0 oy
347 göst.
Diğer kategorisinde (176 puan) tarafından

Kaynatam elimden sayili yemek yemistir farkli sehirlerdeyiz normalde neyseee. SİMDİ İSTİYORUM Kİ BAYİLACAGİ Bİ YEMEK YAPİYİM. ETLİ YADA TAVUKLU TABİ ETLİ OLMASİ DAHA İYİ. GUZEL Bİ TARİF VERİN BANA YADA EN AZİNDAN YEMEK TURU SOYLEYİN BEN BAKAYİM TARİFİNE SİMDİDEN TESEKKURLERR<3 MENU DE YAZABİLİRSİNİZ TATLİSİYLA YEMEGİYLE FELAN

15 Cevaplar

+1 oy
(6,825 puan) tarafından
Makrume yemeği yap bnde kaynanamla yapmıştım parmaklarını yediler
-Reklam-
+1 oy
(1,013 puan) tarafından
İslim kebabı yapabilirsiniz. Misafire çok hoş oluyor. Onun dışında küçük guvecleriniz varsa et sote yapıp besamelle kaşarla firinlayabilirsiniz. Bunlar geldi aklıma. Bir de sade pilav yerine soğanlı havuçlu nohutlu pilav yapabilirsiniz bol karabiberle çok güzel oluyor. Bir iki de meze ohh missss..
+1 oy
(471 puan) tarafından
hatay Belen tava yaz nete bak tarifine öneririm canim güzel
0 oy
(8,552 puan) tarafından
Valla ben kimseye sormadan açıyorum instgram yada Nefis yemek tariflerini ordan lezizzz yemekler bulup yapiyorm canm ☺ sende bak istrsen
(176 puan) tarafından
Secemedim yavrum ya patlicanli kebaplar felan cok orda onlar iyi aslinda ama kış patlicani guzel olmaz diye biliyorum
0 oy
(48,494 puan) tarafından
nefis yemek tariflerinden bak ☺️☺️☺️ saka saka bilmiyorum etli yemek sevmeyiz biz☺️
0 oy
(119,126 puan) tarafından
evde etle tantuni yap snr yiyolarsa soganla maydnoz sumaklk salatasi yap lavaşa sar durum yapip 3 parmak uzunlugunda kes yaninda pilavla tursuyla ver
(8,552 puan) tarafından
Uff cnmı cektirdin
(119,126 puan) tarafından
et cikar varsa yoksa tavujlada olur yarina yap ☺
(8,552 puan) tarafından
Var et yaparm belki☺⚘
0 oy
tarafından
Patatesleri halka halka kes tuz karabiber pul biber kekik zeytinyağ ile karistir diz tepsiye  onpisene kadar bı tavaya kıyma köy az su koy pişir içine soğan kapta biber yeşil biber az domates maydanoz ekle pişir kaşığın hcuylada salça ez yine baharat at firindaki patetesin üzerine ser bı güzel az pissin fırında beşamel sos yap üzerine dok az daha pişir valla mis gibi yemek oluyor
(176 puan) tarafından
Tuttum bunuuu tesekkur ederim diger yazilanlari da okuyup secicem canm
0 oy
tarafından
Cnm etli kurufasulye yap en guzeli
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kız patlıcan kebabı yap birde patates mis gibi oluyor vallahi yanına da pirinç pilavı cacık al sana mis gibi yemek 
(176 puan) tarafından
Kış patlicani aci olur diye biliyorum ama yanlis mi biliyorum canm
(3,527 puan) tarafından
Yok kız ben 2 gün önce yaptım bi 5 dk falan tuzlu suda beklettim acısını alıyor
0 oy
(3,901 puan) tarafından

https://www.instagram.com/p/B3fUqeDotIm/?igshid=3d95anbp8fu5 bu saksı kebabi tarifi cnm nermin yazilitas instagramda acayip guzel taeifleri bak bi istersen

Közlenmis kirmizi biber misir maydanoz ceviz ve sarımsaklı salata
Tahinli köz.patlican salatasi
Karamelize mantar sote
Narli portakal sulu yesillik salatasi
Pilav
Zeytinyagli barbunya
Kabak patates graten
Magnolia tatlisi
(176 puan) tarafından
Cok sagol canimm
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Orman kebabı tas kebabaı ali nazik  patlıcan kebabı  saç kavurma   tantuni kağıt kebabaı tepai kebabı

Tatlıda sütlaç kazan dibi şekar pare etimek  şerbetli irmik tatlısı cevizli hıtap tatlısı 
(176 puan) tarafından
Teskkur edermm❤️❤️❤️
0 oy
tarafından
Besni tava

Kilis tavası

Beyran

Pilav üstü et

Etli yemek olarak bunlar olabilir mesela
(176 puan) tarafından
Bakicam hepsine canim cok sagol
0 oy
(146 puan) tarafından
Mumbar dolmasii  yap kolay ve guzel 
0 oy
(492 puan) tarafından
Çöp şiş bulgur çorba salata etli nohut sumaklı soğan cacık yeter 
0 oy
(1,285 puan) tarafından
Etli patates yimeği yanına bulgur pilavı ve yeşil soğan ayran 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 119 göst.
8 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Berf (6,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 258 göst.
0 oy
15 cevap 717 göst.
25 Şubat 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 98 göst.
28 Mayıs 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Sihirlimom (7,036 puan) tarafından soruldu

378,260 soru

11,321,632 cevap

34,767 kullanıcı

...