0 oy
136 göst.
Diğer kategorisinde (70 puan) tarafından

Arkadaşlar sancım çıktı doktor serum verdi sonra tekrar nts sancı çıkarsa yatış vericek haftam çok erken korkuyorum sizce yalancı sancımı

image

8 Cevaplar

0 oy
(70 puan) tarafından

En İyi Cevap
Arkadaşlar tek tek yazamadım hastaneye doktor yatış verdi serum dan sonra nts bağladı sancım çıktı ciger geliştirici iğne yapıldı bekliyorum bakalım ne olur arkadaşlar dua edin bebeğim iyi olsun kilosu 2500 gram normal doğum pozisyonu da almış şuan hastanedeyim ne zaman çıkarım belli değil takip ediyorlar
-Reklam-
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Korkma canım benimde aynı olmuştu serumdan sonra düzelmiştim yatış yapılmadı dikkat et kendine birşey olmaz 
0 oy
(32 puan) tarafından
Canım beninkide öyle oldu doktorum ciğer geliştirici iğne yaptı ve doğumum oldu bebeğim küvöze bile girmedi 
0 oy
tarafından
Korkma cnm bnm kuzen de 35 haftalık doğum yaptı kuveze bile girmedi bebeği 
0 oy
tarafından
Stres yapma canım sakin ol ne kadar strese sokmazsan kendini o kadar iyi sancıların geçer yat bol bol fazla dolanma. Geçicidir umarım 
0 oy
(1,347 puan) tarafından
35+2 doğum yaptım 1 hafta küvezde kaldı bebeğim solunum sıkıntısı yaşıyordu
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Korkma kuzum ALLAH büyük inşaallah hic biseyde olmadan evine gidersin vaktinde doğurur kucağına alırsın bebeğini inşaallah 
0 oy
(1,000 puan) tarafından
Benim 33, haftalık öyle oldu yatış verdiler bir hafta yattım sonra sanciyi kesemediler 34haftaoik erken doğum yaptım pramature doğdu oğlum 29 gün kuvezde kaldı.. çok şükür şimdi 6aykik olduk sağlığı yerinde... Rabbim tez zamanda sancılarını dindirsin ins

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 275 göst.
9 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Minaasel (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 150 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde zehrosminnakkus2 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 232 göst.
23 Şubat 2021 Diğer kategorisinde zehrosminnakkus2 (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 476 göst.