0 oy
344 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Bebeğim 8 aylık cici bebeli karışım yapiyodum nasıl vereyim

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cici bebe koymadan yap canim ekmek içiyle olabilir
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,451 puan) tarafından
Bn saglıklı bulmuyorum onları zaten az az peynir koy agzına yumurta koy az az yogurt felan yedir ekmek içi koy yogurda öyle ver
(3,055 puan) tarafından
Öyle yiyor zaten canım
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yarım Avokado ceviz pekmez çeyrek muz yumurta sarısı ve tatlandırmak için pekmez karıştır az sıcak suyla kıvamını aç çok güzel oluyo az önce yedirdim :D 
(3,055 puan) tarafından
A güzel teşekkür ederim canım
(82 puan) tarafından
Canım neden bu şekil karştırıp veriyorsun eleştirmek için sormuyorum ayrı ayrı versen ilerisi için kolaylık olur inan bana.. Tatlarının farklı olduğunu bilsin bence.. Doktorum bana karışım verme demişti bende 6 aydan itibaren ayrı ayrı büyükler gibi kahvaltı yaptırdım şuan 16 aylık ve en cok sevdiği öğün kahvaltı.. Yinede annesi olan sensin.. Sen daha iyi bilirsin
(25,224 puan) tarafından
Yemiyor canım o şekilde bende sevmiyorum böyle vermeyi yapacak bişey yok şuan ilerde alışır elbet
0 oy
(510 puan) tarafından
Evde irmik varsa 1 kaşık pişir onu koy canım  doyurucu oluyor irmik 
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Herşeyi ayrı ayrı ver tadlarını öğrensin ileride zorlanırsın. Cicibebeyi de bir daha alma zaten. 
(3,055 puan) tarafından
Ayrı yiyor zaten canım önceden cici bebe yemezdi hergun ayrı yedi
(3,213 puan) tarafından
Peynir zeytin yumurta pekmez yiyorsa cici bebeyi de yemesin zaten canım.
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Ekmeği kahvaltılık Lara batır ver yumurta hasla
(3,055 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Ben cicibebesiz yaptiriom hep hergun degisik birsey yapiom ama mesela yumurta sarisi yarim cevizi sarimsakl rendesiyle rendele icine 1 cay kasigi ruseym koy 2 cay kasigi bebek ekmegi 1 tatli kasigi labne biraz pekmez istersen cam rendede biraz meyve rendeleyipte koyabilirsjn yada omlet pankek yiyorsa sebzeli veya meyveli yapabilirsin ha ben o kdr yapiom bir hevesle yiyor mu tabiki hayir bir umut belki bir gun yer 
(3,055 puan) tarafından
Benimki yer canım elhamdülillah bunları deniycem çok sağol
(5,913 puan) tarafından
Ay insaAllah hep yer yemeyen cocuk ne zormus cok iyi anladim valla
(3,055 puan) tarafından
Benimkide 4 5 aylıkken mamayı vs reddediyor du ama alıştı atakti galiba arada yemiyor ama şükür genel olarak yer senin bebisinde yer inşallah canım napalim bı lokmada alsalar mutlu oluyoruz
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Ekmek ici labne falan peynir yumurta 
0 oy
(671 puan) tarafından
Ekmek içi peynir reçel ya da pekmez yoksa şeker de atabilirsiniz biraz çayla karıştır ver ben cici bebeği kahvaltıya vermezdim
0 oy
tarafından
Rafadan yumurta ve peynir ezerek karistirip verebilirsin 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 146 göst.
20 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 213 göst.
15 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,455 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 81 göst.
12 Mayıs 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Acemi. anne (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 108 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Melikenur (39 puan) tarafından soruldu

381,173 soru

11,411,117 cevap

34,952 kullanıcı

...