0 oy
719 göst.
Moda kategorisinde tarafından

image

boyu uzun bide utu yapmam gerek 

22 Cevaplar

+4 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben beğenemedim daha güzelleri var aslında
tarafından
Evet resimde öyle duruyor ama resimdeki gibi değil rengi ile aynı geldi Bir de Benim boyum 160 olduğu için bu biraz bana büyük geldi boy olarak ve rahat
(1,343 puan) tarafından
Hayırlı olsun güle güle giyi sen begendiysen sorun yok
tarafından
Beyendim çok raht ama fotoda çirkin duruyo
-Reklam-
+3 oy
(4,725 puan) tarafından
Lütfen yanlış anlama ama ben açığım bazen benim giydiğim ceketler de de göğsüm öyle belli oluyor. Daha bol veya farklı bir model olabilirdi bence olmamış 
tarafından
Cok doğru yqpisiyo bu
+1 oy
(5,949 puan) tarafından
B3n kapalı degilim ama begenemedim canım k.b birde  dar olmuş 
tarafından
Fotodan öyle duruyo
+1 oy
(4,647 puan) tarafından
Dar deği mi cnm
tarafından
Fotodan öyle duruyo aşkım yaa
(4,647 puan) tarafından
Tamam o zaman cnm güle güle giy ☺️
0 oy
tarafından
Ne kadara aldınız 
tarafından
50 tl ye aldım
tarafından
Güzelmiş ben alınca kısa geliyor anca tunik alabiliyorum internetten
tarafından
Hmmmm
0 oy
(2,971 puan) tarafından
Yanlış anlama ama çok kötü üzgünüm :/ keşke birazdaha araştırsaydın 
tarafından
Resimden öyle duruyo bide utu yapmm lazm
0 oy
(5,269 puan) tarafından
Güle güle giy ama ben pek beyenemedim tabı zevk meselesi 
tarafından
Resimden öyle dyruyo balım
0 oy
(27,305 puan) tarafından

Güle güle kullan guzelmis

tarafından
Sağol balım
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Normal pardesu desen hoş ama ferace biraz daha bol salaş olabilir bacım 
tarafından
Hayır canım bu pardesü olmuyor ferace oluyor
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hayirli olsun canim ama ferace icin biraz ustune oturmuş bu, rengide resimde daha hos duruyordu, giyecek sensin tabi ama ben olsam degisirdim
tarafından
Canım Zaten renk farklılığı olur diye not edilmiş çekimlerden dolayı ama rengi aynı yani farklı bir renk gelmedi bir de şimdi daha kutudan çıkar çıkmaz hemen üstüme git buraya attım O yüzden ütülenmesi gerekiyor Bir de boydan kesilmesi gerekiyor çünkü boyum 160 bana gelen 180 lik
(6,978 puan) tarafından
Muhakkak canim sen begendiysen sorun yok ama ustune yapışıyor, tesetturlu bir kardesin olarak bunu sana soylemeyi borc bilirim
tarafından
Ne gbi yapisiyo bu ürün likralı
(6,978 puan) tarafından
Gogus kismi ve gobek belli oluyor canım
tarafından
Biliyrum balım
0 oy
tarafından

image

bende bunu aldım eşimin ısrarı üzerine ferace giyicm ilk kapandığımda giyiyordm ama bıraktım sonradan şimdi eşim beğendi bakalım nasıl gelicek

tarafından
Hmmmm buda guzel
0 oy
tarafından
Çok hoş durmuş aynen bir de ütülendi mi daha güzel olur. Güle güle giyin inşallah canım ♥️♥️ bende hep bu tarz renkler alırım kıyafet alırken açık renk giyemiyorum :)) 
tarafından
Aynn sade dikkt cekmicek
tarafından
Süslü puslu hiç giyinemem bacım aynen sade olacak dikkat çekmeyecek dümdüz tek renk oh miss
tarafından
Çünkü o kapaliliktan cikiyo
tarafından
Ayy ben açığım ama yine de giyemiyorum ne yalan söyleyeyim öyle cıvıl cıvıl giyen kapalı birini görünce benim içim sıkılıyor evde giyin tabiki ama dışarıda uymuyor adaba ben yanlış düşünüyor da olabilirim ama üzülüyorum
tarafından
Nasıl anlamadım
0 oy
(14,081 puan) tarafından
Hayırlı olsun kuzum ☺❤⚘
tarafından
Allah razı olsun Sağ ol kuzum
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Canım böyle birseye benzemiyor. Sen kapanma başlamadan yarın onu boyuna göre ayarla. Kollari da uzun gibi. Güzel bir ütü  yap☺ üstüne eşarp şal takılı resim at bakalım. Keten galiba kesimi rengi falan güzel 
tarafından
Bu likralı bir ürün dediğin gibi üzerine şal ve ütü boydan da kesildi mi zaten buradan Eser kalmayacak çok değişik bir şey olacak inşallah onu yapınca da buraya atacağım fotoğrafını
(5,406 puan) tarafından
Hadi bakalım. Iyi  günlerde kullan. Darsa gönder bir beden büyüğü gelsin sonra tadilat yaptır
tarafından
Aynn dar olsaydın gönderirdim 38 bedenim
0 oy
tarafından
Güzel canım güle güle kullan 
tarafından
Sağol balım
0 oy
tarafından
Canım yanlış anlama ama ferace için üzerine çok oturmuş sanki vucut hatlarıni fazlasıyla belli etmiş . Yani ben açığım çok anlamıyorum ama biraz sanki değişik geldi bana bence değiştir bunu . Tabi sen beğendiysen güle güle kullan 
tarafından
Aşkım ben yeni doğum ettim haliyle şuanda doğum kilom be sezeryan göbeğim var oyuzden fotoda cok büyük kiloluymusm gbi duruyo farkindayim
tarafından
Anladım canım tamam o zaman senin içine sindiyse problem yok güle güle kullan tatlım
tarafından
Bir de Yani normalde Benim boyum 160 normal kilom 54 falan olması gerekiyor Şu anda 68 kiloyum 6 ay oldu Erken doğum ettim 3 kere sezeryanım patladı yoğun bakımda yattım çocuk Emziriyorum haliyle şu anda aldığım kıyafetler çok böyle darmış gibi çirkinmiş gibi duruyor ama bundan bir 6 ay sonra Mesela ben çok farklı biri olacağım Eski kiloma 54-55 li kiloları ma döneceğim ve beni burada Çoğu kişi tanıyamayacaksın a senin göbeğin mi vardı Ne zaman gitti falan diyecekler
0 oy
tarafından
mankendeyken foto yokmu canm değişik duruyor
tarafından
Yok aşkım aynı renk vs
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Gule gule kullan canim hyrli olsun
tarafından
Sağol balım
0 oy
tarafından
Kuzucum degistir bence .Baya baya dar olmus .Ferace biraz salaş ve bol olur ,üzerine yapismaz .Bu baya bi yapismis uzerine .Bir de rengi dedikelri gibi soluk duruyor ve cok dar duruyor  .Hatlar belli olmus :) Ama sen begendiysen tabi , giyebilceksen , gule gule kullan  
tarafından
Canım bedenim 38 benim bunun büyüğü bana emanet almış gbi olur  doğum kilom var bide boydan kestrmem lazm ütü yapmam lazim
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun da bariz belli dar olduğu fermuar bile yön değiştirmiş göğüs çizgilerin belli normalde neyse fotoğraf da da o çıkar güzel bacım bir beden büyük al hatların çok belli resimde belli oluyorsa normal de de olur nolur dar giyinme 
tarafından
Aşkım Diğer arkadaşlara da söyledim sana da söylüyorum Fotoğrafta öyle duruyor ve benim sadece tek göbeğim var vücut hatları belli oluyor derken Tamamen her yerim belli olmuyor ve ben fotoğrafın yarısını kestiğim için çok yakın fotoğraf görünüyor Bir de zaten 6 ay oldu ben doğum sezeryan göbeğim var bunun büyüğünü alırsam bana emanet gibi durur ve çok büyük durur Bu sefer de ben kilo verdiğim zaman ben bir daha bu feraceyi üzerime giyemem içinde kaybolurum

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 661 göst.
26 Nisan 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 508 göst.
0 oy
18 cevap 716 göst.
22 Şubat 2021 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 185 göst.
22 Mart 2024 Moda kategorisinde Mdnafsn33 (6 puan) tarafından soruldu