0 oy
718 göst.
Moda kategorisinde tarafından

image

esmerim bu arada bugday tenli 

18 Cevaplar

0 oy
(513 puan) tarafından
Evde giymek icin uygun
(513 puan) tarafından
Dişariya begenmedim ben
tarafından
Ama evde giyilmezki bu pantolon takim bu
(513 puan) tarafından
30 yaş ve üzerinin giycegi takimlardan :) ben cıvil civl giymeyi severm
tarafından
Neredeyse tüm genc kizlar böyle giyiniyo kapılı kizlar ama tabi bu senin dusncen oldgu icn saygı duyarım
(513 puan) tarafından
Sen blrsn canm benm tarzm degl
-Reklam-
0 oy
(227 puan) tarafından
Ne için kuzu
tarafından
Bayramlık icn
(227 puan) tarafından
Sanki i basit bayram için daha çok normal günlük hayatta evde alışverişe giderken falan rahat olması açısından güzel ama bayrama basit bence
tarafından
Bayramda evde oluyom ben biden3ci bebek oldu dha kuck ondan dikkat cekmesin sade göze batmasn diye böyle dusndum bide biz bayram alışverişlerine çıkınca zor oluyo  normalde
0 oy
(27,336 puan) tarafından

Begendinse alabilirsin zevk meselesi sonuçta

tarafından
Renki felan nasil sence
(27,336 puan) tarafından
Ben beğenmedim tatlım
tarafından
Tmm sağol cnm
0 oy
(16,490 puan) tarafından
Ben beğenemedim canım 
tarafından
Sağol cnm
0 oy
(992 puan) tarafından
Yaş çok önemli senin gosterdigin yaş önemli giyince görmek çok önemli  sn beğendiysen al
tarafından
Ben 28 yasndayim ama dha küçük gosteriyormusm 3 cocuk annesiym
0 oy
(1,718 puan) tarafından
Ne kadar canm bunun fiyatı bende aynısının başka bir rengini gördüm instgramda sizin orda ne kadar ki
tarafından
110 lira fiyatı
0 oy
(1,718 puan) tarafından

image

image

image

Bak aynısı bakarsın diye attım buraya fikir olur

tarafından
Evet ben de böyle kombin yapacağım zaten aynı kıyafet
(1,718 puan) tarafından
Bende beğenmişim bunlari
0 oy
tarafından
Spor kıyafeti gibi canım daha güzel ikili takımlar var bence bula bilrisn bu çok spor 
tarafından
Aynen bak spor ve çok dikkat çekmeyen çok sade bir kıyafet olduğu için ben bunu seçtim diğer bayan arkadaşlara da söyledim Benim eşim çok açık saçık giyinmemi istemeyen bir adam Ben atıyorum bir pantolon bile Giysem uzun tunik getir üzerine veya uzun yelekler den getirir öğle normal kesinlikle beni dışarı çıkarmaz sorun yapar
tarafından
Sen begendin se al canım
tarafından
Bugün alacağım inşallah Hem pazara çıkacağım bugün hem de alınca Eve gelince giyip sizinle paylaşacağım o zaman Bir de üzerimde görürsünüz
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Biraz orta yaşa göre geldi bana bir de bu eşofman gibi bayramda giyilmez bence evde markete giderken falan daha uygun olur
tarafından
Pantolon altı canım eşofman değil bugün gidip zaten şey yapacağım burada olmazsa ben giyip de size fotoğrafımı atayım Bir de üzerimde bakarsınız Ben çünkü böyle tür şeyleri özellikle seçiyorum Eşim bana öyle açık saçık önümde al göğüsüm biraz Bir tık acik olsun asla gitmez sorun yaşatır bana o yüzden ben de bu tür şeyler seçme taraftar oldum 28 yaşındayım ya ne kalmış ki 30 yaşına zaten
(3,213 puan) tarafından
Canım ben de 35 yaşındayım sana demiyorum ki azıcık açık olsun diye bu biraz karanlık ve günlük geldi bana. Belki üzerinde başka durur fotoğrafa da bakarım.
tarafından
Yani günlük olsun ya o kadar hani şey olsun istemiyorum Ben dikkat çeksin istemiyorum Anladın mı Ben sizin dediğinizi de zaten dediğiniz gibi ben de bir alayım giyip burada sizinle zaten paylaşacağım o zaman Bence burada Bütün herkesin düşünceleri değişecek diye umuyorum insanın üzerinde durması çok değişik oluyor kıyafetlerin göründüğü gibi olmuyor Evrim geçiriyor kıyafetleri insanın üzerinde
(3,213 puan) tarafından
Zaten sen beğendiysen gerisinin hiiiiiç önemi yok iyi günlerde sağlıkla kullan
tarafından
Çok sağ ol Çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Günlük giyilebilir nerede giymeyi düşünüyorsun ?  
tarafından
Şeker Bayramı için almak istedim ben ona Çünkü ben çok fazla dikkat çeken şeyler girdiğim zaman eşimle aramızda problem oluyor böyle dikkat çekmeyen sade hem günlük hayatta hem özel hayatı kullanabileceğim ortak düşünceli bir kıyafet olsun dedim Benim de butikcim de bu vardı beğendim açıkçası Çünkü çok fazla dikkat çeken bir kıyafet olduğu zaman eşimle aramda benim sorun oluyor hem Her yerimi kapatıyor Çünkü benim biraz fa bu kısmın çok fazla geniş ve dikkat çektiği için eşim bütün bedenimin tamamen kapanmasını istediği için bende ona göre kıyafet alıyorum
tarafından
Anladım o zaman alın sorun yaşamanıza ne gerek var model olarak güzel zaten
tarafından
Aynen ben de rengini sevdim açıkçası esmer olduğum için bu renkler butonlar Esmere gidiyor hem de eşim benim üzerimde gördüğü zaman yüzünün güleceğini biliyorum
tarafından
O zaman alll şimdiden güle güle giyy :)
tarafından
Aynen bugün alacağım inşallah
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Pek sevemedim..
tarafından
Teşekkür ederim Çok sağ ol düşüncen için
0 oy
tarafından
Beğenmedim ben ya :(
tarafından
Sağol cnm canin sagolsun
0 oy
(5,289 puan) tarafından
Vla beğendm çok hoş ablamda esmer bu tarz gywr çok rahat fiyatı nekdr acaba 
tarafından
110lira cnm
0 oy
tarafından
Aynısını cumartesi günü sipariş ettim kargo bekliyorum kuzum ben çok beğenerek aldım 
tarafından
Aynn bende cok beyendm bide esimi dusunerek bugn almya gitcem heryerimi kapatir dikkat cekmez
tarafından
Benim eşim bunu da hırkasız giydirmiyor kuzum dışarda siyah uzun hırka giyicem mecbur üstüme gerçi o olmadan dışarı çıkartmıyor ama yanında da her yerim kapalı olsa bile hırka giydiriyor:/
tarafından
Aynen benim Geçen gün bir bayan arkadaşım geldi Ben de hırkaları gördü kadın ağzı açık baktı Butik mi kuruyorsun Sinem bu ne dedi mecburuz yani yapacak bir şey yok ama seviyorum ya gerçekten böyle giyinmek Benim de hoşuma gidiyor açıkçası sadece eş için değil kendim de seviyorum böyle kibar fazla açık Abartısız olmayan kıyafetleri
0 oy
tarafından
Beğenmedim cnm daha renkili güzel modeller bak bence :)
tarafından
Esmer oldgum icn bu renkler cok hos duruyo dikkat cekmiyo cnm bide esim cok beğenir kapali oldgu icn
tarafından
Bende beyaz tenliyim cnm bu renkleri çok severim ama bu biraz karışık gibi rengi :)
tarafından
Iki renk var yani karışık derken
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Ben begenemedim pek tarzım değil  sen beğendiysen al tabi 
tarafından
Evet bugün evden çıkabilir Sem evde kalakaldım Bugün pazara da gideceğim zaten bayan hazırlamıştır gidip alacağım
0 oy
tarafından
Ben begenmedim ama tabi zevkler ve renkler tartışılmaz 
tarafından
Ben kapalı olduğu için ve rahat içinde hareket edebileceğim için Aslında çok beğendim Eşimi de düşündüm böyle giyinmeyi de seviyorum Tabii dediğiniz gibi renkler zevkler tartışılmaz Bir de insan üzerinde farklı duruyor aslında giyince insanların düşünceleri %50 değişiyor aslında
tarafından
Tabi öyle cnm askıda durduğu gibi insanda durmuyor yani değişiyor giyince belki yakışır sana

Bende kapalıyım pantolon vs giymem elbise giyerim
tarafından
Kiz ben evde giydgmz etekten giymiştim 10 sene once düştüm ondan ben etkli şeyler giymiyom
0 oy
(4,854 puan) tarafından
Guzel ama cep kenarında sallanan kemeri beğenmedim 
tarafından
Onu oradan aldırırsak nasıl durur onu da denerim olmazsa orada butikte Hemen o taraftan kestiririm bir şeyler yaparım ama bir gidip bakmam

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 1,148 göst.
0 oy
22 cevap 721 göst.
28 Nisan 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 662 göst.
26 Nisan 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 509 göst.

377,943 soru