0 oy
289 göst.
Aile kategorisinde (389 puan) tarafından
Bende dedimki icme ilaci sulu seyler ye kayisi komposto ic ama onlarda yaramiyor bana dedi icmesse kac gunde duzelir?

Nerdeyse 1 yildr ilac kullaniyor bunyesi alişmiş ama artik aglyor kadin ilac icmek istemiyorum diyor ustelik daha 35 yaşinda

11 Cevaplar

0 oy
(2,479 puan) tarafından
Genel cerrahi veya dahililiye gitsin o zaman cok zor bi durum basur varmiymis
(389 puan) tarafından
Sendemi cikamiyorsun ilcsiz canim
(2,479 puan) tarafından
Kuzum ben ilaclida çıkamıyorum yani cok berbat bi durum zeytinyagi kayısı komposto elma yulaf ilac hicbirsey ise yaramıyor
(389 puan) tarafından
Neyin varmis peki gttnmi hic doktora
(2,479 puan) tarafından
Yok gitmeye sira gelmedi bi kac kere gittigimde ilac verip yolladilar ama asla ise yaramıyor olac onun icin dahiliye en iyisi ben cerrahiye gitmiştim randevu bulmaya çalışıyorum işte
(389 puan) tarafından
Ozele bakarmisin
-Reklam-
0 oy
(119,075 puan) tarafından
Her sabah 1 corba kasigi zeytinyagi icsin ac karna snr kayisi puresi yesin kiz o ilac mahveder bunyesini 
(389 puan) tarafından
Bende dedim kayisi kaynat suyunu ic sabahlari dedim
0 oy
(1,066 puan) tarafından
Canım hemn genel cerrahi ye gitsin teyzen. Benim kaynanam da öyleydi ilaçsız çıkamıyodu bağırsağı tıkanmış tümör oluşmuş. Kansere çevirmiş 
(389 puan) tarafından
Gtti kuzum herseyi temiz cikms sukur
0 oy
(160 puan) tarafından
Enterogermina icebilir yada probiyotikli seyler mesela kefir gibi
(389 puan) tarafından
Kefir icti ama digerini kullanmadi
(160 puan) tarafından
Eczanlerde satiliyor kefiride duzenli icmesi lazim
0 oy
(217 puan) tarafından
Benimde doğumdan sonra oldu ve 1 buçuk yıl sürdü ağlaya ağlaya gidiyordum lavaboya şükür geçti
(217 puan) tarafından
Eczacı önerdi tuvalete çıkmadan yarım saat önce iciyodum zor koşuyordum lavaboya
(389 puan) tarafından
Canm adini atarmisin ya
(217 puan) tarafından
Dulcolax
(389 puan) tarafından
Saol canim
(217 puan) tarafından
Bişey değil cnm inşallah geçer
0 oy
tarafından
Dokotra gifmesi lazım bunun için 
(389 puan) tarafından
Gitti herseyi temizmiş
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Zeytin yagi içsin bide hep yemeklerde hoşaf içsin kayısı hoşafı 
(389 puan) tarafından
Dünden beri iciyomus pek etki yapmams
0 oy
(1,165 puan) tarafından
TV de bakmıştım Dr Hamit çelik izle istersen kardiyoloji uzmanı 10 yıldır kronik kabızlık çeken hastasını tedavi etmiş. 15 günlük su diyeti uyguluyo. İsterseniz bı araştırın. Daha çok gençmis. Bence gerekirse o doktora gidip bı görünsün
(389 puan) tarafından
Gtti doktora cnm su diyeti nasilmiş link atarmsn
(1,165 puan) tarafından
https://youtu.be/ps7_JExOwH4

Doktorun kabızlık ile ilgili videosunu paylaştım izle istersen umarım bı çözüm olur
(389 puan) tarafından
Insallah saol
(1,165 puan) tarafından
Çoğu doktor klasik ilaçları yazıyo malesef nedenini arastirmiyo bile iyi bı doktor bulmak çok önemli. Bu doktor altında yatan sebebini araştırıp ona göre hastasını tedavi ediyo. Bence bu çok onemli
0 oy
(247 puan) tarafından
Sivi beslensin dikkat etsin bende 4 yildir cekiyorum makat catlagi vardi ameliyat oldum duzelmedi ben ilac almiyorum o ilaclar cok kullanildiginda bagirsak kanseri yapiyor Allah korusun
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Doktora gitmeyi denese
0 oy
(439 puan) tarafından
Duphalac surup alsin ve lifli gidqlar yesin pirasa yulaf ıspanak gibi onlar wc çıkmasını kolaylaştırır 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 227 göst.
17 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Esmosum (7,581 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 152 göst.
25 Ekim 2021 Diğer kategorisinde 1Anne1Melek (224 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 675 göst.
18 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmakayram (178 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 356 göst.
8 Mart 2020 Diğer kategorisinde ❤Esra❤Mustafa❤Eren❤ (6,136 puan) tarafından soruldu

378,031 soru

11,314,770 cevap

34,755 kullanıcı

...