0 oy
106 göst.
Aile kategorisinde (325 puan) tarafından

Ben ne yapacagim şaşırdım kaldım bütün gaz damlalarini denedim bize iyi gelen doktor tavsiyesiyle kullandim hepsini bu arada metsil ve zingo ayni anda kullaniyordum işede yariyordu biraz rahatladi bittiler bende artik 6 aylik diye birakayim dedim bu iki gündür başa sardık çığlık çığlığaaa o kadar gazı varki sütte emmiyor şimdi ben zingo yerine nurse harveys damla kullanmak istiyorum daha önce şurubunu kullanmıştim metsil mi bagirsak düzenliyici yoksa zingomu anlamadim çünkü doktor ikisini ayni anda kullan demişti sizinde bildiginiz daha etkili şeyler varsa benimle paylaşirmisiniz oglum gercekten çok gazli 

3 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Biogaia bagirsak duzenleyici kullndim bir ay o kadar rahtladim ki hem bebegim hem.ben sonra biraktim kullanmayi suan bes aylikk duzene girdi cok sukur. 
(325 puan) tarafından
Damlami oluyor şurupmi
(4,152 puan) tarafından
Damla canm gunde 5 damla kullandim
(325 puan) tarafından
Tam çok sağolun
(4,152 puan) tarafından
Rica ederim ins senn kuzuyada cok iyi gelir.
-Reklam-
0 oy
(3,769 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun cancağızim ❤️ benim kizin küçükken olduğundan gazı sırtında bir nokta gibi birbyer vardı orayı özellikle parmağımzn ucu ile ovaladgmz da bir süre sonra çıkardı 

Ayakta gezdirerek sırtını ovalayarak doktrn da gösterdiği şekilde yaparak çıkarttırdk bizole pek damla kullanmadm ben 
(325 puan) tarafından
Herşeyi yapiyorum ama mecbur kullaniyorum doktora götürüyorum rötgen çekiyor karni gaz dolu
(3,769 puan) tarafından
Büyük tuvaletini hergun yapıormu
(325 puan) tarafından
Hayır yapmiyor
(3,769 puan) tarafından
Yapamadığı iicn bence okd rgazi birikiyor zaten
Büyük t. Yapablse düzene girse okdr olcfni snmiorm bunun için doktor birşey önerdimi yada dedimi
(325 puan) tarafından
Metsil ve zingo verdi orda yaptigi işlemde makattan siringa gibi biseyler ilac verdi gazini ve büyük tuvaletini yapti bi haftadan fazla yapmazsa getir desi ama bizimki bi hafta degil 3/4 güne bir yapiyor
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Geçer insallah canim sabirla  beklioruz 6 ay bitti bizim geceleri hala devam 4. Ayinda birakmistik damlayi yinr basladim nurse harveys kullaniorum bende
(325 puan) tarafından
İyi geliyormu
(1,808 puan) tarafından
Evet canim cikario

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 353 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kubrabas (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 126 göst.
15 Ocak 2023 Aile kategorisinde Cano6can (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 173 göst.
24 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevmm (1,944 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 172 göst.
15 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esma65 (337 puan) tarafından soruldu

378,215 soru

11,319,932 cevap

34,765 kullanıcı

...