+1 oy
404 göst.
Diğer kategorisinde (693 puan) tarafından
Kızlar bebeğim çok hareketli hiç durmaz babasıyla zor banyo yaptirirz burda duymuştum mama sandalyesi ile yikiyorlarmis 6 aylık oğlumu bende yikasam birşey olurmu 

20 Cevaplar

0 oy
(120,195 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
poposunu nasi yikiyolar
(693 puan) tarafından
En sonda ayağa kaldırıp yikiyorlarmis canim
(120,195 puan) tarafından
kiz bebege dus aldirma 10 dk anca surer ne bilim bence zor mama masadinda
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Yıka canım en son çıkartır poposunu falan yıkarsın tamam 
0 oy
tarafından
Olur niye olmasın
(693 puan) tarafından
Çıplak olacak ya bir yerine zarar veririm diye korktum canım
tarafından
Zıbınını ser mama sandalyesine
(693 puan) tarafından
Tamm canım sagol
0 oy
(44,814 puan) tarafından
Bende yaptırdım çok mama sandalyesinde
0 oy
tarafından
Kaymıyormu ya hem çıplak mama sandalyesi bilemedim poposu açık olacak sonuçta bide onu banyoya sokuyorlarl, bidaha mama için kullanmayacaklarsa mantıklı yoksa hiç hijyenik degil 
(693 puan) tarafından
Aynen haklısın
tarafından
Yani mama sandalyesinde daha zor yıkarsın bi havlu ser bacagına al kucagına yıka kaymaz da hem daha güvenli hisseder
(49,004 puan) tarafından
yani bende dene dedimde yazarkende bunu düşündüm tekrar banyodan mutfaga hjiyenik olmaz. yikama icin oturma seyleru var
tarafından
Evet oturaklar var banyo için eğlenceli olur onun açısından da
0 oy
tarafından
Bebek küvetin de durmuyor mu?
(693 puan) tarafından
Durmuyor canım babası zor tutuyor biraz da korkuyor galiba ondan
tarafından
Doğrudur canim ama mama sandalyesinde yaptırırken oturak yerinde bacak arasına gelen plastiğe dikkat edersin. Ben bikere saçını kesmiştim mama sandalyesinde otutturmustum keserken kaymasin diye ,çıplak baya zor oluyor altına kıyafet koymama rağmen bidaha da yapmadım zaten
(693 puan) tarafından
Doğrudur canım
0 oy
(485 puan) tarafından
Banyo oturağı var e bebekte ben ondan kullandım canım 
0 oy
tarafından
Valla ben örümcekte yaptırdım bir müddet şimdi duruyor zaten leğenfe alıştı
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bence iyi fikirmiş benim kızım da 6 aylık bende mi denesem 
0 oy
tarafından
Banyo oturagi aldik biz canim, onla kuvete koyup yikiyorum.mama sandalyesini her an kullandigimdan sonrasinda cikar kurut hazirla zor olur diye banyo icin oturak aldim direk
(693 puan) tarafından
Oda mantikliymis canım sagol
0 oy
(13,349 puan) tarafından
Altı yapışkanlı oturak vardı bizde onla yapıyordu 
0 oy
tarafından
Hiç bir şey olmaz 1 sene boyunca öyle yıkadım ben 
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Yaa ben denedim ama  daha3 zor  canım  ya  bacaklarını poposunu  yıkamak  ölüm  hemde  6 aylık  bebeği  daha  zor  ayaga kaldırmak istesen kayıyor  korkuyor  basmıyor ben  6 ayından beri  kızımla beraber  giriyorum iç çamaşırlarımla banyoya  kucagimda  ilk önce  kızımı yıkıyorum  babsina  veriyorum  sonra  ben duş alıyorum  hem daha  kolay  bebekte  annyle  ten teması halinde olduğu için  korkmuyor 
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay ben cok yikadim oyle :D en sonda ayaga kaldir poposunu yika su dök mis gibi :D
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Ev socaksa kucagina al banyoda kucaginda yika sonra havluya sar esine ver sem hemme istunu cikar havluya satin once vocugu giydir sonra kendin. Benimki de durmayinca boyle bildum cpzumu sürekli bana sarılmak istiyodu simdi sarilip yıkıyorum.
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Ben mama sandalyesinde yikiyorum 4-5 aydır şuan 1 yaşında çokk rahat ediyorum valla 

Arkadaş demiş poposunu nasıl yikiyolar diye her türlü yıkıyorum  vaalla ayağı kalk aannecim diyorum basagina basıyor yıkıyorum güzelce cikarirkende bı güzel yıkıyorum son kez yine oldu bitti 

Ben inanılmaz rahat ediyorum öyle kendim keşfettim 
0 oy
(202 puan) tarafından
Ben de denedim onu altina havlu koydum oturma yerine kaymasin diye onune de bi kase koydum icindeki suyla oynarken yaptirdim banyosunu. Simdi ayakta yapiyoruz buyudu. Mama sandalyesi ise yariyo ama
0 oy
tarafından
3 bucuk aylık bende kucagımda yıkıyorum tek oldugumda kayar diye korkuyorum hemen oturup yıka canım bacagına havlu ser istersen ben bos yıkıyorum ama ilerde daha hareketli olursa sererim 
0 oy
(49,004 puan) tarafından
dene canim bisey olmaz
0 oy
(545 puan) tarafından
Mama sandalyesi değil de küçük oturaklar oluyor bebekler için ben oğlumda kullanmıştım onu alsan banyo için kullansan daha mantıklı 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 307 göst.
21 Şubat 2021 Diğer kategorisinde 1234 (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 253 göst.
19 Haziran 2021 Aile kategorisinde Tugce1100 (187 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 99 göst.
9 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,215 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 383 göst.