0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Sevgililik nişanlılık evlilik 13 yıldır birlikteyiz çok sıkıntılar çektik bir kere olsun şikayet etmedim eşimin üstüne çok titredim askerde parasız kaldı aç kaldı ailesi asla destek olmadı ben ise girmistim geçici iş kurdan aldığım paranın yarısını ona yolluyordum yine olsa yine yaparım bunu soylememdeki sebep hep bizim aramızdaki bağın çok farklı olduğuna inanmam ama değilmiş hep babam gibi biriyle evlenmemek için dua ettim ama eşim babama dönüşüyor ayrı yatıyor isten geliyor balkonda oturuyor bütün gün ailesine çok daha farklı hep orda olmak istiyor kızım orda huysuzlandi diye el kadar bebeğime huysuzlandi ailesine sevdirmedi diye söylendi bir daha asla kızıma ailen için soylenmiyosun dedim aramız bozuk gönlümu almaya çalışıyor ama ne yapmam gerektiğini bilmiyorum,:(( konu sadece bu değil anlatsam çok uzun hamileliğim de zor geçmişti beni hastaneden alırken falan söyleniyordu ama annesiyle babasının bir işi çıksa koşa koşa gidiyor biz çok uzun yıllar birlikte olduğumuz için ailesi kadar kıymetli olmak isterdim yaşanmışlık çok 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Siz olsanız nasıl davranirdiniz artık onemsememyi o gibi davranmayı düşünüyorum 
-Reklam-
+1 oy
(13,889 puan) tarafından
Kaçan kovalanır çok umursama simarmis bence 
tarafından
Evet haklısın olabilir öyle yapicam
0 oy
(6,219 puan) tarafından
Postu senin acitigini görmek beni çok üzdü 
tarafından
Öyle işte esmam çok üzgünüm kızım benim gibi büyüsün asla istemem :( ama sizi çok seviyorum diyor bugün yanlış anliyosun diyo ama gösterdiği o değil
0 oy
(768 puan) tarafından
Benim eşimin de önceliği hep annesi babası ve kardeşidir ama eşim değişmedi evlendiğimden beri aynı o yüzden takmıyorum artık bide düşün depremden önce ayrı evlerdeydik şimdi evleri birleştirdik berbat bisey basbasa hiç oturmayız biz yalnız kalınca hemen annesini çağırıyor anne gel yanıma otur diye annesi bir yere gitsin hemen diyor annemsiz evin tadı yok diye bende artık ne yaparsa aldırış etmiyorum 
tarafından
En iyisini yapiyosun canım yok benim eşimin önceliği hep bendim değişti
0 oy
(82 puan) tarafından
Sana bişey diyim mi Aynı sen gibiydim Ben kendimi anlatmaya ve ya doğruyu yanlışı anlatmaya çalıştıkça baktım ki beni anlamıyor bende artık anlatmayı bıraktım duygusuz sevgisiz umursamaz oldum hak edene hak ettiğini vermek gerek insanın kendine ettiğini kimse kimseye etmezmiş
tarafından
Okadar haklisinki ama arti yonleride var evi doldurur maaşını alınca çok aç kaldık şimdi işi çok iyi ne istesem alır ama öncelikleri değişti uzaklaştı anlamiyi
(82 puan) tarafından
Herşey karın tokluklugu ve alması etmesi değil benimde maddi durumum iyi ama huzurum yok o paranın içine e...m huzur olmadıktan sonra ne yapayım benn kuru soğan ekmek olsun huzur olsun
tarafından
Okadar haklisinki
0 oy
tarafından
Bu postu senin açman çok üzüldüm senin adına canım Rabbım yuvaniza huzur mutluluk versin inşallah çok üstüne gitme bakalım 
tarafından
Amin canım trip atınca sizi çok seviyorum yanlış anliyosun diyo
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Sen de kizinla ilgilen hic kendini uzme uzerine dusme akisina birak insallah o da hatasinu anlar seni gercekten kirdigini deger vermesi gereken bir yuvasi oldugunu anlar insallah zorlu yollardan gectin sukur sonu guzel oldu kizina saril kokla huzur orda☺️
tarafından
Gerçekten öyle çok baskaymıs rabbim nasip etti çok şükür ☺️❤️
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Sende benim postuma yazmıştın aynısı bendede var ben konuşmuyorum sohbette etmiyorum yanında konuşmaya çalışıyor birşeyler yapıyor 
tarafından
Bende öyle yapicam
(7,249 puan) tarafından
Bizim mevzuyuda biliyorsun işte bizimkilere gelince belim ağriyor dedi bende onun gibi davrandım çok yanında durmadım icerlerde işimi yaptım sonrada gittim aldım telefonu uğraştım akşama doğru marketten ne lazım dedi hicbisey dedim alinack bişey yok mu dedi yok dedim kızıma hadi gidip dondurma alalım dedi evde var dedim cubuklusunu alırız dedi neyse artık bende hazırlandım markete girince gezdik ki eşim öyle çok fezmez hadi hadiyle acele ettirir hep farklı bı markete gittik baya gezdik birazda zarar açtım ama ifademide bozmadım geldik aynı devam sabah kahvaltıda konuşmaya çalıştı kısa cevap verdim gitti ise bundan sonra böyle ama aklıma ne geldi gorumcegin kızının doğum günü var cumartesi ve annesinin bağında yapacak oraya giderken belinin agrimayacagina kalibimi basarim geçen haftada anasına giderken agrimamisti çünkü bende unutmuş gibi yapicam dur bakalım
tarafından
Bunları hak ediyorlar canım gerçekten
(7,249 puan) tarafından
Az bile yapıyorum
0 oy
(15,824 puan) tarafından
Ayyyy İpekkk senden böyle bı pist gormekk üzdü beni canım ya❤️Bırak üstüne düşme biraz kızınla vaktini geçir kaçan kovalanır hesabı valla bilemedim ki ne desem 
tarafından
Aynen öyle canım şimdi gönlümü almaya çalışıyor
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Ailesini çok mu elestirdin acaba ki onlara yönelmeye başlamış 
tarafından
Valla ben gerçekçiyim tam tersi önceden Cok elstirirdim şimdi tam tersiyim daha ilimliyim
(7,673 puan) tarafından
Genelde aileleri eleştirince göze daha iyi geliyorlar hani ailelere toz kondurmak istemez kimse kadınlarda dahil
tarafından
Yok ben dogrucuyum eğer ailem hakkında doğru bi ekstride bulunursa haklısın diyorum hakaret saygısızlık yapacak biri değil aileme
0 oy
(968 puan) tarafından
Canım çocuktan sonra birbirinize vakit ayiramiyor musunuz acaba erkeklerde çok oluyor çocuk olunca eski rahatlığını arıyor öyle birşey de olabilir baktın pek yanaşmiyor sende ona mesafeli ol ki biseylerin yolunda olmadığını anlasin
tarafından
Bilmiyorum ki canım valla

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 1,521 göst.
13 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 436 göst.
3 Nisan 2023 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 469 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu