0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (2,020 puan) tarafından
Kizlar normal mi sizce bu durum? 5 aylik oglum var  ailem saglik sebepleri yuzunden 5 gun once bize geldiler en son 2 aylikken gormustu , onlari gorunce agladi, kayinvalidemlerle aram 5 dk ozel bir sebepden dolayi dun gitmek durumda kaldim cocukla kapidan iceri girdim aglamaya basladi benim kucagima gelince sustu

Aglamaktan kastim sanki cocugu cimciklersin cani acir ayni oyle icli icli , kiyamiyorum onu boyle görünce 

Normalmi kizlar alisir mi zamanla 

8 Cevaplar

0 oy
(1,699 puan) tarafından
Benimde tam tersi dogdugunfan beri 22 aylik oldu herkese gidiyor tanumadigi kisilere bile gitmek istiyor seviyor bu durum beni cok korkutuyor
(2,020 puan) tarafından
Ahh bu çocuklar bizim canimiz
-Reklam-
0 oy
(866 puan) tarafından
Bizde 5 ay 10 günlük olduk ama aynen öyle ne bir yere gidiyorum nede biri gelince durmuyo. Yani baya huysuz oluyo ağlıyo. Ne bana rahat veriyo ne kendine .aulemle vakit bile geciremiyorum
(866 puan) tarafından
Dediğim gibi sizinki biraz başka insanda görüyor ama bizimki hapis gibi yabani olacak cocuk bu gidişle ..
(10,642 puan) tarafından
Ya yakınınızda kimse yok mu sonra zor olmasın
(866 puan) tarafından
Annemler var ama yürüme vesafesinnde degil .aracimiz da yok otobüs vs bide virüs belası var o yüzden bi yere gidemedik hic .en fazla cama yada hava güzel olursa 5 dk hava almaya çıkıyoruz oda yetmiyor çocuğa. Bnde ilerde zorlanacağımi dusunuyorum
(10,642 puan) tarafından
Yaaa anladım cnm Rabbim yardımcın olsun zor olur ya alışması
(2,020 puan) tarafından
Kizlarr cevaplariniz icin cok sag olun bende pandwmi surecinde sadece anne ve babayi gordugu icin boyle yaptigini düşünüyorum ama tabi bilemedim
0 oy
(692 puan) tarafından
Benim oğlumda aynı 5 aylık dün halamın gördü bastı çığlığı :D ilk gördüğü insanlara tepki veriyo yavrim bence normal canım yeni ortama girdiği zamanda etrafı iyice inceliyo rahat edemiyo teyzesinde bile bazen ağlıyo zamanla geçer inşallah
(2,020 puan) tarafından
Yaa ilk gördüğü insanlarda degil aslinda kayinvakidemi haftada 2 3 kezgoruyor hep,  insallah canimm
0 oy
(1,845 puan) tarafından
O aylarda daha çok sana alışkın oluyor göre göre alışır merak etme bir de huysuz saatine geldiyse öyle yapabilir 
(2,020 puan) tarafından
Haklisin canimm tesekkur ederimm
0 oy
(2,066 puan) tarafından
Benim kızım da o aylarda öyleydi kayınperim i ve babamı görünce ağlardı zavallım beşiğinin arkasına otururlar dı sırf görüpte ağlamasın diye. Sonra her gittiğim ortama götürdm şükür insanlara alıştı korkmuyor, ağlamıyor artık 
(2,020 puan) tarafından
Ne mutlu sana insallah benim oglus da zamanla alisir :)
0 oy
(9,651 puan) tarafından
Bu çok normal bir durum kendini koruma iç güdüsüyle yabancılara tepki vermesi en normal olanı..  ve bence kendini koruması koruma iç güdüsüyle güzel birşey..  
(2,020 puan) tarafından
Haklisin canim cok teşekkürler
0 oy
tarafından
Valla bende bir yere kalmaya gezmeye gitmeye korkuyorum gece uyumuyo agliyo hep sadece evde rahatız 
(2,020 puan) tarafından
Bizde ayni sekilde canim
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kız normal.tabi.cocular bu soğukta ve viruste insan yüzümü görüyorlar benim oğlumda öyleydi sonradan duzeliyo merak etme
(2,020 puan) tarafından
Insallah canimm

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 119 göst.
17 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Umutherzamanvar (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 127 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Tazeanne (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Prensimin annesi (136 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
8 Mayıs 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pelinnn2 (3 puan) tarafından soruldu

385,949 soru

11,538,257 cevap

35,209 kullanıcı

...