0 oy
248 göst.
Aile kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Ozet geceyim kizlar. Eşimin ailesi çok sorunlu ben de eşimi çok üzüyorsunuz biraz yansıtmayın dedim kayinbabam bana bırak git o benim oğlum istemezsen sen terk et onu dedi. I zamandan beri küsuz 2 ay olacak nerdeyse. Aynı şehirdeyiz bu arada. O olaydan sonra oğlum sünnet oldu eşim aradı onları gelin diye yalvardı ağladı resmen gelmedi ben eşime üzülüp aradım Kaynanami da kayinbabami da açmadılar. Arkamdan ben onu hiç istemedim zaten konuşmayalım daha iyi gelmesinler hiç falan demiş kayinbabam. Hatta büyükler gidip konuşmuş onları huzursuz ediyorsun boşansalar hoşuna mı gider demiş banane demiş. Haftaya cuma kayinbabam in 10 gün sonra da gorumcemin doğum günü gorumcem 10 yaşında. Eşim beni götürmek isterse ne demeliyim ne yapmaliyim

5 Cevaplar

0 oy
(12,776 puan) tarafından
Ben gitmem hediyesi alırım görümce min veririm kayinbabayi almam da gitmem de 
(2,252 puan) tarafından
Haklısın canım ben de öyle istiyorum sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Eşin DNA testi yapsın babasi gerçekten babası mi diye merak ettim 
(2,252 puan) tarafından
Sorma valla eşim de  o kadar düşkünki babasına
0 oy
(1,012 puan) tarafından
Aa koca adam çocuk gibi neyin gribini yapıyorsa.. eşiniz de bı zahmet goturmesin sizi bunca şeyin üzerine. 
(32 puan) tarafından
Canım nasıl insanlar var sen bir bilsen kayınbabam gilin 2 3 ton her sene fındıkları var her ay eşimden para koparmaya çalışıyorlar eşim le abisi araba almışlar babalarının üstüne babası arabayla evi abisine vermiş annesi geçen gün eşimi arıyor televizyon bozuldu para gönder diye halbuki yeni doğum yaptım eşim bizim memlekete gelsinler diye 1500 para gönderdi 1 çeyrek getirmiş eşimin abisinin kızı 8 yasında ona bileklik yapmışlar artık nasıl insanlar baba anne değil soyguncu
(2,252 puan) tarafından
Her doğuran anne her yapan baba olmuyor iste
(1,012 puan) tarafından
Madem götürecek sizi biraz çirkef olun. Kimsenin nazını çekmeyin gidin eşinizin dibinden ayrılmayın gülün eglenin dönün
(32 puan) tarafından
Doğru demişsin canım her doğuran anne baba olmuyor bende eşini kendi yanıma çektim artık para biriktirelim ev alalım dedim postu açan kardeş sende eşine derdini anlat yanına çek gül eğlen
(2,252 puan) tarafından
Gitmemeye çalışacam baktım illa götürecek dediginiz gibi yaparım sağolun kizlar
0 oy
(32 puan) tarafından
Valla canım al bendende o kadar eşimin ailesi hale beni el olarak görüyorlar açıkçası bende artık onları sevmiyorum eşime söyledim de üzüldüğümü de belirttim eskiden baba anne derdim artık hiç bir şey demiyorum yani diyeceğim o ki sende kendinden çok taviz verme 
(2,252 puan) tarafından
Eşim için yaptım zaten yapacağımı değil mi. Artık adım atmak istemiyorum ben de. Aksi durumda eşim olsa adim atacağını  hic sanmiyorum
(32 puan) tarafından
Valla canım bende senin gibiyim anneler gününe kadar hediye aldım gönderdim baktım anlamıyor kıymet bilmiyor artık bende hiç bir şey yapmam ama her şeyi eşime anlatırım
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Tabiki gitmezdim gidince illa ki dah çok moralini bozacaklar bence çocuğunu da yollama enayi misin ki sen insan yerine koymayan kişilere hediye alıp gideceksin bide 
(2,252 puan) tarafından
Eşim mutlaka hediye alıp gider de iste bana da gelip ağlar kesin. Ama zerre hak etmiyorlar. Gidersem çok küçülecem onu da biliyorum haklısın en iyisi gitmemek
(1,939 puan) tarafından
Bence gitme gidince emin ol moralin daha çok bozulacak ve diyecekler ki bak geldi daha fazlasını yapabiliriz tepki göstermezsen daha çok ezerler

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 539 göst.
27 Mart 2023 Aile kategorisinde Priwti (265 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 403 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Elifylmz0660 (1,202 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 348 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir3333 (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 389 göst.