0 oy
704 göst.
Aile kategorisinde (154 puan) tarafından
Biz kavga ettik çok kötü ve annesine sen bunu benim başıma bela ettin dedi benim sevdiğim vardı dedi ben evlendim halen de konuşuyordu ama ben bilmiyordum eski sevgilisi olduğunu eşime sordum bana arkadaşım dedi geldi tamam dedim sorun yok geldi gitti eski sevgilisi olduğunu öğrendim ve çok kötü oldum küs kaldım konuşmadım kızdım öyle böyle konu kapandı am3 yıldır evliyim hep aklımda kaç defa da insragtamdan onun profiline bakmış yine söyledim kızdım engelledi odur Bu gündür bakmamış yani ben öyle biliyorum siz olsanız benim yerime ne düşünürsünüz sizce halen seviyormudur seviyorsa neden bana seni seviyorum dedi bama yardımcı olun nolursunuz aklımdan çıkmıyor o söyledikleri beni sevdiğine inanmıyorum sizce de öyle mi 

22 Cevaplar

+3 oy
(8,581 puan) tarafından

Bence eşin için hicte eskimemiş o sevgili:ermm: baksana hala dilinde gezdiriyor dengesiz herif

-Reklam-
+1 oy
(2,548 puan) tarafından
Canını sıkmak istemem ama anlattiklarina bakılırsa unutamamış 
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Öyle insanalr malesef yanındaki ile yaşlanır aklındaki ile ölür derler öyle bı kocan var ise ömrün boşuna gider sevdiği varsa sana seviyorum demedi de yalandır kendi ayakların üstünde dur ve kendi ksrarini ver şahsen başkasını seven adamla ben aynı yastığa baş koymam 
0 oy
tarafından
Canım kalbini kırmak istemiyorum çok uzulmussun belli ki ama şu gozundeki perdeyi kaldirdsnmi acaba diyorum . 
0 oy
(703 puan) tarafından
Düşünmekten kafayı yerim hergun her saat kavga ederim suphelerinjrm İçim içimi yer valla benm
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Seni bence alınma ama bi çıkış kapısı olarak görmüş ve aklı hala eski sevgili de belli evli adam eğer eşini seviyosa bu dediklerinin hiçbirini yapmaz maleaef üzgünüm...:(

0 oy
(73 puan) tarafından
Bu kavga yenimi bela falan yoksa eski mesele mi
(154 puan) tarafından
Sevdim vardi kelimesini yeni söyledi ama.konusmalari 3.yil önceydi
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Anlattıklarına göre aklı hala eski sevgilisinde kalmış unutamamış onu geröekler bazen acı verir ama eşin belki de onu seviyor hala 
0 oy
(3,901 puan) tarafından
Canim aslinda adam acik acik demis yani ne dicek daha..unutamamis belli ki..senin icin üzüldüm ama gercek bu..icinde kalms belli ki o kiz..
0 oy
(119,310 puan) tarafından
acaba gorusuyolarmi
(154 puan) tarafından
Yok  eminim bundan kız da evlenmiş çünkü
0 oy
(105 puan) tarafından
Unutamamış net. 
0 oy
tarafından
Adamım kimseyi sevmemiski :)) 
0 oy
(352 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun malesef eşin hala onu unutamamış madem böyleydi neden senle evlendi ki çok üzüldüm senin adına 
0 oy
(678 puan) tarafından
Ayy çok kötü bir durum bende evlenmeden önce eşimin ailesi başka biriyle evkenson istiyordu eşim rest çekmişti şimdi annesi hep der iyiki  bizi dinlememis  diye yoksa araları hep kötü olurdu  diye inan bunu yazmak istemezdim ama sende zaten şüphe girmiş keşke önceden öğreneydin hiç evlenmezdin çok yanlış işte böyle durumlar galiba unutamamış onu
0 oy
tarafından
Acı ama gerçek bundan adam olmaz bacım
0 oy
(1,908 puan) tarafından
Cok kötü bir durum rabbim kimseye yaşatmasın biseyde demek istemiyorum yangına körükle gitmek istemem ama eşin çok çok hatali
0 oy
(484 puan) tarafından
Şüphesi bile yetmez mi?  Çaya bir kere sinek girdi mi , o sineği çıkartıp çayı içsen de mide bulandırır. . .  Bütün ömür şüphe ile geçmiyor malesef
0 oy
(20 puan) tarafından
Ah kuzum ah ben okuyunca kötü oldum. Allah'ım sana sabır wersin. Kötü ewet ama lütfen sakin kalmaya we kendini unutmamaya çalış sen olmazsan hiç bişey olmaz öncelikle bunu bil. Ne kadar çok üzerine düşersen inan o kadar psikolojin bozulur. Bunun yerine bı psikologa görünmeyi tercih et. Bu platformda paylaşmani anlıyorum ama hepimiz senden yana olacağımız için eşin olacak insana sinirli olacaz we seni daha çok üzecek yorumlar yapacaz en güzeli destek alman. Allah yardımcın olsun kardeşim. Korktuklarindan emin kılsın seni.
(154 puan) tarafından
Çok sağolun çok teşekkürler
0 oy
tarafından
Benim başıma bela ettin nedir ya sevdiği varsa onu alsaymış o zaman neden bir başkasının hayatını etkiliyor ki. Oturun sakince konuş canım düşüncelerini söyle için içini yiyeceğine en azından bir açıklama yapsın ki sende net bir şey öğren. Bu çok ikilemde bir durum hem sana seni seviyorum diyor ve evlisiniz hemde eski sevgiline bakıyor vs bu çok yanlış bir davranış konuş ki için rahatlasın. 
0 oy
tarafından

Benim aklımda ama nasıl anlarim bilmiyorum askere giderken sevdigi varmış onun dedigine göre yan koyden di galiba unutmusum bide isminide unuttum artik doğrumu söyledi bilemem seviyomus ama bu askerdeyken kız nisanlanmiş baskasıyla iste 2010 da face acmis benim ki bütün bilgilerini indirdim hep sevmek le alakalı sozler beğenmis öyle sayfalar paylaşmış yok efendim 

"Neyine bağlandım ki bu kadar? Bana bakmayan gözlerine mi, yoksa benim olmayan kalbine mi" ?

"Hiç bir kiralık katilin mermisi, kilometrelerce uzaktan ağızdan çıkan 'bitti' kadar isabet edemezdi KALBİME... .

Bu gibi seyler hic bi belirti yok derli sarkı dinlemez dalip gitmez öyle ağzindan biseyler kacırmaz ama ben bunlari okudugumdan beri icimde kaldı sorsam belki coktan unuttu benim yuzumden aklina gelcek diye korkuyom cok kıskancım cok sebiyom dusunmesini bile kaldıramam cokta merak ediyom acaba adı neydi kızın benim cocuma koyar fln bilmem lazım onun cocuklarinin ismini belki koyar tutturmus Hamza olcak diyo Hz.Hamza yi bahane ediyo ama kafamda bimilyon soru varr...:(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 269 göst.
0 oy
34 cevap 571 göst.
0 oy
12 cevap 299 göst.
9 Kasım 2022 Aile kategorisinde ZeynApp (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 199 göst.
6 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eminecik (644 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı

...