0 oy
374 göst.
Aile kategorisinde (2,768 puan) tarafından
1 hafta önce doğum yaptım kızlar evde 2 yaşında kızım var kardeşi geldiği günden beri herşeye çok tepkili birisi dur vs desin yatarak bağırarak ağlıyo kardeşini emerken görünce bana içli içki nasıl bakıyor . Ne yapayım sizce ? Nasıl bır yol izleyim hiç dinlenemedim sezeryan yerim sızlıyo hep. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kardeşinden bı hediye var dedin mi küçük bir hediye alipta
(2,768 puan) tarafından
Evet hastaneden gelırken aldım bak sana bunu kardeşin aldı dedım ama yok
tarafından
Alışacak oda çok küçük
-Reklam-
0 oy
(289 puan) tarafından
Eve gelirken   sevdiği oyuncak yicek bisey alıp kardeşin sana aldı Dedin mi çok ise yarıyor 
0 oy
(615 puan) tarafından
Ay bende kendi kardeşimi koltuktan atmıştım. Aklıma geldi şimdi. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Bebeğin uyudukça veya ağlamadkça kızımla ilgilen beraber başını okşayıp bebeğin elbiselerini beraber seçin duş aldırınca mesela sana yardım etsin ona bişi alınca kardeşin aldı falan de 
0 oy
(1,524 puan) tarafından
Hatırlıyorum emmeyi de çok zor bırakmıştı kıyamam ya. Hiç bi fikrim yok canım ama Allah yardımcın olsun inşallah kolayca atlatırsınız bu süreci. 
0 oy
(119,481 puan) tarafından
buyuk bi oyuncak alin bu oyuncagi sana kardesin almis gondermis diye kandirin cok ise yariyomus bu yontem
0 oy
(10 puan) tarafından
Ilk yoruma katiliyorum.. Arti kizinin abla olmasinin bi özelliğini göster.. Yani mesala birsey yapabilsin : bunu sadece ablalar yapar dersin.. Babasi alsin onu tatli felan yemeye gotursun orda babasi ablalar sadece yapar bunu kardesler hep yatar gibisinden. özel, önceden yapmadigi yapamadigi bisey yapabilsin
0 oy
(48,735 puan) tarafından
hayirli olsun gozunuz aydin bahar onun yaninda bebegi sevmemeye çalışın bide gelenleri tembihleyin ilk bebeğe bakmasınlar 

bu büyüklerde büyük etki yaratıyor bekliyorlar ilk kimi sevecek gelen kisi diye ondan izin alsinlar kardesini sevebilir miyim izin verir misin onu sen koruyosun ablasisin gibi onu ovecek seyler soylesinler sizde ona benzer seyler söyleyin 

elife gorevler ver bezini getirip yardim eder misin bana su verir misin sen ablasin gibi 
0 oy
(3,398 puan) tarafından
Kızım 2 yaşında beberğim 5 aylık kardesini kıskanıo hırçınlaştı bizi dövüo sürekli ağlıo kardrsinide cimcklryp eline geceni fırlatıo çok zayıfladı herseyi yiyen kızım bişey yemez oldu sabah hastaneye götrcem yoksa gözümün önünde eriyip gitcek Bi avuc kaldı
0 oy
(980 puan) tarafından
Kardeşi geldikten sonra kendisini 2. Plana atılmış olarak hissetmemesi için onunla geçirdiğiniz vakti azaltmayın mümkün olduğunca isteklerine eskisi gibi kardeşine alışana kadar mutlaka cevap verin ki kardeşinin gelmesiyle sevginizin ilginizin değişmediğini bilsin ve anlasın.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 84 göst.
13 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Bosveraldirma (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 237 göst.
4 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Prens&PrensesAnnesi (745 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.
3 Şubat 2024 Aile kategorisinde Dilek6616 (5,134 puan) tarafından soruldu

381,144 soru

11,410,281 cevap

34,949 kullanıcı

...