0 oy
363 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından
Kayınvalidem bide herkese gelinlerimi ayırmam diyor eltime doğum günün de çanta 2 tane kazak aldı bana hiç bir şey almadı çok üzüldüm

16 Cevaplar

+1 oy
(6,828 puan) tarafından
Bana kaynanaaa demeee bogasim varrr yemin ederimm cok sinirliyim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Adı üstünde kaynana cnm :)
0 oy
(431 puan) tarafından
Aman almasa almasın canım takma boşver sen de ona bşey almasın yada vermesin umursama 
0 oy
(679 puan) tarafından
Sende herkesin yaninda soyle 
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Peki sen ona aldinmi.hatrlarmisn ozel gunlerini.belki eltin ona almistr oda iadeyi ziyaret yapmstr 
(364 puan) tarafından
Aldım tabiki cnm eltim almamıştı ona
0 oy
(163 puan) tarafından
Ilk gelinlerin değeri kıymeti hic bir zaman olmaz  canm olanlar da şanslı olanlardır 2. Gelen gelin afedersin ağızlarında yapsa kıymet lı ve çok değerli olur bunu sakın unutma ...
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Kaynanalardan nefreeeet ediyorummmm bugün fazlasıyla gerdi beni tamamen çıksınlar hayatımızdan
0 oy
(4,705 puan) tarafından
Sebebi ne biliyonmu

KAYNANA 
0 oy
(670 puan) tarafından
Sen de ona alma artık 
0 oy
(1,387 puan) tarafından
Onun sna bise almasi bu kadar onemli mi ? Kocana aldir istedigini ona minnet etme Almadiysa o utansin  kaynanalarin hepsi ayni 
0 oy
(219 puan) tarafından

Sende git kendine al eltine de eşim almis kaynananin yaninda :)

0 oy
tarafından
Beklentiler üzer insanı niye birşey bekliyorsun ki gönülden geçmiş ona almış hayrını görsün fesatlnma zamanı gelir Sanda alır elinde olmadık zamanına gelmiştir olumlu ol 
0 oy
(119,434 puan) tarafından
Demekki eltin saglam siç.ş bu zamanda sıç an yaraniyo
0 oy
(16,506 puan) tarafından
Ahhaja seni bi an eltım sandım :) 
0 oy
(806 puan) tarafından
Tabiki ayrimcilar ben kalp krizi geçirdim ölümlerden döndüm umrunda olmadı geçmiş olsun demedi bile, eltim korona olmuştu onun için oturmuş ağladı ve memlekete ziyaretine gitti uzakta olmasına rağmen neymiş çocukları varmış ona bişey olmasinmiş sanki bizimki çocuk değil Sap... O günden beridir nefret ediyorum adı batasicadan... Hediyesi de kendinin olsun bence takma kafana sende verdiği değere göre değer ver canım hediyeyle değer ölçülmez ama ayrımcılığı ile ölçülür 
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Boşver bekleme bir şey Yok gibi davran canını sıkacak bir şey kalmaz. Temiz misssss

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 564 göst.
27 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mryss (228 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 151 göst.
26 Kasım 2021 Diğer kategorisinde M.D (1,586 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 169 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Bahar_6565 (82 puan) tarafından soruldu

380,618 soru

11,396,045 cevap