0 oy
416 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
İşler güçler birini hepsini yapamıyorum oğlum çok yaramaz ve aglak tuvalete bile zor gidiyorum duşa giricem giricem giremiyorum hicbisey yapamıyorum yaa çok kötüyüm siz nasıl idare ediyorsunuz herşeyi

15 Cevaplar

+1 oy
(7,972 puan) tarafından
Hele bi iyice aklı ersin o zaman rahat olursun cnm 

Salincak al ona elektrikli bnde var çok rahatim kurtaricim resmen
tarafından
Benim çocuk değişik kuzum ya herşeyden sıkılıyor bin tane oyuncağı vardır inan ama hep benim peşimde birde aşırı inat ağlayıp duruyor istediği olmayınca 2 yaş 3 aylik
(4,101 puan) tarafından
+++++++++
-Reklam-
0 oy
(119,533 puan) tarafından

Edemiyorum artik cinnetlik seviyeye ulastim :'(

(15,751 puan) tarafından
La sevdo sen hep. Burdasan zati işlerini nasip. Yapıyorsn ben hala anlamıyoree
Hep yaziyom hic denk gelmedinmi fato ben ev isini gece yapiyorum esim kuzeye bakiyo ben temizlik camasir bulasık utu yapiyom gunduz tek yemek isim oluyo oda yarim saat surmuyo ama gece temizlik yaptigim icin uyku vaktim azaliyo kuzey zaten uyumuyo cok yoruluyom
(15,751 puan) tarafından
Alıştırma kuzeyi gündüz yap oda alışsın
Dis geliyo gene cok huysuz surekli kucagimda olmak istiyo 1dk beni gormesin agliyo ciglik atiyo gunduz asla bi is yapamam bu sekilde
tarafından
Bizimki uyuyunca da iş yapilmuyor uyanır diye sesiz sessiz yuruyom evde
0 oy
tarafından
Zamanla oluyor cnm düzen ben daha yeni yeni herşeye yetişmeye başladım
tarafından
Oğlum iki buçuk yaşına yakın daha ne kadar zaman gerek bilmiyorum canım yaa hep agliyor yoruldum
0 oy
(2,466 puan) tarafından
İyi bir hastahane bul bende gelecem 

Kafamda huniyle 
tarafından
Aynen valla ancak orası paklar bizi
(39 puan) tarafından
Ahahahhaha ya halimize bak yaa off.
0 oy
(15,751 puan) tarafından
Valla 2 yaşında oğlum var uyudu beşiği koydum bi döndüm uyanmış aha yine sallıyorum süpürge yaptım daha silemedim Bile
tarafından
Bende uyuttum kalkıp yanima gelmiş yanından kalkınca peşimden geliyor birde sürekli ağlama krizlerine giriyor çok inat bu ara ya
(15,751 puan) tarafından
Benim de valla hele evde tek kimse de yok bana sarıyor
tarafından
Aynen ya yemek yapamiyom birde 2.5 yasinda daha akıllanmasi gerekirken daha kötü oldu
0 oy
tarafından
Edemiyorum aklımdan her şey geciyo artık 
tarafından
Benimde ya psikolojim berbat
tarafından
Rabbim kolaylık versin hepimize de
tarafından
Amin canim
0 oy
tarafından
Bu ara benim kızda çıldırmış durumda bir dk durmuyor aşırı bir aksi ve huysuz ne yapacagimi şaşırdım artık bir bardak çay içemedim annem ler burda zehir etti hepimize bir bardak çayı =-@
tarafından
22 aylık canım sanırım sendrom falan şu iki yaş zıkkım ı birde karnım iyice büyüdü bebek gelecek falan anlıyor da her şeyi hayat bize zindan oldu anlayacağın sakon kendini yalnızım diye düşünme hiç tanımadığım bir insanla aynı kaderi paylaşıyor olabilirsin "D
tarafından
Bende öyle düşünerek rahatlatiyorm kendini benim gibisi çok vardır diye canım su sendrom miu neyse bir eşi zaten 2 buçuk yaşında ya daha akıllanmasi gerekirken daha beter oldu istediği olmayınca agalma krizine giriyor ya susmuyor ben birdaha çocuk duusnmuyorum bu yüzden valla kuzum
tarafından
Bu zamanlar  gecince rahatlıyor büyük kızımda böyle büyüdü o zaman istiyorsun bir bebek daha ") sıkma canını hangi çocuk kolay büyümüş ki ")
tarafından
Kız çevremde var kolay büyüyen şimdi kıyaslama gibisi olmasın ama ben benimki gibi çocuk görmedim ya herkes Allah sana sabir versin diyor o derce senin kaç tane bebiş var canim
tarafından
Iki kızım var canım bide şimdi oğlana hamileyim buda son inşallah ") rabbim olmayanlara versin ")
0 oy
tarafından

Anneliğin ilk 30 yılı zormuş 29 buçuk yılım kaldı onu bekliyorum :D

tarafından
6 aylık mi bebiş benimki 2 buçuk yaşına yakın
tarafından
Evet kuzum altı aylık sayılır ❤️
0 oy
(617 puan) tarafından

Şimdilik herşeyi bosveriyirum nasılsa zamanla düzelir önemli  olan bebeğim  az uyuyorum eskisine bakarak gece çok zaman iş yapıyorum  üstelik uykuya çok düşkün biriydim  ama geçecek elbet buyuyecekler:D

tarafından
Kız 2.5 yaşında ama daha zor ya anlamadım ben
(617 puan) tarafından
Aman ne guzel büyütmüşsun ne fuzel surda taş çatlasa dört yaşına kadar zor olur ondan sonra keyif senin:)))
0 oy
tarafından
Valla bende öyleyim oğlum üç. Aylık evimi afedersin *** götürüyor hep ağlıyor 
tarafından
Kolik mi
tarafından
Herhalde öyle cnm belirli saatlerde ağlıyor durmuyor
0 oy
(572 puan) tarafından
Anbe olupta oyle mayan varmi
tarafından
Vardır bence kuzum
0 oy
(14,036 puan) tarafından
Herseyi yarım yamalak yapıyoruz bacim yalnız değilsinnn 
tarafından
Ya aglamasa sürekli bir rahat bıraksa inada raziyimda arada istediği olmayınca ağlama krizlerine giriyor çok yoruldum
(14,036 puan) tarafından
Şöyle biraz sakince dursa sen hızlı hızlı yapıp ona döneceksin zaten ama nerdeee illa ağlayacaklar bacağımıza yapisacaklar
tarafından
Aynısının tipkisi ya ekime ya bacağıma yapışıyor yaa seninki kaç yasinde
(14,036 puan) tarafından
10 aylık :D senin ki ne kadarlık
0 oy
(86 puan) tarafından
Kaç yaşında yada ne kadarlık
0 oy
(2,862 puan) tarafından

Canları sağolsun ben ilk 5 ay liflenemedim bile:D şimdi o hallerini bile özlüyorum çalışmak zorundayim bakıcıya bırakıyorum her gün :(

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,287 göst.
0 oy
13 cevap 402 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Fatma Nur (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Naz0000000000 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 303 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...