0 oy
716 göst.
Diğer kategorisinde (123 puan) tarafından
O kadar sancı çektikten sonra doğunca ona karşı soğuma oluyomu istememezlik falan geçen biri doğumdan çıkmış sezeryan olmuştu istemiyorum diyodu gözümle gördüm lohusalık şeysinden mi oluyodu acaba? 

25 Cevaplar

0 oy
tarafından
Yuh nasıl olabilir öyle bir sey ya. Aksine daha çok istiyorsun. Yanı bende öyle olmuştu sürekli kucağımda olsun istiyordum. Ama kisiden kişiye de değişebilir 
-Reklam-
0 oy
tarafından
sezeryandan ciktimm fenalasinca genel anasteziyle oldumm ciktigimda agridan agliodumm ama o agriylaa bebegimi emzirdimm ne agri.kaldi ne biseyy..
0 oy
(6,360 puan) tarafından
Kiz ne gormemezligi gozumu ameliyathsnede actm bebeğim nerde diye soruyodum hemsireler sayikliyom sandilar hasta odalarina ciktik odam koridorun sonunda Allah'im bi bebis agliyo butun kat inliyo odaya yaklastikca sesindaha da yakinlasiyo odaya girer girmez sustu ben de daha gormeden agladm bu benim bebeğim mi agliyo diye suan bile duygusallastm cok baska bisey rabbim herkese yasatsn insallah ❤❤❤
0 oy
(786 puan) tarafından
Yokk walla ben o kadar sanci çektim hicte sogumadim öyle güzel bi duygu yokk anlatamam
0 oy
(545 puan) tarafından
Yok ioyle bisi canim isteyerek hamile kalmadiysa bi insan tabiki istemez ama ister sezaryen olsun ister normalndogum anne kendi arzusuyla bile isteye hamile kaldiysa degil 8 saat sanci 9 ay boyunca sancilar icinde kivransa yinede vazgecmez yavrusundan o ilk bakis ilk duugu  ilk koku cekme inan unutulmuyo

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 614 göst.
30 Ocak 2023 Diğer kategorisinde berak (373 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 339 göst.
5 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Merve100 (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 113 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 1 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 511 göst.