0 oy
162 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi

Kızlar oglum 3bucuk aylik 1 kere adet oldum  ben daha 3 4 günüm  var saniyordum ama bi baktim ki 3 gun geçmiş :Ogebe kalmadan onceki duzenime gore mi adet olurum ben yine duzensizlik olur mu 

Sezeryanliyim korunuyorumda ama simdi 3 gun geçti yazinca tırstım biraz

Ayriyetten 1 hafta once kahverengi 4 5 damla geldi adet oluyorum sandim ama bidaha bisey gelmedi 

3 Cevaplar

0 oy
(201 puan) tarafından
Bende sezaryen doğum yaptım iki buçuk ay sonrasında eski düzenle devam.etti canım.. bazende geç olabilir biraz daha bekle bakalım 
(201 puan) tarafından
Lohusalık ne kadar sürdü canım
(201 puan) tarafından
Belki hala lekelenme devame diyordur çünkü benim 1 er hafta arayla üç defa oldu adet sandım ama değildi.. lohusalık 55 gün felan sürdü bide
tarafından
Yok cnm lohusalik degil artik104 gun olmuş dogum yapali
(201 puan) tarafından
Bilemiyorum canım.. herhangi bi belirtin yoksa adetini bekle olmazsan eğer bikac güne test yaparsın ne olacağı da belli olmaz aslında.. hakkında nda hayırlısı..
tarafından
Amin cnm inşalalh ya
-Reklam-
0 oy
(1,165 puan) tarafından
Sıkıntı yapma düzensizlik normal. Ben 8 buçuk ay sonra adet oldum bı kaç ay düzensiz oldu sonra yavaş yavaş düzene girdi
tarafından
Yani esim cok emin ama ben degilim:(
(1,165 puan) tarafından
Valla ben çok çabuk hamile kalan birisyim. O düzensizlik döneminde kaç test yaptım
tarafından
Ben çabuk kalamıyorum işte yani korunmadagim halde bile 6ayi buluyor hamile kalmam
(1,165 puan) tarafından
Bişey olmaz inşallah ya
tarafından
Insallah cnm
0 oy
tarafından
Benmde 3 tne sezeryn var son 2sinde 1yil snra oldum bu 3cude sanrm 1yil olcak 4aydir hiç kan gelmedi hiç bişey yok

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 147 göst.
0 oy
2 cevap 89 göst.
0 oy
1 cevap 28 göst.
6 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 72 göst.

381,760 soru

11,428,990 cevap

34,988 kullanıcı

...