0 oy
207 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar bununla ilgili post açmıştım zaten 7 yaşındaki oğlum gece deliksiz uyudu bende yasin cüz koyduğum için başının kenarına gönlüm rahat uyudum belkide onun faydası oldu burada bir kaç dua adı veren arkadaş oldu onlarıda bu akşam okuycağım inşallah postlarımda bana bilgi veren bütün arkadaşlara çok teşekkür ederim inşallah bundan sonra bu şekilde yavaş yavaş düzene girer salonda uyudu bakalım kendi yatağındada uyuyacakmı :)))  BU ARADA YASİN CÜZ YATAĞININ KENARINA KONULMAZ DAHA ÇOK KORKAR DİYEN ARKADAŞ GAYETTE UYUDU ALLAHA ŞÜKÜR KORKMADI 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Günaydın gözünüz aydın 
tarafından
Günaydın hayırlı sabahlar teşekkür ederim:)
-Reklam-
0 oy
(2,827 puan) tarafından
Yaşı da büyükmüş neden uyanıyordu acaba 
tarafından
Canım odasında yatmıyor bir bilsem yatağının başı camın orada önümüz yol kenarı belkide dışarıdaki seslerden uyanıyor diye düşündüm yada korkuyor olabilir bilemiyorum ki
0 oy
tarafından
Yasin den kuran dan niye korksun tobe yarabbim yeni yeni huylar çıkartıyorlar yaa
tarafından
Hiç sorma bende çok şaşırdım nedenini sordum ama o arkadaş cevap vermedi yastığının kenarına baş ucuna koydum belkide ondan dolayı yattı insanlar sırf cevap vermek için veriyorlar mantık yok yani
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Yaşı buyukmu uyanmadan yatması lazım neden uyumuyo
tarafından
Canım biz evimize taşınalı çok uzun zaman olmadı bu benim 2. Evliliğim yıllardır ailemle yaşadım oğlumla beraber uyuduk bana bağlandı alıştı şimdi hala alışamadı eve odasına 7 yaşında oğlum işte odasında uyumadığı için salonda yatırdım deliksiz uyudu bu akşam tekrar odasında yatırmayı deniycem bakalım inşallah alışır

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 1,415 göst.
22 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 203 göst.
0 oy
10 cevap 169 göst.
11 Mart 2023 Aile kategorisinde Gunduzmerve79 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 87 göst.
14 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu