0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından

image

Yaptıran var mi kullanisli mi 

24 Cevaplar

+1 oy
(119,442 puan) tarafından
Hic bilmiyom ama alci cabuk kirilir
(662 puan) tarafından
Bilemedm ki kuzum ya
tarafından
Önceki evimizde vardı güzel kullanışlı bence kitap ıvır zıvır için bölmeleri vardı oralar çabuk toz oluyordu tek sıkıntısı
-Reklam-
+1 oy
(44,724 puan) tarafından
İlk kez duydum hiç bilmiyom sjsjsj
(662 puan) tarafından
Dur resimde koyuyom ornek:)
+1 oy
(1,667 puan) tarafından
Yaptiracagin modele göre canim ama şik duruyor sadece yerini degistiremiyorsun o kadar istedigi renge boyuyorsun evinin dekorun gore .bence güzel bisi.
(662 puan) tarafından
Anladm canm, :)
0 oy
tarafından
Bence şık duruyorlar nasıl yaptırdığına bağlı tabi
(662 puan) tarafından
Yuvarlak tarzı kuzum
0 oy
tarafından
Benim arkadaşım yaptırdı evine çok şık duruyor bende istiyorum böyle bir ünite benim eşimde alçıpan işine girdi bakalım azıcık belimiz doğrulsun da eve de yapacak ")
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Bence tv unitesi en iyisi esim yapti bizim evin duvari asiri cap o capi kapatim derken devasa buyuklugunde bir unite cikti ortaya sinir oldum 
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Benim pek hoşuma gitmiyor bu tarz şeyler hem odayı küçültüyor hemde koltukların yerini değiştirmek istesen ona göre yapman gerekiyor
0 oy
tarafından
Sok postuma bak silicem canım 
(662 puan) tarafından
Gordum kuzum cok guzel olmus Rabbim uzun ömürler versn kuzucuga :)
tarafından
Sagol canim ❤️
0 oy
(496 puan) tarafından
Benım eşim bu işi yapıyor banada yapacaktı durduk şimdilik taşınıcaz dıye ama çok guzel ve şık duruyor tek sıkıntı yerını dwğiştiremiyon
0 oy
(775 puan) tarafından
Gayet güzel. Duruyor cabim
0 oy
tarafından
Eskmde buna benzer yaptırdı ama spot istemedi tavan hem spot hem gergi tavan diye sadece alçı TV ünitesi
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Ayyy bence cok hos duruyor cekmecesi yok kapagi yok cocuk kafa goz vuracak iyiymis ❤
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bizim evin iç duvarları ful alçıpan çelik ev o yüzden :) ünite de gayet güzek görünüyor bi akrabamız stropiyerle yapmıştı ama bu daha sağlam olur
0 oy
(1,296 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ben kiradayim önceki ev sahibi yaptırmış temizlemesi uğraştırıcı ünite daha iyi bence
0 oy
(579 puan) tarafından
Evet çok kullanışlı canım benim eşim bu işi yapıyor ve şuan bu modeller gündemde tavanla beraber çok güzel duruyor 
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Alçıpenden yapılmış kullanışlı mi bilemem
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Temizliği zor olur bence. Bide kırılır cnm
0 oy
tarafından
Bilmiyorum ama ben çok seviyorum
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Resimdeki şık duruyor 
0 oy
(1,632 puan) tarafından
Bende var ama böyle değil eşimin dayısı yaptı eşim bna sürpriz yaptırdı kendi beğenip ama hiç bi dekor esyası koyulmuyor dayısının emeğine acıyoruz şimdiye kırıp ünite almıştım  seneye kırdırcaz ama hiç sevmiyorum kaynanamdada bar buna benzer herkeste gördüğüm için bıktım artık bence şık bi ünite al 

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 268 göst.
21 Mart 2024 Diğer kategorisinde Onlygirl (192 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 314 göst.
24 Kasım 2020 Aile kategorisinde buketimsim (790 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
+1 oy
7 cevap 217 göst.
8 Haziran 2023 Moda kategorisinde misafir tarafından soruldu