0 oy
194 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar Allah aşkına bana birşey deyin sabah uyandım tele bakıyordum arkadaşım durumuna aniden cikacam izlerken şeyler var ya onu paylaşmış çok korktum telefonu felan attım elimden şimdi bebeğin olduğu taraf acıyor birde hala kalbim çıkacak elim ayağım boşaldı zaten bişey olurmu bebeğe hamileyken korkmak iyi olmaz derler Allah rizasi için bişey deyin

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gerçekten öyle şeyleri durum atanlarin neyin kafasını yaşadığını merak ediyorum 
tarafından
Ayy bilmiyorm ama hiç iyi değilim boş bulundum galiba çocuğa bişey oldu diye iyi değilim
-Reklam-
0 oy
(992 puan) tarafından
Bisey olmaz ayet-el kürsü  oku arkadaşınıda sona al
tarafından
Yazdım zaten okuyum o an aklıma gelmedi Allah razı olsun
(992 puan) tarafından
Amin canım insanlar neler yaşıyor rabbim bunla geçmiş olsun
tarafından
İnşallah kuzum
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Ya hakem ya selam ya müheymin 

Bir-kac tane daha vardı ama unuttum onları tesbihle çek çok iyi geliyor bende geçen korktum bunları okudum 
tarafından
Allah razı olsun canm
0 oy
(119,496 puan) tarafından
Ne paylasmis anlamadim
tarafından
Bende merak ettim
tarafından
Hani aniden yaratık felan çıkıyor ya videonun sonunda maske vardı böyle güzel bişey yapacak diye bekliyordum kesti maskeyi aniden kocaman bir böcek ekranda belirdi normalde korkmam ama boş bulundum birde yeni uyanmıştım elim ayağım boşaldı teli attim
0 oy
tarafından

Afedersin ama ne gerizakalııı insan yaaa hamile kadınsın yani saçma sapan şeyler durum yapılırmı bişey olmaz korkma ayetel kürsi oku 

Ne paylasmis kiz
tarafından
Bi arkadaşı hani böyle aniden açınca karşında duruyo duruyoda çirkin bi yaratık gibi şeyler çıkıyo ya onun gibi bir şey
Haa degişik bisi
tarafından
Yazdım zaten dedim benle beraber bebekte çok korktu diye
0 oy
(190 puan) tarafından
Bende evde çıt sesi olsun çok korkuyorum bişe olur mu acaba 
tarafından
Korkmak düşük tehlikesini artırır ama benim düşük tehlikem geçti canm bende öyleyim tekrar olmasından korktum o yüzden yazdım bişey olurmu diye çok korktm
0 oy
tarafından
Akşam benim de başıma geldi maskeyi kesiyo dedim heralde bisey yapacak içinden kocaman böcek cıktı elimden attım telefonu . Bi çığlık attım eşim gelmiş nooldu yandın sandım dedi . Oku üfle birşey olmaz inşallah . 
tarafından
Aynı videooo
0 oy
(1,284 puan) tarafından

image

canım.buldum bunları okuuu
tarafından
Okudum şimdi çok ama çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(1,284 puan) tarafından
Senden de canım şifa olsun
0 oy
(4,853 puan) tarafından
Bi video var simdi herkes atıyor birbirine maskeyi kesiyor flan sonunda böcek çıkıyor omu acaba 
tarafından
Evettt
(4,853 puan) tarafından
O video çok korkunç paylasmasi kotu olmuş
Dua et sen bisey olmaz inşallah
tarafından
Her ne bildiysem burada söylemlerde dahil okudum guzelm
0 oy
tarafından
Yok canım bir şey olmaz Rahat ol
tarafından
İnşallah kuzum
tarafından
emin ol şu olmuyor Canım ben 4 aylıkken yan komşu ile birbirimize girmiştik öfkeden üzüntüden kendimi mahvetmiş Tim zaten benim oğlan da hiç durmuyordu Ben 7 ay Dome desiye kadar öfke sinir üzüntü korku ne ararsan var Hiçbir şey olmadı çok şükür
tarafından
Ayyy inşallah olmaz düşük tehlikesi atlattım o yüzden diken üstünde duruyorum bacım 3 ay put gbi yattım tabi bu kilo olarak döndü bana ama olsun bebeğim için dedim eğer evde yatmasaydim hastanede yatacaktim evde yatmayı tercih ettim bende şimdi işte en ufak biseyde pinpirikleniyorum içimi ferahlattin Allah razı olsun
tarafından
Senden cnm hayrli dogumlar olsun insallh
tarafından
Aminnn kuzum♥️
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Dua oku bişi olmaz inşallah canım 
tarafından
Okudum kuzum bol bol

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.