0 oy
275 göst.
Diğer kategorisinde (1,265 puan) tarafından
Kızlar ordan kazanilan para  haram mi 

7 Cevaplar

0 oy
(3,107 puan) tarafından
Haram değil. Yatırım yapıyorsun altın gibi.
-Reklam-
0 oy
tarafından
3 hocaya sordum 2 si haram biri değil dedi bana göre emeksiz para haramdır
(1,265 puan) tarafından
Kafa cok karışıyor haram diyorum sonra yok altın almaktaharam olur diyorum biz arpa falan alıyoruz yükselince satiyorz o da haram olur duyuru.
tarafından
Para mal hükmünde değil canım altın ile o farklı
0 oy
(878 puan) tarafından
Eşim oynuyor haram değil kendi paranla alıyorsun sonra satıyorsun altın alıp yükselince satman gibi
(1,265 puan) tarafından
Kafam çok karışık ama bence haran
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Bunu bi hocaya sormak lazım ama öyle bir hoca değil dürüst olan biri olcak 

Bazı hocalar bile oynuyordur kesin
(1,265 puan) tarafından
Hahaa internettebaktım canım bazı yerlerde haram  diyor bazilari helal diyor ama bence haram
0 oy
tarafından
Kazananlar haram değil der önem vermez dini değerlere. O zaman altında alma derler. Saçmalığa gel. Aynı şey mi? Nereye para yatırdığını bilmiyorsun paranı takip edemiyorsun ya batarsın ya çıkarsın . Yatir paranı faiz bankasına paran katlansın ne farkı var. peki yaptırdığin paranı ne için kullanıyorlar haberin var mı.. sözüm sana değil.  Hayalhanem den izle bitcoinin çıkarılma amacını.  Youtubtan bakabilirsin .
tarafından
Sonuna kadar katılıyorum altına imzamı atarım ;)
(2,589 puan) tarafından
Zaman değişiyor yeniliklere açık olun kıaaazzzz herşeyi dine bağlamayın paranız olursa eminim denersiniz de burda laga luga jsjsjsjsjsj jsjsjsj
tarafından
Param var canım neye hizmet ettiğimi bilmediğim şeylere yatırım yapmam ben ;) mğslüman olarak herşeyi de dine bağlarım boğazdan helal lokma geçirme derdindeyim ben .
(2,589 puan) tarafından
Canım hacı mısın hoca mısın kendi kendinize fetva vermeyin. Para borsası diye bişi var. Zaman değişiyor ve para sistemi de sürekli bir ileri iki geri olucak değil. Evet altında aynı hesap evet kredi cekmek de aynı şey. Yani işinize gelen helal işinize gelen haram oluyor. Anlayamıyorum valla bu düşünceleri
tarafından
Ben bu işin kitabını okuyan hocaları dinliyorum ve ona göre hareket ediyorum . Kumarın kibarcası şimdi cripto para olmuş
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ne harami ya sanki belesemi kazaniliyo sen bi miktar yatiriyonki oyle kazaniyon yani 1 liraya kmse sana 10000 vermez altin gibi dusun
0 oy
tarafından
Şimdi bilende gelir bilmeyen de başlar soracagin en yanlış yer burasi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 34 göst.
3 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 455 göst.
1 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 165 göst.
19 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde A01__. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
17 Aralık 2022 Aile kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...