0 oy
157 göst.
Diğer kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Gece1500 defa uyanıp gecenin yarısından fazlasını uyanık geçirip yine de 7 olmadan uyanan 8 aylık bir canavarım var. Uyku için ağlayacak haldeyim o nasıl dayanıyor ya

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ahaha geçer bu günlerde merak etme dış döneminde oyleker malesef
(2,252 puan) tarafından
Ya dogdu doğalı uyku yok ama.. Her geçen ay öncekinden kötü oluyor. Kendi uykusuzlugumu da geçiyorum ona üzülüyorum ben böyleysem o nasıl acaba. Çevreden de sürekli küçük bak şunu bunu yedir diyorlar halbuki beslenmesini dört dörtlük yaptığıma inanıyorum uyumadigi için büyümüyor üzülüyorum
tarafından
Bazı bebeklerde böyledir cnm o buyur merak etme gün içinde uyudugunda sende uymaya çalış boşver milleti sen bırak ne diyorlarsa desinler hepsi boş boğaz
(2,252 puan) tarafından
Sağol canım takmamaya çalışıyorum ama yine de üzülüyor insan
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gun icindede uyuyodur o az cok okula basladi mi da uyanmak bilmicek :)
(2,252 puan) tarafından
Canim gün içinde de 1 saat taş catlasın 1 buçuk saat uyur.. ne okulu kız kaç seneden bahsediyorsun kafama sıkar giderim bak :)
(7,791 puan) tarafından
Benimki daha 4 aylik :D daha disimiz var atagimiz var asimiz var sen yolu yarilamissin yasina girince az cok duzekir inşallah
(2,252 puan) tarafından
Inşallah canım bakalim
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Ben de gebelikten sanırım aynı durumdayım. 3te yattım ya insaf sabaha kadar 6-7 kez uyandım. 7de de pes ettim artık kalktım. İnşallah bebek doğunca da devam eder bu performansim
(2,252 puan) tarafından
8 aylıktan sesleniyorum ne yap et uyu. Sonra çok ararsın bu günleri:(
(7,791 puan) tarafından
Bense sen gibiydim devam etmiyo :D hamileyken vucut uykuyu wliyo az cok ve kemdi istegiyle uyaniyo ama bebiş zorla uyandirip uyutmuyo :D ama yalan olmasin ilk gunler daha cabuk adapte oluyosun oncesinde de uyku sorunu cektigin icin sonralarda zorlaniyon bari hi gun uyusam yetvek moduna girersin 4. Aydan sesleniyim bende :D
0 oy
(12,881 puan) tarafından
Uykusuzluktan başım dönüyor uyumamasinin sebebini anlayamadım hala bizimki de 8 aylık 
(2,252 puan) tarafından
Senin bebe de öyle mi bilmyorum canım ama benimkinin uyumama sebebi yok. Uykusu da geliyor ama uyumak istemiyor çocuk. Doğduğundan beri boyle
(12,881 puan) tarafından
Benimki de öyle kuzum bizim ilk zamanlar akıllılık ettim hiç gece uyanınca ses seda cikartmadim emzirip geri yerine yatırdım ama 2 3 aydır çok bozuldu sebepsiz geri uyanıyor yani şöyle söyleyeyim dün gece 1 saat içinde tam 6 kere uyandı
(2,252 puan) tarafından
Ben de emziriyorum uyuyor odadan asla çıkarmıyorum ışığı açmıyorum ama 1 saati bulmuyor uykusu
(12,881 puan) tarafından
Valla kuzum bizimkiler keyfi yapıyor anlaşılan çünkü bu sebebi yokken uyaniyorlar :)
(2,252 puan) tarafından
Aynen canım yaramazlar:) canları sagolsun
0 oy
tarafından
Gece oyleydım bılıyormusun 7 aylık benımkıde mahvoldum ılk defa bu kadar oldu Allah affetsın cok bagırdım sınırlendım delırdım resmen gece 3 de ısıkları acıp oyuncakları döktum oynadı oyle vala en son salladım uyumadı bagırdım yat uyu dıye bi baktım sırtını döndu yattı nasıl uzuldum var ya anlatamam cok pısman oldum gece 3 e kadar aralıksız salladım sabah 5 dr alarm sesıne kalktı uyumadı ya
(2,252 puan) tarafından
Niye böyleler ya kendi canlarına yazık
tarafından
Bır bılsem vala cok zorlandım gece ya agladım ınankı
(2,252 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun canım
tarafından
Amin canım aminn

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 90 göst.
25 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seherkzll (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 117 göst.
24 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Eymenciginannesi (216 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
6 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Hilal-Alp Kutay (2,685 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 33 göst.
18 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Annesinin kuzusu09 (16 puan) tarafından soruldu

377,150 soru

11,287,140 cevap

34,692 kullanıcı

...