0 oy
305 göst.
Diğer kategorisinde (37 puan) tarafından
Kızlar oğlum 9 aylık ben oğlumu akşam banyo yaptırmayı tercih ediyorum daha rahat uyuması için ama kaynanam sakin çocuk biseye ras gelir korkar felan diyo siz daha önce böyle bise duydunuzmu yada siz ne zmn banyosunu yaptiriyosunuz 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok duydum ama her duyduğumu uygulamiyorum 
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Her vakit de yıkarım sabah aksam ayrim yapmam
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Annem de öyle diyor ben kuvetinde yıkıyorum suyunu gece dokmuyorum 
0 oy
tarafından
Kimler neler dedi her duydugumu uygulasaydim evin yolunu bulamazdik 
0 oy
(802 puan) tarafından
Bende akşam hiç banyo etmem kendim bile banyo olmam korkarım 
0 oy
(13,693 puan) tarafından
Valla bn de yaptirmiyorum
0 oy
(96 puan) tarafından
Batıl inanç bunlar duydum ama inanmıyorum banyo sonrası çocuk rahat uyur ben yeri geldiğinde akşam yıkadım yeri geldiğinde gündüz sen he de geç kendi bildiğini yap 
0 oy
(5,557 puan) tarafından
Oğlu mu hangi gün ve hangi saatte yıkamak istersem yıkarım . Öyle şeylere inanmam 
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Ben hep yatmadan once yikarim oglumu rahat rahat uyusun diye annem bana 40i cikana kadar gece yikarsan suyunu sabah dok derdi sadece ama sonrasi icin hic oyle bisey duymadim 
0 oy
(329 puan) tarafından
Dusa girerken gündüzde olsa gece de olsa destur cekip gir canm nas Felak oku ve yıka bende 7 8 gbi yıkıyorum rabbim sükür Bi sıkıntı yasamadım y
0 oy
(5,316 puan) tarafından
Ben yazın sabah akşam farketmez yaptırırım ama kışın öğlen yaptırıyorum çünkü gece soğuk oluyo üşür diye 
0 oy
(48,648 puan) tarafından
eskiden sabunlu sular bahcede sacak altlarina dokulurmus pis ortam oldugu icin iyi degil derler simdi evler tertemiz. ben hic gece yikamadim yikayinca uyuyan bebeklerden degil cunku  ☺️☺️☺️
0 oy
(2,078 puan) tarafından
Vakitsiz oldugu için demiştir canım sen yinede dinle kaynananı
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Biz hep akşam yıkarız
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Acayip saçma tövbe yarabbim ya ne alakası var rahat uyuması için hep akşam yatmadan önce yaptırırım ben batıl inanç bence daha öncede hiç duymadım 
0 oy
tarafından
Evet canım bizde de öyle derler akşam ezanından sonra ben yıkamam yıkasam da küvetinde yıkarım dökmem suyunu sabah dökerim  büyüklr bişy biliyolar
0 oy
(1,630 puan) tarafından
Yahu bu kaynanalar ne çok şey biliyor, doktorlar bile akşam yatmadan banyo yaptırın ki rahat uyusun diyor. Oğlum 17 aylık hala yatmadan 1 saat önce yıkıyorum çok daha rahat uyuyor. 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Oyle diyorlar ama eskidendi o bacım. Köy yeri hava cabuk kararır zaten afedersiniz ama eski ınsanlar pislik içinde yazıyorlarmıs. Oyle zaten görünmezse sasarım. Ama artık evlerimiz oyle degil ki. Ben gene de cok gec yıkamaıyorum usur diye. 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Ben bazen denk geliyo mesela gündüz yıkıyamıyorum ama o akşamı yıkıyorum ne olacak ki böyle şeylere pek kulak asmamak lazım...

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 401 göst.
14 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Hatice000 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 247 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 880 göst.
14 Eylül 2022 Aile kategorisinde Sevgi semiz (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 515 göst.