0 oy
75 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
iyi akşamlar arkadaşlar kizim 1 aylik tıpta geyrek batması (egir batmasi) diye bisey yokmuş ama bazen egirinin battığı düşünerek hiç durmadigi zamanlarda arkasını çevirip elini kolunu birlestryrm biraz rahatlıyor ve belirli saatlerde hiç ağlama krizi durmyr gazında çıkaryr ama bazen hiçbir şekilde durmuyor bu egir batması diye düşündüğüm el ayak birleşmesinde her durmadigida yapyrm acaba Bi zararı olurmu günde 3 4 kez yapyrm bu durumu yaşayan varmi arkadaşlar yorum yapan arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim 

3 Cevaplar

0 oy
(5,997 puan) tarafından
nasıl bir şey bu, ilk kez duydum.
(25 puan) tarafından
Belli batiryormus eskiler öyle diyolar
(5,997 puan) tarafından
gerçekten ilk kez duydum. bunun olduğunu düşünüp hareket yaptırıyorsun anladığım kadarıyla. çok zorlamadan bebeğine hareket yaptırabilirsin, masaj gibi olur. kıpırdamadan yatıyorlar sürekli arada hareket ettirmek lazım. vücutları çok esnek olduğu için çok rahat hareket ettirirsin ama tavsiyem zorlama. gaz masajı yap, bazı fizik tedavi hareketleri var kollar ve bacaklar için onları yap, bebeğin rahatlar. gaz sancıları başlamıştır ya da başlayacaktır, masaj çok rahatlatır
-Reklam-
0 oy
(3,677 puan) tarafından
Çok fazla yapma yinede ya da doktora danış hareketi göstererek bence 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
1 aylik bebege dr sormadan yaptirma oyle bisi kiz ben hic duymadim bide cesaret edemem nasi yapiyon sen cok minikdir yaa 
(25 puan) tarafından
Bende ilk başlarda çok korkarak yapydm ama bazen o kadar kötü ağlıyorki mecburen yapmak zorunda  klayrm rahatlyr
(119,342 puan) tarafından
kolikdir belki ondan agliyodur

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 466 göst.
23 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifin Annesi (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 120 göst.
26 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Cetineylul317 (1,248 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 56 göst.
26 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 249 göst.
5 Aralık 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,133 soru

11,379,831 cevap

34,869 kullanıcı