0 oy
320 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

Kizlar 32 haftalik olduk bugün ama beni görenler, aaaa kizz göbeğin ne kadar küçük bebek gelismiyormu acaba diyip beni deli ediyrlar bnde piskolojik sorun yasati resmn  sizcede olemi. 

image

image

19 Cevaplar

0 oy
(2,350 puan) tarafından

Göbegin haftasına göre normal onu boşver pijamayi nerden aldin:D

(48 puan) tarafından
Hahahaha canım ya valla yurt dışından geldi
-Reklam-
0 oy
(4,289 puan) tarafından
Yav kucuk büyük ne olacak saglikli dünyaya gelsin bebek gerisini takma
(48 puan) tarafından
Tabiki haklsn ama artk gercktn sinirlenmemek elimde değil ztn doğumun yaklastini hsettikce korku heycn endişe sario beni birde bunlar bole yapınca ister istmz dsniyrm acaba gercktn ole mi die
(4,289 puan) tarafından
Benim de cok yoktu kimisinin ic karni geniş oluyor falan filan sen takma
0 oy
tarafından
Ic karnin geniştir canim ne güzel iste aldirma millet hep konusur minnos minnos hrm cok catlagin olmaz benim 6aylik boyleydi 9ayda boydan boya catladi cok kotu oldum
(48 puan) tarafından
Canım bu ikinci gebelim ilk gebeligmde cok bilincsz davrndm tabi tecrubede yok inanlmz catlaklrm oluştu koltk alitima kadar hmde yani şuan vicudm dünya haritasi gibi
tarafından
Ayni benimde malesef :
0 oy
(109 puan) tarafından
Ben 33+3'üm canım sana göre biraz kiloluyum karnım seninkinden küçük 
(48 puan) tarafından
Evt cnm ben hiç kilo alamdm tam tersi verdm bacaklrm gorsn  incecic ha bide banada demzlrmi bu vücutla dogumn zor olur die Allahım yaa
(109 puan) tarafından
Biraz yapıya bağlı biraz da genetik olabiliyor. Benim annem kilolu değil ama fiziğim ona döndü iyiki de ona çekmişim :)
0 oy
(44,603 puan) tarafından

Kız karnı küçük oluyo benim kızımda hiç yoktu hamile olduğuma kimse inanmiyodu oğlumda devasal şiştim ama:D

(48 puan) tarafından
Evt bnmde oğlumda göbeğim baya büyüktü ikiz diyorlardı hep ama bunda yok demkki gercktn kızlarda bole oluyu
0 oy
tarafından
Benim doğuma girdiğimde göbeğim daha küçüktü kiz
0 oy
tarafından

Yooo gayet normal ama pijama takımını çok beğendim 

0 oy
tarafından
İç karnın geniş demek ki karın küçük olunca bebek gelişmemiş olmuyor canım benim de küçüktü 
0 oy
(856 puan) tarafından
Banada derlerdi doğuma girdiğimde senin karının kadardı
0 oy
(237 puan) tarafından
Gayet normal karnın onları diyenlerin karnı kilodan battal boy oluyo da ondan sana öyle diyolar  her hamileyi gıcık etmeye programlanmıs teyzeler onlar bosver
0 oy
tarafından
Yoo karnın ayına göre normal benimde böyle 32+1 haftalığım 
0 oy
(421 puan) tarafından

Gayet normal kuzum pijama takımı hoşmuş :D

0 oy
tarafından
Benim 4  5 aylıkken karnım böyleydi 32 hafta da ben doğumu ettim Tepe kadar dım yani fizik olarak değişik oluyor tabi insanların ama 32 hafta 7 aya göre Normal yani karnın Tabii ben daha şiştim için böyle karınlar görünce Kendimi tuhaf hissediyorum
0 oy
(813 puan) tarafından

Hiç cocugun gelişimiyle alakası yok göbeğin canım ben doğuma giderken böyleydi hemen hemen 40+4te doğum yaptm 3900 doğdu oğlum. Dogurcağım gün bile görümcem bu göbekten 3900 çocuk çıkmaz 3 kilo zor gelir dedi çocuk doğdu hala diyoki yanlış tartmışlardır 3900 yok bu bebek diyo :ermm: boşver takma kimseyi karnının küçük olması daha iyi ben doğuma giderken bile abdestimi ayağımı kaldırıp lavaboda yıkayarak aldm 

0 oy
(27,351 puan) tarafından

O söyleyenlere de bı göz kontrolüne gitsinler

0 oy
(886 puan) tarafından
Gayet normal canim erkek mi cinsiyeti öyle hissettim 
0 oy
tarafından
Maşallah cnm sağ salim kucağına alırsın inşallah bebisi ❤️

Benimki daha küçüktü cnm dert etme bu kadar :)
0 oy
(615 puan) tarafından
Yok kız benim de o kadar. Gelişimi de gayet iyiydi. Doktorun da sana bu konuda olumsuz bir şey demiyorsa kimseyi takma bence. 
0 oy
tarafından
Karnın senin olsun pijamani  bana vir "D hahahah bence gayet normal büyük olsa ne olacak birde onun sıkıntısını cekeceksin gelişimine ebir sıkıntı olsa zaten doktor söylerdi takma kafana 

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 356 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Liyaa bngll34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 218 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 184 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 893 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu

379,592 soru

11,363,311 cevap

34,839 kullanıcı

...