0 oy
622 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kizlar sizinde esiniz yatakta sadece kendisini mi düşünüyo bu konuda ona kırgınım . Eksik kalıyorum ama anlamak istemiyor napcm ben
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

Eşinle konuş bu konuyu bence onun ne kadar ihtiyacı varsa seninde ihtiyacın var 

(7 puan) tarafından
Hic bir işe yaramıyor
tarafından
Konuş yinede ne diyimki
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aa bu çok yanlış cnm cinsellik bir erkegin ne kadar ihtiyaciysa bi okdarda kadının ihtiyacıdır.

Esinle bunu konusman gerekiyo
(7 puan) tarafından
Anlamıyor napsam anlamıyor yada anlamazliktan geliyor bilmiyorum
tarafından
Cnm anlatmaya calis çünkü senin için onemli bi konu
0 oy
tarafından
Eşinle konuş anlayana kadar cnm cinselik tek erkek için değil kadın içinde önemli 
(7 puan) tarafından
Konuşuyor um hatta artık istemiyorum sogudumda diyorum anlamıyor
0 oy
(7,972 puan) tarafından
Deki sen böyle yaptigin için sanki sadece senin ihtiyacini karsiliyomuş gibi oluyorum o yüzden şey yaparken bisey hissedemiyorum de amacın sadece kendinı tatmin etmekse mastürbasyon yap beni rahatsiz etme deee!!!!
(7 puan) tarafından
Kac defa dedim bunu . Bende bilmiyorum. İnu seviyorum istiyorum ama artık sogumak uzereyim duş almaktan bile çekiniyorum artik
(7 puan) tarafından
Yani çekiniyorum nderken üşeniyorum
0 oy
(6,136 puan) tarafından
1 posttan kaç tane var

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,660 göst.
9 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Annesininkizi (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 491 göst.
24 Ocak 2024 Aile kategorisinde Yareneda (142 puan) tarafından soruldu
+1 oy
19 cevap 843 göst.
3 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cileklikurabiyem (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 794 göst.
11 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Serra (564 puan) tarafından soruldu

384,816 soru

11,510,724 cevap

35,171 kullanıcı

...