0 oy
538 göst.
Aile kategorisinde (49 puan) tarafından

Arkadaşlar o kadar çok yorum vardı ki hepsine ayrı ayrı cevap veremedm öncelikle hepinize teşekkür ederim düşüncelerinizi paylaştığınız için.. sonuç olarak bırakamayacağını söylemiştim ve eşimle de kaynanamla da tartıştık kendisi gelecekmiş bugün... El kızı olmak çok zormus köküne kadar hissettim bu aile de keşke eşim olsa düşüncelerime saygı duysaydı nefes almayı bile zorlastiriyorlar insana :(

13 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeğini neden istiyor ki cnm
(49 puan) tarafından
Benim evde rahat sevemiyormuş kendi evine götürmemi istiyor:/
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bebek emmiyor mu

Esin daha babalık psikolojisine burunemedogi için öyle 
(49 puan) tarafından
Yok maalesef :/ 1 ay önce tamamen mamaya başladım:( yani belki de ama bana saygi duymasını beklerdim annesi kırılmasın diye beni kırıyor
tarafından
Ne kadarlık evlsn
(49 puan) tarafından
2 yıllık evliyim
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Kıyamam yaa :(((
(49 puan) tarafından
:( evlilik çok zormus gercekten
tarafından
Evlilik zor değil canım evliliği zor hale getiren böyle kocalar ve böyle kayinvaldeler.
0 oy
(7,174 puan) tarafından
Sen el kiziysan o bebekte el kızının mal mı senin kocan kusura bakma da pataklarim öyle kocayı da kaynanayi da evimde diken mi var sevemiyor hayırdır üç aylık bebek sanki ne.anliyor.da ne sevecek **** karı sinir oldum ya 
(49 puan) tarafından
Ya ben net çizgileri olan biriyim hayatta yani hiri bana yanlış yaptıysa görüşmem kaynanam o yüzden bi gun kızıma annen gibi olma böyle kindar demişti ve ben sen ne diyosun anne küçücük çocuğa demiştim kırmadan sanırım bu tarz lafları söyleyemiyor artik benim yanımda.. Küçücük bebeğimi bana karşı doldurmaya çalışmıştı kendi evinde allah bilir böyle konuşcak:/ ben anlamiyrm kendide çok zorluk yaşamış biri neden bana da yaşatıyor ki
0 oy
tarafından
Benimde kaynanamla kayin babam diyolar gotururuz bizle kalir diye birlitke oturuyoruz ama yazin koye gider kaliriz diyolar yani koyde kopek dolu ****** dolu her turlu aklim kalir gondermem dedim idaalasti kayin babam benimle esim de aferin sana senin olmadigin yerde cocugununda isi yok gonderme boyle ol hep dedi sonra bisey diyemediler. Ama eger ayri otursaydik ve sadece haftada bir gun getiriyim bende kalsin deseydi izin verirdim.  O sira bende esimle kendime zaman ayirirdim. Cunki suan sinema gezme vs hicbiri kalmadi bebegimiz oldugu icin.
(49 puan) tarafından
Ben birakamiyorum annem olmadan büyüdüm ve çok zordu her şey psikolojik  sanırım kızım bensiz 1 dk bile dursun istemiyrm yapamiyrm onsuz çok bağlıyım.. :/
tarafından
Anladim canım ama bilemedim ne desem
0 oy
(27,338 puan) tarafından

Cahil kafalılar. Ne olacak

(49 puan) tarafından
Hemde coook:/
0 oy
tarafından
Sacmaliyorlar bazen kaynanalar ya oyle şey mi olur
(49 puan) tarafından
Kesinlikle :/
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Allah sana sabir versin anlayissiz bir ese sahip olmak cok zor bir bebegin annesine ihtiyaci vardir bebek nerdeyse annede orda olmalidir sen sen ol hicbir zaman yavrunu yalniz birakma ne olursa olsun kac yasinda olursa olsun senin olmadgin yerde cocugunda olmasin orda
(49 puan) tarafından
Amin kuzum amin ... Bende o düşüncedeyim gerçekten bırakamam
0 oy
tarafından
Şu zamanda kimseyle tek bırakmam...gözümün onunde sevsin..eğer yanımda rahat edemiyosa aklımdan bir sürü şey gelir ne.yapicak.ne diyecek ne yedircek diye..sendd git onunla beraber yanında sevsin asla yanlız birakma
(49 puan) tarafından
Bende o düşüncedeyim ama beni çağıran yok :) rahat sevemiyormuş benim yanımda
tarafından
Ben yinede giderdim...bebeğini istiyosan bende davetliyimdir..ne yapicak evden mi kovacak..kovsunda  bahane vermiş olur..ay sıkıldım evde çay koyayım da içelim der girerdim.iceri:-D:-D
tarafından
Benim annemde eşimi istemiyo..yanında rahat  opemiyo flaan diye..kucaktan kucağa gezdiremiyo kucağına rahat alamiyo..diken üstündeyim diye istemez....
0 oy
(119,126 puan) tarafından
Bebis kac aylik
(49 puan) tarafından
3 aylık daha
(119,126 puan) tarafından
Verme onceku postunu gormedimde verme bence
0 oy
(406 puan) tarafından
Bebegim sende onlara ders ver o zaman tamam birak kaynanan gelsin yemegini yap temizligini yap kocanla ilgilen kaynana gelince ver cocugu altini degistirsin karnini doyursun ustunu degistirsin yikasin ayaginda uyutsun hatta deki anne bigece bizde kal de cocuk gece uyandimi gotur yanına o baksin gir kocanin yanina ay sagolsun annen bakio yukum hafifledi de kocanın gönlünü yap sonra kaynanan seni cagirirsa kocam aksam rahat durmadj banyo olcam sen bak isim var de hahaha ama her seferinde dene bak o kaynanan cocuga bakmaktan bikar yorulur gelmez bidaha kanitlanmis bisey cnm bu uyanik olun azcik hem kocanin gozune girersin hem kaynanan gelmez akilli oynayin
0 oy
(1,320 puan) tarafından
Gönderme ya , kendi kizlarina öyle yapmazlar adiler gelsin sevsin öyle çocuğunun düzenini bozma 

İlgili sorular

0 oy
48 cevap 1,645 göst.
24 Nisan 2021 Aile kategorisinde Fatoş63 (71 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 417 göst.
31 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 287 göst.
11 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hilay (326 puan) tarafından soruldu

378,246 soru

11,321,156 cevap