0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar bebeğim 22 aylık. 2 yaşına girecek yakında ve bu aralar geceleri  birden ağlıyor ve susmuyor. Kendini yerden yerlere atıyor. Resmen kriz geciriyor ya.Uyanınca alıyorum kucağıma ama fayda etmiyor. Çok zor kendine getiriyoruz . Hatta gecenlerde yüzüne su sürdük öyle geldi kendine. Bu durumu yaşayan var mı? Emzirmeyi kestikten sonra oldu buda ya 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uyku terörü deniyor. Araştır canım.
tarafından
Yaaa. Hemen bakiyim
-Reklam-
0 oy
tarafından
İki gece üst üste bizde yaşadık bu durumu bizimde 22aylik ama bizim sağlık sorunlarimiz var ona bağladık korkuyor olabilir mi gündüz korkmuş olabilir mi biseyden 
tarafından
Bilmiyorum ki ya . Çizgi film seyrediyor onlarda korkutucu değil ki
tarafından
Hayal dünyaları çok geniş ondan olabilir diye düşündüm
0 oy
(806 puan) tarafından
Bizimde iki gundur oyle ama sabahlari agliyor hic susmuyor yarin hastaneye goturecem bi yeri agriyo heralde surekli mizmiz
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Ayyy bn neler çektim 3 ay boyunca öyleyidi şimdilerde geçti çok zor bi durum biliyorum
(1,451 puan) tarafından
Kız bn artık korkuyordum noldu bu çocuga diye kendini yerlere atıyordu kucagıma bile almama izin vermiyodu duvarlara vuruyodu kendini sonradan anladım ki sütten kestikten sonra geceleri acıktıgı için yapıyordu
tarafından
Yaaaa. Aslında bende anladım biliyor musun çünkü sütten kesince böyle oldu bu cocuk. Peki sen ne yaptın ?
(1,451 puan) tarafından
Tam Yatmadan önce karnını doyurucu şeylerle doyurdum ondan sonra düzeldi gece uyanınca sinirinden yemiyordu şuan hala akşam erken yemek yerse gece yine uyanıyor aglıyor bagırıyor
tarafından
Off ya aynı durum bizdede var . Yemiyor ki akşamları. Sen ne yapıyorsun canım doyurucu ? Olarak
(1,451 puan) tarafından
Başlarda bnmki yemiyordu cnm yedigimiz yemklerden ekmekle yediriyordum pirinç çorbası yapıyordum öyle ama uyumaya yskın yedir cnm

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 215 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Gizemlibiri21 (160 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 171 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yagmurn404gmail.com (1,271 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 124 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Casper (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 182 göst.
12 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu

382,942 soru

11,462,460 cevap

35,052 kullanıcı

...