0 oy
613 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar sürekli tirp atıyor sürekli kavga ediyor kimle tartisrsam hakilida olsam hep karsi tarafi savunur bu kim olsa yapar bunu bana yazın çalışıyor kisin uyor kisnda çalış diyorum çalışmam diyor sonra parasız kalıyor sürekli onu aldatıyorum gibi bana muamle yapiyor ağzından bir tane güzel cümle çıkmıyor beni mutlu etmek icn ama o cinselige çok düşkün bir kere yok desem nankör de benim pislikte acyaip konuşuyor  hep konuşup duruyor çocuğum onun yüzden çok saygiz pis bir çocuk olmuş  sürekli çocuğun önde kavga ediyor ağla olum vur olum oglum ilaç içme ilaç zehir çocuk hasta oluyor hastliktan ateş icnde perişan ilaç veremiyorum kuzenilerimden biri erkek mesj atsa cevap verme konuşma artk delircem çıldıracam okdr soğudum tiksindim ki size bunu nasıl anlta bilirim bilmiyorum  bosanamiyorum da gidcek yerim de ailem derdi onlara yeter

10 Cevaplar

+1 oy
(265 puan) tarafından
Eşini bilmem de bir kadın olarak dul avrat gibi konuşuyor demen çok çirkin. Burada, da bir sürü dul kadın var, onlara ayıp
(1,824 puan) tarafından
Devamını okumadım inan
tarafından
Aman be derdini anlatmış işte benzetme yapmış duyarı başka tarafa kasın
(373 puan) tarafından
Ya bizim kurtlerde dul avrat kelmesi çok konuşana denir o manda yanlış anlamak istuen anlar sonuçta bende bosnmak istuen bir insanım ya hani birz mantkli düşünürsek
(1,824 puan) tarafından
Kelimeler önemlidir sizi tanımlar o yüzden dikkat etmek lazım
Deda duyar bu değil canım gerilme sen
(373 puan) tarafından
Haklısınız kusra bakmayın birlerni kirp uzduysem
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben kısın calısmamayı hıc anlayamadım ya, bır adama evde oturmayı hıc yakıstıramıyorum ben
(373 puan) tarafından
Otuyor sürekli yatiyor yataktan çıkmıyor bağırıp duryor
tarafından
Bır arkadasımın esı de boyle cok yuksek mıras kaldı bankaya yatırdı parayı onun faızıyle gecınıyorlar aylık kazancları belkı 20-25 bın ama arkadasım evde ondan rahatsız oluyor, esın cıftcı vs heralde yazın calısıp kısın yıyorsa ona para dayanmaz kı
0 oy
(1,715 puan) tarafından
Bukadar olumsuzluğa ne denir bilmem ki.. nerden tutsan elinde kalır .. tam dayaklık
0 oy
tarafından
Çocuğuna hayatının en büyük kötülüğünü yapıyor yazık ya 
(373 puan) tarafından
Evt yapıyor ama farkında değil
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Aile terapistine gitseniz ikna edersen daha iyi olur. Çocuklar konusunda çok hassasım. Onun gözü önünde olmaması gerek. Ve gidecek bir yerim yok diyorsun en iyisi bir destek almanız. Rabbim hidayet versin. 
(373 puan) tarafından
Böyle şeyleri çok saçma ve cahice buluyormus ben deli miyim sen git diyo
0 oy
(2,224 puan) tarafından
Çalışmayan tembel erkek çok zor canım Allah yardımcın olsun inşallah kocanada Hidayet versin. Kocanın annesi babası ile konuşsan uyarsalar olmaz mı en azından çalışması için 
(373 puan) tarafından
Dio kisn kimse çalışmıyor zaten annesi
0 oy
(8,777 puan) tarafından
Cnm kusura bakma ama boşanamiyorum aileme gidemem diyorsun ya bosanacaksin yada boşanamiyorsan ömrü billahi çekeceksin başka çözümü yok
(373 puan) tarafından
Oğlum büyüsün biraz okula veya kreşe gidcek boyuta gele bilsin eilmde biraz para geçsin biticdk zaten duzlemeye niyeti yok
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Parasız kalınca nerden bulmaya çalışıyor ailesi mi veriyor 

(373 puan) tarafından
Yok ailesi vermiyor kirediden yiyor
0 oy
(10,784 puan) tarafından
Bir dul olarak ben böyle konuşmuyorum.yani kocan başka bir seviyede bence. Benim düşüncem şudur ki.erkek kış bilemm ne diyerek evde yatamaz.hele ki bir çocuk varsa.cocugunu seven insan da o çocuğun önünde konuşulması gereken nedir bilir.yani ben neler yaşadım ne kavgalar ettik fakat bir kere çocuğun yanında etmisligimiz yoktur.ama o da muhtemelen babasından böyle gördü 
(373 puan) tarafından
Özür dilerim benim duldan kastegim o dil bizm Kürtlerin dul avrat lafı çok konusna denir hani o manda bende sirnle yazında öyle oldu
0 oy
(1,089 puan) tarafından
İşi ne ki kışın çalışmıyor inşaatçı mı genelde onlar kışın evdeler ya ama oğluna tavırları çok.sinir bozucu yeme içme ne demek anne babatek ağız olmalı 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 715 göst.
8 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Berilin annesi ❤️ (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 435 göst.
0 oy
6 cevap 314 göst.
9 Şubat 2024 Aile kategorisinde Miniminnaķ (2,864 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 89 göst.
16 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,322 soru

11,323,370 cevap

34,775 kullanıcı

...