0 oy
571 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,077 puan) tarafından
Ya annemin ya kayınvalidemin odun sobaları sağolsun Haşlanacak dövmemi, nohutumu, etimi orda haşlar, poşetler ve buzluğuma koyarım. Korkuyorum düdüklüden ya.. ❌

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Eski tip dudukluden ben de korkuyorum ama yeni cikanlar cok kullanisli 
-Reklam-
+2 oy
(4,101 puan) tarafından
Valla bi ara yuzume bile patladi ama korkmyorm sıkyorsa gelsin ahahajaaj
+1 oy
(13,795 puan) tarafından
Yoo ben korkmuyorum hic ama eşim korkuyor o evde yokken kullanıyorum düdüklüyü. 
+1 oy
(921 puan) tarafından
Korkuyorum.ama kullanıyorum cabuk pisoriyor diye
+1 oy
tarafından
Ben zaten oldum olasi korkuyodum bekarken ben yemek yapmazdim annem dudukluye bisi koymussa girmezdim o mutfaga evlendim kaynanam yapiyo dudukluyu aciyo koyuyo ben acmam hic yaklasmazdim ama ramazanda alismistim mutfaga kisa sureligine girebiliyodum ve ben yemek koyabiliyodum ama acamiyodum yine sonra misafrlige gittik mutfaktayim bende ocagin basindayim duduklu patladi ve hamileydim o korkudan sonra temelli uzaklastim yani hic yaklasamam
+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Ben eski tip olanlardan korkuyorum beceremiyorum bir türlü tencere takımının içinde vermişlerdi akıllı olanlardan o benim daha çok kolayına geliyor korkmuyorum da içindeki hava bitince bı on dakka bekleyip öyle aciyorm
(1,077 puan) tarafından
Hım mantıklı..
+1 oy
(1,007 puan) tarafından
Aynen bende korkuyorm hic kullanmadmm annem kullanuyor benim yerime haslanacak olablari geldiginde yapiyo buzluga atiyorm
+1 oy
(3,381 puan) tarafından
3 yıllık evliyim çeyizimde duruo annem kullanınca bile kaçıyorum
+1 oy
(1,523 puan) tarafından
Ceyizde aldık ama hiç açmadım iki yıl olacak
+1 oy
(261 puan) tarafından
Vallahi bende çok korkuyorum kayınpderim çok laf etti sen nasıl ev hanımı Olcan diye inat ettim şuan kullanıyorum bugün koluma doğru su fışkırdı patlıcak sandım ödüm koptu iyi ki bebişime karnıma gelmedi
+1 oy
(1,084 puan) tarafından
Bende korkuyorum bu yüzden almadım doğum zamanı annem gelirken kendininkini getirecek nohut falan haşlayıp buzluğa atacağız 
+1 oy
(2,241 puan) tarafından
Bende korkarım hatta iki ay önce patladı mutfağım battı çok şükür biz yoktuk mutfakta ama yinede kullanıyorum daha kolay oluyor çünkü
(1,077 puan) tarafından
Sız yokken nasıl patladı haa o an mutfakta degıldınız.. Anladım gecmıs olsun cnm
(2,241 puan) tarafından
Teşekkür ederim Aynen kızım ağladı ona bakmaya gittim bir anda paaat diye ses çıktı mutfak yıkıldı sandım koştum düdüklü patlamış
0 oy
tarafından
korkuyorum o yüzden daha kullanamadım 
(1,077 puan) tarafından
Aynen. Çeyizimin bir parçası idi. Öylece duruyor. :/
0 oy
(119,112 puan) tarafından
Yoo bende varim bende korkuyom
(1,077 puan) tarafından
:))) Ne olacak halimiz?!
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Korksakta korkunun ecele faydası yok yoksa kolay kolay pişmiyor:))
(1,077 puan) tarafından
Aynen ya :/
0 oy
(89 puan) tarafından
Aslında çok kullanışlı her şeyi pratiklestiriyor. Bebeğim olduktan sonra bende de hafif korku oldu :D 
(1,077 puan) tarafından
Acaıp korkuyorum ya
0 oy
tarafından
Ben de önceden korkuyodun da alıştım
(1,077 puan) tarafından
Hımm.. Bende alışırım inşallah
0 oy
(81 puan) tarafından
Düdüklü candır :) yaşayamam onsuz. Allah yokluğunu göstermesin. 
(1,077 puan) tarafından
:))) Maşallah diyelim ilişkinize :)
0 oy
tarafından
Bende korkuyorum ama mecbur alıcam et düdüklüde güzel pişiyor
(1,077 puan) tarafından
Doğrudur canım
0 oy
tarafından
Bennnnn 2 kez kullandım 2 sinde de eşim açtı :D sanki patlayıp oldurecekmis gbi geliyor beni 
(1,077 puan) tarafından
Aynen yaa :/

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 205 göst.
30 Kasım 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Merveeeee (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 93 göst.
15 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Herhangibiriiii (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 65 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 56 göst.
4 Ocak 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nazli.51 (531 puan) tarafından soruldu

378,159 soru

11,318,227 cevap

34,765 kullanıcı

...