0 oy
835 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bebgim 9.5 ayli balik yeriyordum bende yutuyor sandim bi baktim oksurdu nefessiz kalfi boğuldu ve esim bagira bagira geldi cocuk boğuluyor mudahale edecegine bana bagiriyir oda cok panik biri ben ne yaoacagimi sasrdim vi itarafa koşuyorum bi bu tarafa sinra esim vakti cocuk nefes alamiyor nefessiz kaldi parmagini soktu bogazina bi suru balik orda biriktirmis yutmamış bikerede yutmaya çalışınca öyle olmus neyse ugraslar sonucunda bebgim nefes aldi kendine geldi be ben hickira hickira agladim korkudan gogus kafesim sıkışıyor suan yanmda yatıyor cok şükür ama ona bakıyorum korkuyorum :'(

36 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından

Rabbim korumuş canım çok geçmiş olsun

tarafından
Sagol canm ALLAH razi olsun
-Reklam-
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Ayyy Allah korusun ya. Geçmiş olsu canim. 
tarafından
Sağol canm ALLAH razi olsun
0 oy
(306 puan) tarafından
En korktugum şey bu Rabbbim korumuş canim cok buyuk geçmis olsun 
tarafından
Rabbime emanetler o anca korur o bize bağışlasın
0 oy
tarafından
Allahım o cirpinista koymasın kimseyi çok zor geçmiş olsun kuzum ❤️❤️ rabbim beterinden korusun
tarafından
Aminn canm benm amin
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Cok gecmıs olsn sadaka ver bence ben de boyle durumlarda cok sogukkanlıyımdır cok cocuk kurtardım cocuklugmdan beri.. Bu durumda sakin olmaya calıs ve bebegını yuz ustu al dizine basını biraz asagı eg ve sırtına sertce vur bıkac kez sonra agzını yokla 
tarafından
Yarin verecem canm ALLAH birdaha yasatmasin
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ayy Rabbim korusun esirgesin. Bu akşam yaşadık kuzenleriyle oynuyordu babası yanındaydı kimse görmeden  yerde bulduğu çikolata ambalajından ısırıp koparmış öğürme sesine gittim bi baktım oguruyor ama rengi falan gitti mosmor oldu eltime bağırdım o da hemşire. Hemen koştu gözlerine baktı baş aşağı tuttu kusmaya başladı çıkardı ama 2 dakikada omrumden 10 yıl gitti elim ayağım boşaldı. Çok korktum. Çok dikkat etmek gerekiyor Rabbim beterinden korusun :'(

tarafından
Ayyy onlari buyutene kadr 10 yil yasslanıyoruz artik korku üstüme düştü nasil yemk vercem ona
(3,552 puan) tarafından
Kuzum duanı edip besmele çekip vercen mecbur. Yuttuguna emin olcan. Allah bize bagislasin yavruları
0 oy
(3,552 puan) tarafından

Ayy Rabbim korusun esirgesin. Bu akşam yaşadık kuzenleriyle oynuyordu babası yanındaydı kimse görmeden  yerde bulduğu çikolata ambalajından ısırıp koparmış öğürme sesine gittim bi baktım oguruyor ama rengi falan gitti mosmor oldu eltime bağırdım o da hemşire. Hemen koştu gözlerine baktı baş aşağı tuttu kusmaya başladı çıkardı ama 2 dakikada omrumden 10 yıl gitti elim ayağım boşaldı. Çok korktum. Çok dikkat etmek gerekiyor Rabbim beterinden korusun :'(

0 oy
(4,152 puan) tarafından
Ayy gecmis olsun  canmm Rabbim korumus.bi cocuk sevindirr sadaka ver.
tarafından
Verecm canm insallah sagol
0 oy
(3,276 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım dikkatli olun bir daha birini sevindirin
tarafından
Yarin ilk isim bi çocuğu sadaka vermek olacak insallah
0 oy
(119,251 puan) tarafından

cook gecmis olsun :'(

tarafından
Sahol canmm :(cok kötüyüm
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Allah korumus cnm..aslinda kendi yemeyi ögrense super olur o zamn daha guzel yiyo yani ne kadar yicegini biliyo..bidaha agzina bakarsin yutmus mu diye korkma yani cbki senin korktugunu hisseder o panik yapar..sen rahat ama dikkatli ol cnm..
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah korumuş cnm biraz daha parçalı ver bekle biraz tuttuğuna Emin ol
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Bende bebeğim boğulur diye çok korkuyorum. Bilinçli insanın bile eli ayağına dolanıyor o an. Rabbim bi daha yaşatmasın. Bişey verdiğinde kontrol et canım yutmuş mu diye. Sarıl bebeğine güzel bi uyku çek unut olanları herkesin başına gelebiliyor böyle şeyler 
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ay nedir bu ara sizin başınızda arkadaşım bi okut üflet kendini çok geçmiş olsun. 
tarafından
Sagol kiz bende anlamadim ya ama en kötüsü bu oldu: ( evlat soz konusu okunca dgerleri hiç bsey
(3,213 puan) tarafından
Geçmiş gitmiş olsun inşallah onların ayağına taş değmesin
tarafından
Aminnn insallah allab çocukları korusun
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Cnm önceden balık vermeli miyim diye sormuştun bende 1 buçuk yaş öncesi verme zaten sen balık yersen senin sütünden alır demiştim.Bak görüyorsun balık çok tehlikeli.Allah korumuş yavrunu inşallah bi daha olmaz.
tarafından
Cogu kişi verince vende vereyim dedim csnm ne bilyim boyle olacak
(3,895 puan) tarafından
Verilmiş sadakanız varmış geçmiş olsun.İyi ki bi şey olmamış.
tarafından
Sagol canm sabah sadaka verdim gene allah kabuk etsin
0 oy
(1,293 puan) tarafından
Sonra bana diyorlar neden herşeyi blender yapıp veriyorsun. Korkuyorum korkuyorum korkuyorum!  kızımda 9,5 aylık ve ben pütürlü de vermiyorum.  Ne zaman bütün dişleri çıkar o zaman veririm. Yapacak bişey yok benim başıma gelse aynı senin yaşadığın paniği yaşardım. Hayatta ki en büyük korkum bu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 408 göst.
0 oy
5 cevap 642 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 578 göst.
0 oy
8 cevap 279 göst.

379,361 soru

11,355,345 cevap