0 oy
198 göst.
Diğer kategorisinde (4,700 puan) tarafından

Ev süpürülüp silindi WC ve balkonlar yıkandı kahve yapılıp içildi koca da uğurlandı oğluşumu da uyuttum şimdi rahat rahat oturabilirim :)))

image

8 Cevaplar

0 oy
(5,406 puan) tarafından
Darısı başıma amın=)))
(5,406 puan) tarafından
Kalktım ben de kız =) evi süpürdüm sildim balkonu yıkadım kuru fasulye yaptım. Oyyy şimdi oturdum. Lavabo kalsın bugün daha bulaşık var pilav yapacağım
(4,700 puan) tarafından
Yine yapmissin kuzum daha ne olsun valla burası insana gaz veriyo herkes çok çalışkan :) bende burası sayesinde yakında çalışkan olacam ben bir saatcik oglusumu şuan aşağı indirdim öyle gidip eve yemek yapacam eşim anca 6 buçukta geliyo :)))
(5,406 puan) tarafından
Aynen =)) ben oturdum oturdum kalktım  bir anda çok yoruldum 7 buçuk aylık oldum kız artık herşeye koşamıyorum
(4,700 puan) tarafından
Ben 5 aylığım canım işte ağırlaşmadan evimi her gün düzenli tutmaya çalışıyim diyorum 19 aylikta oğluşum var çünkü 8 den sonra pek bişey yapamam malum doğduktan sonra da iki çocukla çok iyi yapamam 3 ayın tadını  cıkarıyım
(5,406 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun ☺
-Reklam-
0 oy
(4,716 puan) tarafından

O zaman bana yardıma gel :D

(4,700 puan) tarafından
:) geliyim canım hamile halimle kabul edeceksen bide evi birbirine katan 19 aylık oglusumla :)
(4,716 puan) tarafından
Yok cnm teşekkür ederim ben sana yardıma geleyim:))
(4,700 puan) tarafından
Hahah :) bir haftadir kendime geldim şükür 5 aylığım kuzum bundan önce bildiğin yaşayan cenazeydim bari diyom tekrar agirlasmadan evimi az çok temizliyim her gün biraz biraz
(4,716 puan) tarafından
Yaa kıyamam rabbim yardımcına olsun inşallah ya valaha çok zor
0 oy
tarafından
Günün kaçınılmaz sorusu ne pişirsem diye düşünüyorum afiyet olsun
(4,700 puan) tarafından
Haha valla ben çorba ile karnıbahar kizartcam yeter :)
tarafından
Kızartma eşime yasak ya
(4,700 puan) tarafından
Neden ki
tarafından
Midesi rahatsız canım
(4,700 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum sende fırında yap
0 oy
(15,827 puan) tarafından
Oyy masallahh hastaneden geldim pert oldum bı kahvaltı yaptım kahve şöyle dursun daha afiyet olsun
(4,700 puan) tarafından
:) bu aralar geldi bu enerji hamileyim 5. Ayıma girdim bu aya kadar ölüyodum temizligi bırak yemeği zar zor yapıyodum şükür biraz kendime gelince bir haftadır temizliğe vurdum kendimi
(15,827 puan) tarafından
Masallahh bizde 19 haftaligiz bu zor geciyo biraz bende senin gibiyim hiç bişey yapasim yok  evde iki çocuk daha olunca mecbur yapiliyo❤️
(4,700 puan) tarafından
Benim de bir tane 19 aylık oğluşum var elimi evden çekince savaş alanına dönüyor valla bu haftaya kadar hiç bişey yapamadım 1 haftadır şükür iyiyim kızım olcak diye bir enerji geldi heralde ama oğlumun hamileliğinde hiç böyle değildim bu çok fena inşallah senin de biran önce düzelir
(15,827 puan) tarafından
Amin inşallah Allah bağışlasın benim iki kızım var bunada erkek dedi doktorum bana enerji gelmedi şaka bı tarafa sağ salim dogsunlarda geçer hepsi unutulur gider :)
(4,700 puan) tarafından
Haha haklisin :))) Allah bağışlasın seninkileri de kuzum
0 oy
(466 puan) tarafından
ben size hyran kaliyorum ) kotu anlamyin ama bu kahve icin ayrica saat ayrica tepsi guzel hos ortam yapiyosunuz cok seviyorum)
(4,700 puan) tarafından
Valla ben sunumluk şeyleri çok severim :) bir kısır bile yapsam tabaga bırakırken kalıpla döker kenarına köşesine bişey bırakırım :))) mutlu oluyorum hamile kalmasaydim komple sunumluklaea yatırım yapacaktım ama hamile kalınca çocuğa dönüş yaptım bide oğlum var
0 oy
tarafından

Ay canim kahve istedi ** markete gitmeye useniyorum :D

(231 puan) tarafından
Gel ben sana yapm cnm:)
tarafından
Yerimden kalkmaya useniyom gel diyonnn :D saol canimm
(4,700 puan) tarafından
Kıyamam gel ben sana yapıyım canım :)
tarafından
:D :D
0 oy
(32 puan) tarafından

imagehaydi bismillah tereyağlı tarçınlı kahveye başladım bişeyleri yanlış yaptığımı düşüne düşene içiyorum umarım doğrudur bu yaptığım kahve ☕

(4,700 puan) tarafından
Tereyağlı mi neden terayag mesela :)))
(32 puan) tarafından
Kilo verebilmek için mesela
(4,700 puan) tarafından
İlk defa duydum canım ben tereyağ falan normalde de sevmediğim için onda da ağır olmuyo mu ya
(32 puan) tarafından
Hiç anlamadım bile içinde tereyağı olduğunu canım normal sade kahve içiyormuş gibiydi
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Başım çatlıyor ☹

Sana afiyet olsun
(4,700 puan) tarafından
Kahve iç kendine gelirsin sende :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 252 göst.
5 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Sedadz (655 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 292 göst.