0 oy
115 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından
Canlar bu haftada şikayetleriniz neler... Doğum yapanlar için hatırlarında kaldıysa sizin şikayetleriniz nelerdi. Kaçıncı hafta da nst yapıldı merak ediyorum cevaplarsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum şimdiden 

5 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Post uste ciksin
(109 puan) tarafından
Allah razı olsun gülüm
-Reklam-
0 oy
(201 puan) tarafından
Ben 33+3 um ama bebek biraz önden gidiyor canım.. sezaryenli olduğum için dikişler agiriyor biraz bide kasıklarım felan..iki hafta önce kontrole gidince nst yapıldı kan ve idrar tahlili yapıldı 
(109 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim. Bende 28 haftalıkken gittim en son 33+2 olacaz yarın inşallah ama 1 aydır gitmiyorum işte aslında gittim randevum vardı doktorum raporluydu yoktu başka doktor da muayene etmedi karda kışta gittim geldim üstelik düştüm :( dizlerimin üstüne düştüm hamd olsun sıkıntım yok da merak ediyorum kaç kg oldu kaç cm suyu yerinde mi yerleşti mi doğum kanalına vs vs merak ediyor insan işte
(201 puan) tarafından
Haftasına göre gidiyorsa muhtemelen 2 kiloyu gecmistir.. benim önden gittiği için iki 31. Haftada 2 kilogram felandi.. doktor bu hafta içinde n cagirmisti ama gidemedim bende randevu bulamıyorum.. ikinci sezaryen olacak bende nasıl ne zaman olacak merak ediyorum bebekde hızlı ilerleyince
0 oy
(231 puan) tarafından
Bnm kasılmlrm ve kasıgımda batmalr olyodu bebek toplanyo gibi taş gibi olyodu karnım. Ntse sancım olunca yapıldı. 2 kere başkada yapılmadı 
(109 puan) tarafından
Benimde öyle oluyor canım 32 haftaya kadar hep sağımdaydı 1 haftadır soluma geçti kanala mı yerleşti acaba diyorum. İnşallah doğum pozisyonu almıştır erken ama erken alanda var sonuçta
(231 puan) tarafından
Evet var cnm erken alan. Bnde şuan 30 haftalgm ama bnde de yine kaslma olyo toplanyo agrı yapyo.
(231 puan) tarafından
Rabbim saglıcakla kucaklarmıza almayı nasip etsin inşallah.
(109 puan) tarafından
Amin inşallah canım
0 oy
(742 puan) tarafından
32 +5 de doğurdum. Sık sık  tuvalete gidiyordum. Son zamanlarda.  Aşağı bölgemde  baskı  vadi som iki  gündede  agrım çoktu  suyum geldi dogurdum 
(109 puan) tarafından
Durumunuz nasıl
(742 puan) tarafından
49 gun hastanede  kaldık bunun 25 günü yogun bakumd a gecti
0 oy
(389 puan) tarafından
Kuzum ben de yarın tam 34 olucam 3gun sonra randevum var bende özele gidiyorum alt karnimda sancılarım var doktoruma söylüyorum ultrasyonda iyi diyor hiç nstden bahsetmiyor bide ben uyuyamıyorum artık sağa sola donmekten

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 76 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 232 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde ozlemm5561 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 263 göst.
4 Mart 2021 Aile kategorisinde Miross (76 puan) tarafından soruldu

379,575 soru

11,362,800 cevap

34,840 kullanıcı