0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (3,063 puan) tarafından
Kızlar inanılmaz diş ağrısı çekiyorum dişim çok küçük kırılmıştı arka azı dişim dünden beri durup dururken bir ağrı girdi ve geçmiyor ilaç içtim yok napabilirim şuan hastaneye gidemem 

3 Cevaplar

0 oy
(1,947 puan) tarafından
Sarımsağı ezip köy istersen bana fayda ediyordu biraz uyusturuyor
(3,063 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,826 puan) tarafından
Benım hamileyken yırmılıgın cıkacagı tuttu uc ay cektım agrıdan kafamı vuruyodm her yere ılac da ıcemıyodm ceksın dediler korkudan sancım geldi hastanelık oldm durdurdular oyaladım kendimi o agruyla sureklı bı antibiyotik verdi mecburen onunla bi sure dindi snra yine basladı agzımı acamıyodm aglaya aglaya catladm yakınlarımın ıcı gidiyordu komple cenem agrıyodu gozume kadar ki hayatımda hıc diş sorunu yasamamıstm babamla esim dogumun yakın sezeryan mı olsan diyorlardı dusun cok cektım bebek karnımda kasılıuodu her sancı cekısımde parolu bile bebek etkilenmesin diye az ıcıyodm gunde belki bıtane onun dısında sureklı tuzlu su ile gargara yaouyıdum karanfil koyuyodm sabırla gectı napayım 
(3,063 puan) tarafından
Kız iyiki hamileyken olmadı ama dün gecedej beri deli olucam ya
0 oy
(2,039 puan) tarafından
Ağrıyan dişinin üzerine karanfil koyup çiğne bu bir nebze uyuşturuyor o bölgeyi onun dışında kekik çayı yapıp ağzını calkalayabilirsin buda ise yarıyor ama benim favorim nar suyu taze bulamazsan meyve suyu olanlarda iş görüyor gün içinde birkaç defa ağzını çalkala icebilirsin de ertesi güne baya hafifleyecektir 
(3,063 puan) tarafından
Deniycem çok teşekkür ederim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 55 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (238 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
22 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 78 göst.
2 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Alisimm (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 114 göst.
26 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu

382,965 soru

11,463,653 cevap

35,057 kullanıcı

...