0 oy
232 göst.
Aile kategorisinde (60 puan) tarafından
Üç gün önce mide bulantısı düşmeyen tansiyondan dolayı apar topar sezeryan doguma alındım 33+3 haftalık 1800 gr doğdu direk küveze alındı yavrum şuan solunum desteği devam ediyo ne olur dua edin yavruma biran önce toparlansin ilk bebeğimide 33 haftalık kaybetmistim çok korkuyorum 2,5 3 saatte bir makine ile sağım yapıyorum sütüm glmedi üç gündür şuan daha bebeğim beslenmeye geçmedi ama sütümün glmesi lazım isterlerse ne veririm bide bebeğim iyileşir dimi varmi erken doğum yapan yada çevresinde yapan kaç gün kalır acaba doktor ilk başta kilo kaybı olur dedi ve olmuş bebeğime dua edin ne olur 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmis olsun canim yavrunu insallah sağlıkla kucagına alacaksın.
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah sağlıcakla kucağına al inşallah kilo almaya başlayınca belli kilonun üzerine çıkınca solunumuda düzelince çıkartırlar hastaneden 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(2,805 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım 
(60 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bende preeklamsi den erken dogum yaptim 34 haftalikti   1650 ve dogdu 34 gün kuvezde kaldi cok zor gecti güç bela toparladim 

Rizki varsa korkma canim inşallah sağ salim çıkar Allahin izniyle 

(60 puan) tarafından
Amin inşallah şuan nasıl bebeğiniz acaba sütünuz geldi mi neler yaptınız o dönem
(2,375 puan) tarafından
Birkac gün sonra gelmisti suan iyi çok şükür karşılıklı cips yiyoruz Rabbim sanada nasip etsin inşallah   :)
(60 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım benim eşimin kuzeni 25 haftalık dogum yaptı hemde ameliyat olsu bagırsaklarından o halde. Şuan kırkı çıkmak üzere oldu yaşıyo allaha şükür. Öldürmeyen allah öldürmez canım sağ salim kavuşun inşallah 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah bnmde kızıma şifa versin Rabbim
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Benim kızım 3 haftalıkken akciğer enfeksiyonundan yoğun bakıma girmişti orda ne bebekler vardı 28 29 haftalık doğanlar vardı. Korkma kuzum Allahın izniyle çıkar çok duydum o haftalarda doğum sapasağlam çıkanı. Allah size bagislasin 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah evet çok varmış insan başına gelince öğreniyor çoğu şeyi
0 oy
(73 puan) tarafından
Benim annemde gebelik zehirlenmesi gecirdi geç farkettiği için canından oluyodu nerdeyse annmde zehirlenmşti. Ardından tekrar hamile oldu ve pda 30 haftalık doğum yaptı bir bucuk kilo kız kardesim oldu yaklasık 20 gun 1 ay kadar kuvezde kaldı Allaha sukur simdi 7 yasında
(60 puan) tarafından
Ne güzel inşallah bnm kızımda toparlanır iyileşir Rabbim in izniyle
(73 puan) tarafından
İnşallaj
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Çok  geçmiş olsun  canım  13 14 gün  önce  arkadaşım  35 haftalık  doğum yaptı  bebis  küvezde  hala  allhtan  birşey  olmazsa  yarın  çıkacak  kendi  başına  nefes  almaya  başlarsa 
(60 puan) tarafından
İnşallah Rabbim onlarada banada şifa bekleyen herkese şifa versin
(5,949 puan) tarafından
Amin  canım  canını  hiç  sıkma  allhın izniyle  sağ  salim kucagina alırsın
0 oy
(215 puan) tarafından
Ben ilk oğlumu 34 haftalık doğurdum 1 kilo doğdu kırk gün kuvezde kaldı kırk gün  yoğun  bakımınin önünde nöbet tuttum.Kırk gün sonunda bir buçuk kilo ile hastaneden çıktık şuan 9 yaşında allaha dua et canım allah yardımcın olsun 
(60 puan) tarafından
Amin inşallah çok mutlu oldum sizin adınıza bnm kızımda toparlanır iyileşir Rabbim in izniyle inşallah
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Benimde erken doğum riskim vardı doktor 30 u geçsin allahin izniyle yaşar demişti .2 kilo olsun solunumu düzelsin Allah'ın izniyle çıkar .zor bi süreç senin için ama güçlü durman lazım .40 haftalık doğurup kuvezde kalan bebeklerde var. Eğer yicek ekmeği varsa 25 haftalikkende yaşar . inşallah Allah'ın izniyle kucağına sağ salim alacaksın sana çok dua edecem geçmiş olsun canim
(60 puan) tarafından
Amin inşallah Allah razı olsun sizden

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 186 göst.
9 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ozlemm5561 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
34 cevap 977 göst.
15 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Acelyaalparslan (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 76 göst.
26 Şubat 2023 Diğer kategorisinde boncuğum♥️‍‍♥️ (1,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
23 Haziran 2021 Aile kategorisinde Gamzeec (395 puan) tarafından soruldu

379,583 soru

11,363,036 cevap

34,840 kullanıcı

...