0 oy
464 göst.
Diğer kategorisinde (156 puan) tarafından
Çok üzüldüm koza çok zor günler geciriyo kendi içinde bi savaş veriyo kimseye zarar vermemek için uzaklaşmış bence Allah herkesin yardımcısı olsun bence kimse anlamadı ama sunayi

8 Cevaplar

0 oy
(8,081 puan) tarafından

Bu saatde aklina nerden geldi gözünü sevdiğim :D

(156 puan) tarafından
Bugün esra erola bakandım kızımı uyutuyodum  bi bakayim bugun nelee olmus diye videolarina baktim  üzüldüm koza ağlamamak için zor duruyo
(8,081 puan) tarafından
Yorumları okudum bende çok acımasızca sanki kendileri mükemmel
(156 puan) tarafından
Aynen ayıp ama insanın kendi elinde olan bişey değil bence ben tanışmak isterdim o kizlar çok iyi niyetli temiz birine benziyo psikoljik anlamda yardıma ihtiyacı var bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Niye gitmiş ki bende anlamadm
(156 puan) tarafından
Galiba biraz erkekliğe ozeniyo anladığım kadariyla
0 oy
(921 puan) tarafından
Sunaya bakmadim onun derdi neymiş 
(156 puan) tarafından
Evden kaçmış galiba erkeklige ozeniyo annesine söylemiş yüzüne tükürmüş oda evden kaçmış
(921 puan) tarafından
Yaa erkek gibi zaten demek o yüzden
(156 puan) tarafından
Üzüldüm ama eve dönmek istemiyo ama çok ister edildi
0 oy
(16,054 puan) tarafından
O programa hiç inanasım gelmiyor ya evlilik programından sonra 
(156 puan) tarafından
Hakli olabilirsin ama b3n o kıza çok üzüldüm Allah yardım etsin
0 oy
(5,376 puan) tarafından
Bugün izlemedim de erkek gbi o kız bnce öyle bi sotunu var gbi geldi bana
(156 puan) tarafından
Bencede psikolojik bi sorunu var
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Kimse öyle olmayı istemez o tür duygular çok küçük yaşlarda başlar Allah evlerimizden uzak etsin ama öyle olanları hiç bi zaman yargılamamak lazım kimin nolucagi belli olmaz bende çok üzüldüm ona Allah kimsenin başına vermesin bundan sonra ailesinin yapıcağı tek şey ona saygı duyup sahip çıkmak sahip çıkmadıkları sürece ordan oraya savrulup durur 
(156 puan) tarafından
Amin inşallah  kimseye böyle bişey vermesin elinde olan bişey değil ama ben çok üzüldüm izleyince
(9,626 puan) tarafından
Evet canım malesef elinde olan bise değil ben bununla ilgili çok şeyler izledim böyle değişimler 6 10 yaşları arasında oluşmaya başlarmış o yüzden büyüdükçe ellerinden geldikçe maddi imkanları oldukça bu değişimi dışa vuruyolar büyüdükten sonra yapmaları da ailede travma etkisi yaratiyo halbuki eğer küçükken dikkat etselerdi biraz peşini kollasalardı  evlatllarindaki değişimi farkederlerdi belki büyüdükçe önüne geçemezlerdi ama en azından küçükken bunları görüp kabullenmesi suana göre daha kolay olurdu Allah ailesine de sabır versin inşallah ne diyelim umarım hayati daha güzel olur pişmanlıklar yaşamaz
0 oy
tarafından
Çocuğu  hormonel sıkıntıları var kendini kadın gibi hissetmiyor buda bi hastalık ona sahip çıkıp yardım etmek yerine yüzüne tükürüp aşağılarsan öyle olur o tarz çocukları elde tutmak zaten çok çok özür ne diyim allah yardım etsin 
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Esra Erol suna yazınca hamile kızı olcak herhalde dedim adına karar vermişler izlemeyince dünyadan haberim yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 330 göst.
16 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Suravebebisi (2,205 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 464 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 279 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 459 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...