0 oy
456 göst.
Diğer kategorisinde (52 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...........

20 Cevaplar

+5 oy
(12,777 puan) tarafından
Kaynanan haklı sana dememiş oğluna demiş oğlu ile onun arasında karışmaman gerekiyor kocan rahatsız oluyor ise kendisi dile getirebilir 
(52 puan) tarafından
Oylemii peki sogolasinn
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sana saygısı yok oğluna saygısı nasil olsun. Rabb'im ıslah etsin.
(52 puan) tarafından
Hep oyle insan yerine koyduklari yok hic hep ayni davraniyorlar hata bendeki kendimi üzüyorum bunun icin
0 oy
(294 puan) tarafından
Annesiyle oğlu arasına girme bence de sana Bi saygısızlığı olmamıs kadının sen niye karısı yon ki
(52 puan) tarafından
Ne arasina girdim sanki hep oyle dio bi konuda fikrimi soylesem insanlara onlara ne çoluk cocuga soruyosun dio normal degil konusmalari
(294 puan) tarafından
Ben bu konu hakkında dedim senin kaynananın nasl Bi insan oldugunu nerden bileym:)
0 oy
(921 puan) tarafından
Banane kemdi oglu der çıkarım kenara bana laf sokmayan binyil yasasinn  :)
(52 puan) tarafından
Fazla deger verdigimden ...
0 oy
(10,385 puan) tarafından
Sen ne karışıyorsun cidden. Anne oğul onlar iletişimleri böyle demek ki eşin eşekliği kabul ediyorsa sen de karışma bacım 
(52 puan) tarafından
İletişimleri oyle degil insan yerine koydugu yok banada oyle davraniyo karsisinda cocuk varmis gibi kaale almiyor
(10,385 puan) tarafından
Cidden canını sıkmaya değmez bence madem kıymet vermıyor lafına sözüne eşinle hallet mevzunu söyle ben bu tavrından annenin memnun değilim. Seni koruyamıyorsa eğer eşin kaynanan biliyor ki eşek gibi ifadesini kullanıyor derim artık ben
0 oy
(16,016 puan) tarafından
Ben eşimle kayannam arasına asla girmem birbirlerini yeseler bile. Ama kayannanda esiden bir şey istiyip eşinin yok demesi de yanlış kaynana da takılıyorsun da eşinin yaptığına neden takilmiyorsun
(52 puan) tarafından
Kuzum ne istedigini biliyomusunda oyle diosun her istedigini yapio hep ve şuan soyledigi şeyi yapmakla mesgul :)
0 oy
(119,357 puan) tarafından
Ezdirme kendini sana bi sey diyemesin lafina lafla cvp ver 5 de fazla soyle 
(52 puan) tarafından
Eşimde sessiz kalinca... insan hic degilse anne beni cok sevdiginden dio güler bsey der sqnki küfür ettim herkes güzel yargilio valla burda
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Eşin eşekliginden memnunsa boşverr 
0 oy
(3,729 puan) tarafından
Anneyle oğulun arasına girmem ben olsam. Kocaman adam rahatsız oluyorsa kendisi söyleyebilir annesine 
0 oy
(2,009 puan) tarafından
Bence karisma birak ne derse desin onlar iyi olur sen kötü
(52 puan) tarafından
Oylede oluyo zaten hatam fazladan deger vermek sevmek yaranmaz
0 oy
(1,629 puan) tarafından
Kayınvaliden haklı k bakma onun oğlu istediği şekilde konuşur ki eşinde rahatsız olmamış . Eşin orda anne kes sesini deseydi hoşuna gidicekti sanırım 
(52 puan) tarafından
Kadin kadinin duşmani diye boşa demiyolar valla haklilar sogolasin ya normalde nasil oldugunuda bilseniz amman neyse sagolasin
(1,629 puan) tarafından
Ne alaka düşmanlıkla ya senin yazdığın her düşünceye aaa canım haklısın yazmak zorunda mıyım ki haklı olduklarında yazıyorum. İşinize gelmeyince düşman ilan  etmeyin benim kayımvalidemde o tarz konuşur eşim güler geçer bende aynı şekilde. Eşim kızdığı halde tekrarlasa anne öyle deme oğlun içten içe kırılıyor alınıyor derim senin gbi alttan alttan laf sokmam
(707 puan) tarafından
Düşmanca cevap olmamış ki yüz göz olmaya gerek yok.seni kaale almıyorsa kayınvalıden
(1,629 puan) tarafından
Aynen öyle.
0 oy
(96 puan) tarafından
Eşinin ağzı var canım çok rahatsız oluyorsa kendisi dile getirsin annesine söylesin bence sen hiç araya girip kötü olma
(52 puan) tarafından
Ya diger ogullarina gelinlerinede ayni seyi soyleyecek onlara çıt diyecek biri olsa zoruma gitmez ve her lafinda beni kotuleyen bi insan sen ne anlarsin bunu yapmaktan sen  ne bileceksin cocugu yikamaktan sen geldiginden beri oglum benim yanima gelmio yanimda yatardi operdi sarilirdi yok bana para vermesine sen izin vermiosun daha neler neler yaaa bu diger yazanlar hemen sanki küfür etmişim gibi konusuyorlar cevap bile vermedim ondan sonra
(96 puan) tarafından
Ne kadar ayıp birşey vallah gerektiğinde az ve öz konuş ama ağzının payını ver
0 oy
tarafından
Bu konularda bana bisey denilmesse ben hic karismiyorumm sende aynisini yap birak oglu alinmiyo sen nie aliniyosun ki 
0 oy
tarafından
Anne oğul bırak kendi hallerine eşin olarak agrina gidiyor doğrudur ama söyleyince işte kötü oluyorsun boşver 
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Kaynanan haklı biraz boşver sen neden karışıyorsun ki kendi oğlu ister eşek der ister bal der ister şeker der. 
0 oy
(580 puan) tarafından
Asla yüz verme cnm eşini de adam et anlaşılan halen olmamış 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Kocama öyle bişi dese benimde zoruma gider ama eşin bişi demiyorsa sen karışma kötü olma bırak ne halleri varsa görsünler 
0 oy
(3,904 puan) tarafından
Ben olsam ben de uyarirdim..esime de beni savunmadigi icin ve sesini cikartmadigi için  kizardim. Çünkü  o lafi his degil. Oglu olabilir  ama o artık  evli. Bekarken zoruna gitmeyen evlenince zoruna gidebilir.  

Allah sabir versinnn ne diyeyim.
0 oy
(707 puan) tarafından
Sana seni yerecek düşman görecek şekilde yorum olmamış sen alınganlık yapmışsın.

Soruna gelince eşin cevabını vermiyorsa  sende hiç oralı olma yüz göz olmaya değmez 
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Kaynanan haklı oğluyla arasında o bence senin kocan karı kilikliymis bira kusura bakma 
(52 puan) tarafından
Valla helak oldum aglamaktan kafama takmaktan eimde ustume geldi sabahtan beridir agliyorum ben bsey diyince kocama bana sen soyleyemezsin ben soylerim annesiyim diyo o ne kadar dogru konusuyor başım catlio resmen agridan ortada ben kötü oldum

İlgili sorular

0 oy
52 cevap 1,185 göst.
+1 oy
22 cevap 851 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Seherhanim53 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
24 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Lavantakokusu (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 111 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde duygudemirbag47 (467 puan) tarafından soruldu

380,357 soru

11,388,559 cevap

34,894 kullanıcı

...