0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (1,343 puan) tarafından
Kızlar bebeğimin yanakları yaklaşık bir.haftadır belli aralıklarla kızarıyor sonra geçiyor sonra tekrar kızarıyor bu şekilde devam ediyor daha götüremedim doktora yarın düşünüyorum götürmeyi alerji vs. Araştırdım ama zaten ek gıdaya çoktan geçti alerji yapacak birşey farklı yemedi neden acaba olabilir..

5 Cevaplar

0 oy
(217 puan) tarafından
Bazı bebekler hassas olur eliyle ellese bile kızarır ama doktora danış cnm
(1,343 puan) tarafından
Hmm peki götüreceğim inşallah yine sormak istedim teşekkürler :)
(217 puan) tarafından
Rica ederim ne demek
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çok opuldugunden,  yün kazak vs giydiginden,  yemek yerken yiyecekelrin yüzüne degmesinden olabilir 
(1,343 puan) tarafından
Anladım olabilir bugüne kadar olmadı ilk defa oluyor öpmeyi bıraktık öpmemeye çalışıyoruz bu yüzden bakalım
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçici bir çözüm arıyorsan bepantholl sansidaly kullanabilirisn 
(1,343 puan) tarafından
Peki teşekkür ederim
0 oy
(237 puan) tarafından
Kızbenmkide  öyle öğrenince banada haber ver yaa
(1,343 puan) tarafından
Tamam canım bugün sağlık ocağına götürelim dedik haber ederim sana dönünce :)
(237 puan) tarafından
Tamam inşallah yaa özelden atarsn mesaj cünki benm kızımında aynı kızardı bi süre sonra kabuk kabuk derisi soyuldu bepantol sürdüm geçmişti ama smdi yine oluyor neyden kaynaklı anlamadım, bide kızaran yer ısınıyor
(1,343 puan) tarafından
Tamam canım yazarım sana
0 oy
(202 puan) tarafından
Benimk de aynen oyle. Ben soguktan mi dedim alerji mi dedim. Sonunda buldum. Emerken hic rahat durmuo. Yanaklarini surte surte emio kafasini bi saga bi sola ceviriyo. Sanirim sut bulasio yanaklarina tenime surtunce de kizario. Sizde de boyle bi durum varsa ondan olabilir.
(1,343 puan) tarafından
Hmm ya benimki 11 aylık çok fazla emmiyor yemek yediği için amaçok olabilir o da tabi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 22 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Sedagktg (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 46 göst.
5 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,367 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 21 göst.
0 oy
3 cevap 95 göst.
3 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,693 puan) tarafından soruldu

379,419 soru

11,357,298 cevap

34,835 kullanıcı

...