0 oy
371 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bebelerinizin bezini gece degisiyomusunuz. En son 6da değiştim erken uyudu gece yatarken yeni bez takiyodum unuttum degissem uyanacak şimdi sizce durumu böyle sabaha kadar yoksa degiseyimmi

31 Cevaplar

+1 oy
(3,212 puan) tarafından
Akşam 7 de değiştirir 8de uyuturum altını sabah açarım yaklaşık 4. aydan beri böyle yapıyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
6 dan sabaha kadar çok kalır pişik olur canım değiştir bence
tarafından
Şimdiye kadar olmadı pişik çok şık değiştirmememe rağmen uyanacak uyumuyo uyanınca ondan korkuyorum ya
(472 puan) tarafından
Ben akşam 23 da takyom sabah alyom
0 oy
(16,293 puan) tarafından
Taşar canım sabaha kalırsa. Bende en son 8 de değiştirdim şimdi uyuyor bir gece 12 1 gibi değişirim sabaha kadar kalır 
tarafından
Molfixte hiç taşma olmadı ya uzun süre kalsa da. Rahatsız olur mu o kafama takıldı
(16,293 puan) tarafından
Bend molfix kullanıyorum uzun kalınca tasar canım.
0 oy
(16,507 puan) tarafından

Hiç. Değişmiyorm gece

Gün içi büyük abdest dışında prima sını geceye göre ayarlıom
(1,699 puan) tarafından
Nasil ayarliyon :D bezi
0 oy
(6,370 puan) tarafından
Sabaha taşar kız degiştir bence. Ben bazen silmeden degişiyorum bezi sadece silince soguk geliyor uyanıyor çümkü 
tarafından
Evet bende dgisirsem
tarafından
Bende degisirsem silmicem iyiki dedn
0 oy
(2,952 puan) tarafından
Kullandığın bezin markasına göre değişir Prima 12 saate kadar gerçekten kuruluk sağlıyor
0 oy
(5,134 puan) tarafından
8 gibi değiştiriyorum sonra sabah 8 de alıyorum çok şükür pişik falan olmadı
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Sabaha kadar o şekilde benim gönlüm el vermiyo valla çok aşırı doluysa gece 3 - 4 gibi değiştiririm, bakarım Az doluysa değiştirmem. Uykusu falanda açılmıyo değişirken o uyurken hallediyorum. 
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Yatmadan bı değiştiririm bide gece kendide değişmeyince huzursuz oluyo
0 oy
tarafından
Değiştir tabi kız heryeri ıslak olur  bebeğin
0 oy
(76 puan) tarafından
40  na kadar  gece  degistim   ondan sonra  degismedim  hic aksam 7 8 gibi  degisiyorm  o kaliyor  ki  zaten  yapmiyo  gece  öyle alisti
0 oy
tarafından
Onbir gibi değiştiririm sabaha kadar durur 

Bence değiştir canim 
tarafından
Degiscem canim ickm rahat etmedi
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben 9da uyutmaya basliorum 9a10kala falan bezini degistiriorum gecede ellemiorum cunku cit sesjne bile uyanior zaten saat basi emmeye kalkior
tarafından
Aynen benimkide oylee ondan değişmek istemiyorum unuttum değişmeyi ya
(5,913 puan) tarafından
Valla canim memeye falan uyandgi zaman islak mendil kullanmadan degistir islak mendile daha cok uyanir 6da uyumus cok erken uyumus mutlaka uyanacaktir
tarafından
Degiscem mecbur canm benmde içim rahat etmedi
0 oy
tarafından
Kaçta uyuduki canım uyanır gece değiştirirsin ozaman
tarafından
Bezini değişirken uykusu açılıyor zaten 20 kez uyanıyor hemen emziriyorum dalsın diye. 9da uyudu daha geç uyuyordu normalde
0 oy
tarafından
Akşam yatırmadan önce kesinllikle değiştirip öyle uyuturum sabaha kadar da çok dolu olmadığı sürece ellemem oldu bitti böyle 
tarafından
Sağol canm
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Gece hıc uyanmıyor mu. Eger uyanıyorsa bezını kontrol edersin dıştan. Çok şişmemişse bısey olmaz 
tarafından
Ohoo 20 kez uyanıyor :D ama hemen uyutuyorum tekrar. Kontrol edicem ama sürekli gece emdiği için dolar büyük ihtimalle
(1,077 puan) tarafından
Sılmeden degıs hemencecık emer uyur loş ışıkta degıstırırsın.
tarafından
Öyle yapacam canm
0 oy
(1,494 puan) tarafından
Vala ben degissemde degismesemde her sabah cisden dolayı elbise degisiyrm 1 2 biberon süt içer ondan galiba
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Ben uyumadan hemen önce  mutlaka değiştiririm. 11 de uyutuyorum şimdi değiştirip uyuttum 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Akşam saat 10 gibi değiştiriyorum gece hiç değiştirmiyorum 
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Ben gece 12 gibi degistiriyorum basen 11 gibi onla sabah 7 ye kadar değiştirmem uykusunu bolmuyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 131 göst.
18 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Birhilall (1,197 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
16 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Seherl (624 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 469 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

384,860 soru

11,511,753 cevap