0 oy
465 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Kardesim 12 saatlik ameluyattan sonra yogun bakima alindi beklemek cok kotuydu kizim durmuyordu yeni eve gelebildik heryerine vida takmislar skolyozu vardi ilerlemisti ama cok zordu simdi yogun bakimda yalniz aklima geldikce cok kotu oluyorum daha 14 yasinda herseyden korkan bir cocuk basim catliyo stresten yurume engelli ozel bir cocuk bu yasina kadar sayisiz ameliyat gecirdi en zoru buydu aklimiz cikti 12 saat bize resmen 12 yil gibi geldi insallah en kisa zamanda cikar yogun bakimdayken obur hesabim engellendigi icin burdan yazdim

17 Cevaplar

0 oy
(3,750 puan) tarafından
İnşallah çabucak yoğun bakımdan, çıkar yanınızda olur cnm çok geçmiş olsun 
(1 puan) tarafından
Amin canim cok sagol insallah
-Reklam-
0 oy
(298 puan) tarafından
Cok cok gecmis olsun canım rabbim sifa versin sende cok uzulme iyi dusun iyi olsun seninde yavrun var 
(1 puan) tarafından
Insallah canim aklimdan gitmiyor simdi o orda tek bizde burda kizim durmuyordu mecbur eve geldim saatler gecmiyor resmen
0 oy
(6,136 puan) tarafından
12 saat ne kadar uzun bi süre özellikle annenize babamıza rabbim büyük sabir versin inşallah güzel haberlerle çıkar 
(1 puan) tarafından
Amin canim kafayi yedik bide bilgide vermiyordular 12 saat habersiz bekledik cok sukur iyi gecmis ameliyat ama yogun bakimda heryerine vida takmislar cok kritik bu 24 saat dualarinizi eksik etmeyin
0 oy
tarafından
Ay inşalah rabbim şifa verir allahım sağ salim evine dönmeyi de nasip eder canım
(1 puan) tarafından
Amin canim amin insallah
0 oy
(32 puan) tarafından
Çok geçmis olsun canim senu cok iyi anliyorum benim kizim bir bucuk yasinda doğuştan skilyoz hastasi 1 yasinda 7 saatlik amelyat oldu hastaneye 2 kisi almiyolardi esim kalmak zorunda kaldi yaninda o amelyat saatleri nasil gecti bir ben bir Allah bilir demir takildi sirtina cok sukur atlattik ama 4 yasinda bir daha olucak sirtinda fazladan yarim kemik var onlar alincak cok sukur iyi  senin kardesinde iyi olucal dualarim sizinle
(1 puan) tarafından
Cok zor bol bol kardesimede dua edin aklim hala onda uyutuluyor suan ama daha cok kucuk bu yasinda kac ameliyata girdi sayisiz
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Canım Allah'ım şifa versin. Geçen aylarda aynı ameliyatı kuzenim oldu. 8 saat sürmüş. Bir veya iki gece tedbir amaçlı yoğunbakımda yatırdılar. Ama kendini hemen toparladı çok şükür. İnşallah Allah'ın izniyle kardeşin de toparlar.
(1 puan) tarafından
Insallah canim enfeksiyon kapmamasi lszim yoksa isler kotuye gidermis doktor yarin daha drtayli bilgi verecek yorgundu ameliyattan yrni coktigi icin bizde soramadik tam
(32 puan) tarafından
Çok iyi olicak Allahin izni ile sadece dikkat etmeniz lazim amelyat yerine bende ole yaptim 1 sene korse takicam aralikta cikaricaz Allahin izniylr
(2,493 puan) tarafından
Allah'ım şâfi sıfatıyla şifalar nasip eylesin inşallah
0 oy
(622 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah çok geçmiş olsun
(1 puan) tarafından
Amin canim insallah
0 oy
(119,331 puan) tarafından
ayyy cok gecmis olsun rabbim sifa versin kiz senin eski hesap noldu 
(1 puan) tarafından
Cok sagol sevdam engellendim giremedim hesabima yeni hesao actim
0 oy
(48,683 puan) tarafından
geçmiş olsun canim Allah sifa versin
(1 puan) tarafından
Amin canim cok sagol
0 oy
(8,581 puan) tarafından
Ah kıyamam yavrum küçükmüş daha :( rabbim sifa versin insallahhhhh 
(1 puan) tarafından
Amin canim daha cok kucuk bide urkek bi cocuk uyanirsa bizi goremezse durmaz diye korkuyoruz enfeksiyon kapmamasi lazim
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin inşallah 
(1 puan) tarafından
Amin insallah canjm
0 oy
(105 puan) tarafından
Allahım şifa versin bir an önce iyileşir siz güçlü olun ailenize destek olun bebeğinize sarılın 
(1 puan) tarafından
Cok sagolun kizima sariliyorum zaten ayni kiz.ksrdesime benziyo bide onun hastaliginin aynisini tasiyo ona sarilinca aglamamak icin zor tutuyorim kendimi teyzesiyle ayni kaderi yasiyor kizim:((
(105 puan) tarafından
Genetik bi hastalık mı canım rabbim acılarını göstermesin
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle şifa versin inşallah 
(1 puan) tarafından
Amin insallah canim cok sagolun
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah çok geçmiş olsun
(1 puan) tarafından
Amin canim insallah cok sagol