0 oy
834 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Bebgim 9.5 ayli balik yeriyordum bende yutuyor sandim bi baktim oksurdu nefessiz kalfi boğuldu ve esim bagira bagira geldi cocuk boğuluyor mudahale edecegine bana bagiriyir oda cok panik biri ben ne yaoacagimi sasrdim vi itarafa koşuyorum bi bu tarafa sinra esim vakti cocuk nefes alamiyor nefessiz kaldi parmagini soktu bogazina bi suru balik orda biriktirmis yutmamış bikerede yutmaya çalışınca öyle olmus neyse ugraslar sonucunda bebgim nefes aldi kendine geldi be ben hickira hickira agladim korkudan gogus kafesim sıkışıyor suan yanmda yatıyor cok şükür ama ona bakıyorum korkuyorum :'(

36 Cevaplar

+4 oy
(2,186 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Okurken bogazim dugumlendi rabbim.bebegini korumus sana bagislamis. Birdaha yasatmasin allahim ...butun evlatlari korusun hic bir anne baba caresiz kalmasin yarabbiiim:(((
tarafından
Aminnn rabim bu güzel dualarini kabul etsin
(2,186 puan) tarafından
Amin kuZum aminn
-Reklam-
+2 oy
(3,527 puan) tarafından

Ay çok geçmiş olsun canım, bu durumlar da panik yapmamak gerek ama oda olmuyor işte :(

tarafından
Esim soguk kanli davranmasaydi cocuk elimde kalacakti sadakasini verecegim insallah :(
(3,527 puan) tarafından
Aynen canım ver mutlaka
+1 oy
tarafından
Allah korumuş meleği ♥️
tarafından
Evet canm şükür rabbime uarin hemen sadakasini verecegim sabah ilk isim o olacak
tarafından
Ver kuzum en iyisi ♥️
0 oy
(48,481 puan) tarafından
oyy kıyamam okurken ben kötü oldum oyle bir durumda ters cevirip gogus altindan basinc yapin sadaka verin canim
tarafından
Ayy ama ben dayanamıyorum güçsüz bi insanim bu konuda soguk kanli olamiyorum: ( seninde baya badireler atlatmissin ya nasil dayanayim kiz evladim morardi yabi yani :(
(48,481 puan) tarafından
o gün aklindan cikmiyo ya bisey olsaydi diye ertesi gun annemlerde balik vardı yemem ignesi batiyo dedi kuzum ☺️ ayva cok korkutmustu abim bile sadaka verdi
tarafından
Kiz auva verme ben bile kokruyirum yemeye boğuluyorum hemn inmiyor asagi ya
(48,481 puan) tarafından
seviyo istiyo canim iyi demi senin bebis simdi
tarafından
Iy iyi şükür suan yatıyor ama ben yatamiyorum ikbos :(
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Ayy en çok korktuğum şey geçmiş olsun kuzum
tarafından
Sagol canm bende cok korkuyorum simdi nasil ek gdaya devam edecgm
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Allah korumuş o duyguyu kizimda cok bilyorm cok korkunc allah yasatmasn insallah
tarafından
Aminnnnallah evlatlrimizi bize bağışlasın: (
0 oy
(16,489 puan) tarafından
Çok büyük geçmiş olsun canım 
tarafından
Sagol canm benm ALLAH razi olsun dua edermisin bize
(16,489 puan) tarafından
Tabiki kuzum
0 oy
(12,483 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım oluyor öyle şeyler malesef Allahtan ben soğuk kanlıyım o konularda panik olmuyorum 
tarafından
Kiz ben donuyorum heleki biri bana bagirsa korkudan kitleniyorum
0 oy
(814 puan) tarafından
Ah cnm gecmis olsun aynisini ben yasadim kusarken boguluyordu ama benimki baya kotuydu hastaneye falan gotueduk bi ara gitti dedim morardi nefes alamiyordu cirpiniyordu of yine geldi aklima :((( cok zor Cok 
tarafından
Allahim o kaybetme korkusu bile ne kadr zor bisey allah'ım acilarini bise yasatmasin
(814 puan) tarafından
Amin cnm aminn bende bi kac gun etkisinden cikamamistim agliyordum geceleri
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Sende istemezsin öyle olmasını canım ama elinden geldiğince sakinliğini koru eşim de ben sakinim diye bana bağırır ama biliyorum panik okursam ona zarar veririm büyük geçmiş olsun Allahım beterinden korusun yedirirken bi su ver bi yemek ver bir süre canım 
tarafından
Sagol canm allah razi olsun artik bsey vermeye korkuyorum
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Çok fena bı durum ya. Bizimde oldu babası çıkarttı ama ne kortum ya çok geçmiş olsun ya
tarafından
Bizim bayagi nefessiz kaldi artik beni yatirmiyo diyr sikayet etmeyecem galibaa :((
(6,919 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun inşallah bida olmasın
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ayy çok geçmiş olsun buna çok benzer bi olayda biz yaşadık aynen ömrümden ömür gitti yaa Rabbim bir daha yaşatmasın...:'(

tarafından
Aminnn aminnn aminnnnn
0 oy
tarafından
Benim bebegimde 7 aykikken surup icirince oyle oldu boguldu elimden kayip gidiyordu n3fesi kesildi sesi gtti o 2 yada 3 dk yi gozlerimdeki korkuyu panigi bagrmayi asla unutamiyorum son anda rabbim bagisladi bize 
tarafından
Sadakasini versydiniz canm ben yarin ilk işim sadaka verecem kesinlikle
tarafından
Yaptik zaten canm  Allah korumus bebegini dikkat et agzinda tutuyorlar yiyecekleri yuttugundan emin olunca veemr yada bir parca balik ve birazda su icir ki yutsun
0 oy
(3,854 puan) tarafından
Evettt canim bazen minikler öyle  yapiyor yuttugundan emin olmak gerek yedirirken. Rabbim beterinden korusun  evladınizi size bağışlasın..hayat tecrübelerle yaşanıyor  bir daha cok daha dikkat edersiniz. Esinize de kizmayin panikle insan ne edecegini bilemiyor. 
tarafından
Ona kizmadim ki kendime kizdim ve panikten nasil cocuguma mufahale edemedim diye :(
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Yavrum büyük geçmiş olsun öyle olduğu zaman internetten bak yönüne aşağı doğru tutup sırtına hafif sıvazlayarak vurdurun parmakla Allah korusun zarar görür 
tarafından
Canm ben ters cevirdim hala nefes alamayinca esim parmağını soktu oyle cikti sagol canm allah kimseye evlat acisi yasatmasin:(
0 oy
(9,941 puan) tarafından
Ahh aklıma ne geldi bunu okuyunca. Daha nisanliyim annem ben kardesim yemek yiyoruz saatde epey gec. Kardesim yemek yerken nefes aldı hık dedi nefes borusuna kacti yemek ayaga kalkti kollarini salliyo cirpiniyo Allahım bisey yapamiyoruz annem sirtina vuruyo falan yere yatti en son dedim gidiyo binaya ciktin avazim ciktigi kadar imdaaat imdaaat diye bagirdim butun bina toplandi karsidakilerin kapisini tekmeliyorum adam boxerla acti kapiyi uyuyolarmis. Annem son gayret kaldirdi midesine bastirdi atti yemegi rengi yerine geldi. Allahim hic unutamiyorum gozlerim doldu burnum sizladi yine. 

Rabbim sizede bi daha yasatmasin verilmis sadakasi varmis çok gecmis olsun
tarafından
Ayy bende oyle okdum biliyormusun binitaraga kosuyirum bi bu tarafa suan gozlerim doluyir hatrladikca :(
0 oy
tarafından
Canım ock geçmiş olsun bundan sonra yutup yutmadigini kontrol et sürekli  yanında suda bulundur
tarafından
Su vardi canm ben susz asla yemk indrmem ki artik ek gidayi nasil verecegim ki bu saaten sonra cok korktm cok :(
tarafından
Canım her lokmada takip et birde çok ufak ver hemen arkasına su içir ancak oyle
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Büyük geçmiş olsun canım Rabbim tekrarını ve beterini yasatmasin inşallah 

3.4 gün önce marketten geldim mutfağa girdim yemek yapmaya. Oğlum 19 aylık cuzdanimi boşaltmış bozuk paralarla oynamış sonra çizgi filme dalmış yattığı yerden hik hik diye ses geliyor koştum baktım nefes almaya çalışıyor mosmor kesilmiş hemen kucağıma aldım yüz üstü cevirdim sırtına vurdum kendime doğru çektim ağzından 1 tl düştü çıldırdım yazarken bile gözlerim doldu çok kötü bi andı su icirdim rahatladı. Çok cesaretliyimdir ama oğlum doğunca herşeyimi aldı
tarafından
Aaa allahim korumuş yaa canm benm bifaha bize ders olsun oyle bseyasla sende yapma bende yapmicam sadece bir nefes ya oda gderse bitti daha dikatli olalım
(6,136 puan) tarafından
Canım doktora gittiğinde ne yapacağını sor yani tek başımaydım müdahale etmeseydim Allah korusun düşünmek bile istemiyorum bi taraftan da düzeltemezsem balkona çıkıp bagiririm diye düşünüyorum çok kötü bian di
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım Allah sana bağışlamış şukrett üzme kendini 
tarafından
Sukurler olsun kuzum yarina sadakasink verecegim insallah
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ay gerçekten ALLAH onu korumuş 
tarafından
Evett ravbime emanet melekler o bize degil onlar gbi gunahsizlara acısın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 406 göst.
0 oy
5 cevap 641 göst.
12 Şubat 2021 Aile kategorisinde Babysmom (774 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 273 göst.
+1 oy
4 cevap 132 göst.
8 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1kalpde_2can (22 puan) tarafından soruldu

377,968 soru

11,313,161 cevap

34,747 kullanıcı

...