0 oy
264 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından

Azıcık hareket etsem nefessiz kalıyorum daha erken mi bilmiyorum  1.2 hafta önce gayet güzel her  işimi yapıyordum ama şimdi nefesim daralıyo belime agrı giriyor temizlik yapıyım dedim ama anca ortalığı zor topladım siz nasıl yapıyorsunuz ev işlerini ne olur ne olmaz diyorum her iş bitsin ama yapamıyorum tabi :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Sorma.aynı durumdayım eşim işten gelince yapıyor o da pek.istedğim gibi.olmuyo :'(

Doğuma 6 günüm kaldı 

(44 puan) tarafından
Ay senin cok az kalmıs canım sag saglım kucagna almayı nasıp eder insallah Allah.  Benimde öyle eşim yardım edıyor ama yaparken sanki daha cok batırıyor gibime geliyor bende yapamıyorum artık bilmiyorum ne olucak :(((
tarafından
Maalsef böyle devam edecek canım karnın büyüdükçe agirlasiyorsun iş yaparken belin falan ağrıyor nefesin kesiliyo:/ aynen onlar dip köşelere dikkat etmiyolar ortalığı temizliyolar o kadar devamı kaliyo yine

Amn inşallah canım ALLAH razı olsun
(44 puan) tarafından
Yinede onlardan da Allah razı olsun ellerinden bu kadar gelıyor demek ne yapalım :) artık iyi oldukça yaparım inşallah
tarafından
Tabi cnm çok şükür iyiki varlar:)

Inşallah cnm ailen falan varsa yanına gelsin benimkiler 2 güne geliyorlar inşallah
(44 puan) tarafından
Benimkiler tekirdagda yasıyor canım ben İstanbulda magza actılar suan gelemezler anca annem doguma gelirim diyor :( eşimin ailesi zaten hamile oldugumdan berri triplerde :))) saolsunlar iyi günde varlar
-Reklam-
0 oy
(119,071 puan) tarafından
kac haftaliksinki
(44 puan) tarafından
33 canım
0 oy
tarafından
Kaç haftaliksin canim ben hamileyken doğuma kadar hep temizlik yaptım dinç oluyosun ama
(44 puan) tarafından
33 canım normalde her işi kendim yapıyordum yine bel agrım falan oluyodu ama bugun hic bisey yapamıyorum azıcık ayakta durunca nefesim daralıyor  anlamadım neden böyle oldu :((
0 oy
(11,505 puan) tarafından

33 haftalıksın galiba ben 27 oldum daha zorlanmalarım başlamadı şükür

(44 puan) tarafından
Bende senin haftalarda cok iyiydim canım bebişimin herseyini yıkadım ütüledim eşimle besigini dolabını kurduk evi dip Köse hep temizledim ama bugun azıcık ayakta kalınca nefesim daralıyor yoruluyorum asaglarmda cok agrı oluo anlamadım neden böyle oldu :( inşallah hic zorlanmadan dogumun gelir amin
0 oy
(2,264 puan) tarafından
Bende öyleydim ya hamileyken ama mecburen yapıyordum birazcık iş yapınca kalçam tutuluyordu hemen 
(44 puan) tarafından
Aynen öyle canım insan mecbur yapıyor :( ne güzel sen dogum yapmıssın sanırım bizde biran önce zamanınız gelsede miniklerimize kavussak
(2,264 puan) tarafından
Aynen 8 aylık olacak kısçem RABBİM sağ salim kucağına almayı nasip etsin inşallah :)
(44 puan) tarafından
Masallahhh kocamanda olmus amin canım insallah :))
(2,264 puan) tarafından
Sağol canım :))
0 oy
tarafından

Ay bende 18 haftadayim merdiven cıkamiyom nefes nefese dizlerim yaniyo resmen evde bi is yapip uzaninca buyuk bi yuk kalkiyomus gibi derin bi nefes aliyom burnumda hep tikali gibi :(

(44 puan) tarafından
Onları hic sorma canım bende merdiven cıkarken falan aynıyım ama yürümemizde lazım ev isini yapamıyorum yürümeyi nasıl yapıcam bilmiyorum  inşallah sag saglım kucağımıza alırız miniklerimizi
tarafından
Amin canım hamile olmadan önce market fln olsun eşim yürüyerek gidelim derdi hep ayaklarin acılsın diyodu simdi yakıniyom merdiven çıkınca ben sana boşuna demiyodum ayaklarin açılsın diyo :)
0 oy
tarafından

Ben yapıyordum valla doğuma giderken bile temizledim  ama doğumdan sonra yapamıyorum oğlum bırakmıyor:'(

(44 puan) tarafından
Ay masallah insallah bende eskiye dönerim yaparım islerimi :((
tarafından
Yaparsın cnm sağlığın yerinde olsu işler hiç. Önemli değil

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 28 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gadjs (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 35 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde laz6. (84 puan) tarafından soruldu
0 oy