0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (48 puan) tarafından

Kizlar 32 haftalik olduk bugün ama beni görenler, aaaa kizz göbeğin ne kadar küçük bebek gelismiyormu acaba diyip beni deli ediyrlar bnde piskolojik sorun yasati resmn  sizcede olemi. 

image

image

19 Cevaplar

0 oy
(13,852 puan) tarafından
Yok kız gayet normal. Ben doğuma giderken bu kadar bile yoktu. 
(48 puan) tarafından
Yorumlarinz içimi isitti valla ya
-Reklam-
0 oy
(7,654 puan) tarafından
Bebegin gelişmesi göbeğin büyüklüğü ile alakali değil 

Sacma sapan kisilerin yorumlarina aldırma o yüzden 
0 oy
(7,191 puan) tarafından
Bayılıyorum hamile göbeği görmeye ya maşallah bence çok güzel karnın var takılma cevreye
(48 puan) tarafından
Canım benim cok sağol
0 oy
tarafından
Hey Allahım ne kadar cahiller bişey bildiklerini sanıp konuşuyorlar işte benim doğuma girdiğimde böyledi karnım çok şükür 3buçuk kilo doğdu kızıım sen takma onlara 
(48 puan) tarafından
Evt gercktn o bakadr bilincsz knsyrlar ki ama hata bnde nie takiyrsm
tarafından
Aynen canım Gül geç :)
0 oy
tarafından
Pijamani yesinler :D çabuk söyle nereden aldığını yoksa postu linclerim :D şaka bir yana sağlıklı olsun da küçük olsun gobus neden sıkıntı ediyorsun ki
(48 puan) tarafından
Hahahaha canım yurt dışından hediye geldi :D linç demiskn ya ben bir post aciyrm bakiyrm birden fazla post aclmis nie bole oluyo acaba
tarafından
Ay bazen atmadı diye gösteriyor bende aynı şeyi yapiyorm tekrar basınca hepsini atıyor ne olacak gizleyiver :)
0 oy
(13,202 puan) tarafından
32 haftada aşağı yukarı senle aynıydım ben de canım 3700 bebek doğdu ne güzel sadece bebeğine alıyorsun galiba kilo
(48 puan) tarafından
Ya sağlıklı olsun da valla başka bir şey istmiyrm ama bebek gelismiyr dediklerinde ister istmz dsniyrm kötü oluyrm
(13,202 puan) tarafından
Doktor ne diyor önemli olan o
0 oy
(143 puan) tarafından
36 haftalık doğum yaptım böyleydi göbeğim ☺️
(48 puan) tarafından
Yaaa masallah
0 oy
(7,441 puan) tarafından
Daha doğumuna 2 ay var ve bundan sonra büyüyor karın hiç te küçük değil benim 32 .haftada karnım yoktu bana diyorlardı inanmıyordu kimse hamile olduğuma ne istiyorsunuz yuvarlanayim mi diyirdum doğuma gittiğimde karnım bundan küçüktü 
0 oy
(461 puan) tarafından

Aşkım bende 2 çocuk getirdimbenim karnım seninkinden küçüktü doktora sordum dediki anne kilo alırsa bebek almiyo anne kılo almazsa bebeğe veriyo buna gerçekten inanıyorum ilkbeneginde 15kilo aldım bebegim 4 kilo doğdu ikinci bebeğime 23 kilo aldım bebeğim 2.600 doğdu :)

0 oy
(119,287 puan) tarafından
Yok bee cok iyi ben dogurdugumda futbol topu kadardi
0 oy
tarafından
Pijamaaa linkkkk :) agsysgsus
0 oy
(16,503 puan) tarafından

Gayet iyi cnm

Ama pandalar çok tatlı yaaa
0 oy
(921 puan) tarafından
Banada doyilardi bosver dogdum 3kusur karin içi yle alakali deli.oluyorum soyle bos bos konuşanlara :)
0 oy
tarafından
Şuan 37+4 günlüğüm karnım senin ki kadar
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Benim göbeğimde okadar 31 haftalık olcam gayette sağlıklı kilosu yerinde bebeğimin bi sıkıntı olsa derdi doktorlar boşuna telaş ettiriyor çevren duyma
0 oy
tarafından
Bundan daha küçüktü canım benimki doğum yaptığım zaman
0 oy
(2,851 puan) tarafından

Benimki de küçüktü taşıması kolay olur boşver :D

0 oy
(145 puan) tarafından
Daha bebiş doğmadan başlamışlar konuşmaya:) bide doğunca gör sen sağlıkla kucağınıza alırsınız inşallah

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 321 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Liyaa bngll34 (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 218 göst.
19 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Milkasu (809 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 184 göst.
21 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzuylcn41 (73 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 893 göst.
1 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ozlemesrash (79 puan) tarafından soruldu

379,597 soru

11,363,448 cevap

34,840 kullanıcı

...