0 oy
84 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (77 puan) tarafından

Kizlar 4 aylık bebeğim var galiba usutmus gazida baya kokuo çok huysuz sürekli aglio emerken sanji gelio çok aglio biraz hiriltisi var ateşi yok hastaneye gitsem bişey yaparlarmi hep gittiğimde gazı var getirme dediler normal masaj yap bol bol dedi doktor burunu belli bı sekilde akmıyor dus aldrsam daha çok usurmu acaba bide kafası çok terliyor siliyorum ama tam kurumuyor nasıl çözüm bulabilirim

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Usutmus galiba cnm bir küçük havlu sırtına ve göğsüne koy terketme çok calpol ver biraz 
(77 puan) tarafından
Aynen terliyor çok kalında giydirmiyorum kafası emzirirken çok terliyor
-Reklam-
0 oy
(1,808 puan) tarafından
Cokmu giydiriosun acaba terledigine göre bebekler üşüyünce degil terleyince daha çok hasta oluo terletmemeye dikkat edin  hiriltili öksürüğü var ise doktora gösterin muhakkak derim gecmis olsun 
(77 puan) tarafından
İlk bebeğim deneyimim yok arada öksürüyor ama ölcüyor gibi kusmuo boğazına kaçıyor hiriltisi da baya ama bı kerede böyle oldu sadece hırıltı covud bölümüne gonlerdirdiler virüslü kişilerde geliyor onlar muane olduğu yerde bebekte oluyor ondan korkuyorum
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Gazı kokuyorsa karnı agrimistir ayaklarini sicak tut canim Rabbim şifa versin insallah 
(77 puan) tarafından
Karnı ağrıyor ayaklarını sürekli çekip karnı gurul gurul teşekkür ederim
(1,238 puan) tarafından
Ayaklarina patik giydir sicak su torbasi varsa su koyup ayaklarina koy uzeri cok kalinsa cikar bir kat kalsin ince bir yelek giydir  pazen felan o tarz battaniyesini ort uzerine gecer insallah
(77 puan) tarafından
Tamam canım

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 98 göst.
4 Mart 2022 Aile kategorisinde Nihalinannesi (1,238 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 131 göst.
0 oy
3 cevap 131 göst.
27 Mart 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy