyorum şuan bile yatağımın başında koca bir bardak süt var anlık kesiyo bu kadar erken ilaç kullanmak istemiyorum yoksa şimdiden ilaç kullanmak isterdim çünkü benim midemi zorluyo istifra etmemek için bile şuan zor tutuyorum kendimi
(204 puan) tarafından
Ne demek canım
(204 puan) tarafından
Şekeri dene bak bana komik gelmişti kurtarıcım oldu
0 oy
(204 puan) tarafından
Ayyy kızlar bende çok çektim valla inanmıcaksın ama bildiğimiz kesme şeker varya 1 2 tane ondan at agzına anında kesiyo 
(1,150 puan) tarafından
Kesme seker de deneyecegim ozaman insAllah faydasi olur bittim çünkü halim kalmadi :(
0 oy
(44,604 puan) tarafından
Ayy çok zor yaa o ne çektirdim bana soda iyi geliyodu 
(1,150 puan) tarafından
Yok hic iyi gelmiyor gunde 2 tane de icsem gram faydasi yok :( napacagimi sasirdim kiz vallahi
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bilirim çok kötü süt bi nebze rahatlatıyordu ama az kalmış canım. Sabret
(1,150 puan) tarafından
Süt sürekli içiyorum ama hic rahatlatmadi beni az kaldi sabrediyorum tabi ama bende bittim :(
0 oy
tarafından
Her gebelikte olur mu bu yanma
(1,150 puan) tarafından
Bilmiyorum ki cevremdeki dogurmus hamile kim varsa ayni dertteyim diyo ama demekki oluyor
0 oy
tarafından
Kusmayı denedin mi? Ben doğuma kadar yaşadım kusma dediğime bakma lavabo da bi parmak attım boğazıma bildiğin midemden gaz çıkmıştı. Bak çok rahatlarsın dene. 
(1,150 puan) tarafından
Yani parmak atma olayini hic beceremem oldum olasi yapamiyorum onu :(
tarafından
Kız sen onu bana sor. Ömrümde kusmuş insan değildim ama yapacak başka bir çözümüm kalmamıştı bi cesaret attım Vala parmak ve anında içimden sırf gaz çıkmıştı. Ama ne rahatlamıştım bak tavsiye ederim.
(1,150 puan) tarafından
Deneyeceğim umarim başarabilirim ya bende rahatlamak istiyorum bunaldim iyice Allah razi olsun yorumun icin umarim olur teşekkür ederim
tarafından
Burnumdan bile gaz çıkmıştı o derece. Dene canım umarım faydasını görürsün.
(1,150 puan) tarafından
Yok vallahi hic beceremiyorum midemi bulandiriyor ama kusamıyorum karnim kasildi agri girdi devam etmedim bende korktum

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 59 göst.
12 Ocak 2022 Aile kategorisinde Serappppp (384 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 48 göst.
3 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Manas (880 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 49 göst.
18 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deniz acar (335 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 66 göst.
16 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gelbebegim (1,419 puan) tarafından soruldu

377,278 soru

11,290,458 cevap

34,704 kullanıcı

...