0 oy
247 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (826 puan) tarafından
Oğlumu masaja götürüyoruz 15 gündür bu 3. Gidişimiz buraya ilk defa gidiyorduk oğlumun çok ihtiyacı var kasları çox zayıf neyse ilk gün sordum kaça ediypnuz diye bi fiyat söyledi bende onun hesabıyla eşime söylemiştim sonra benim yağlarım bitti kendindr yağ ilave etti başka hastalardan kalma 4 5 damla bişey kalmışrı onu kullandı sonra birini açdı onu sonra kuııanmadı 1 tanede küçük açdı şimdi diyorki 2 tane açtım 4 kuti yağ kullandım dedi  masajında günlük fiyatını 2 katını söyledi dondum kaldım yaaa dedim bana iık gün böylr demediniz diyoki tüm vücud böyle ben ayaklarımı söyledim ben ama tüm vücudu sormuştum neyse diyoki bana sana indirim yaparım falan öyle dedim kalbim çıkacaktı yerinden sinirden. Durumumuz çok şükür kötü değil ama önceden söyleseydi 10 güm götürüdüm oğlumda ameliyyat olucak ona para biriktiriyoruz önceden söyleseydi bu kadar kötü olmazdım bilmiyorum niyeyse parayı verdim ama helal edemedim yaa hala eşimde bana yalan söyledin diye bana yüklendi oda kötü oldumu görünce bişey demedi artık.  Sizce kötü bişeymi yapıyorum hakkımı helal edememekte

4 Cevaplar

+1 oy
(6,859 puan) tarafından
Bu gibi şeylerde fiyat listesi yazılı olarak bı belge almak daha güvenilir cnm söz uçar yazı kalır hesabı.. 
(826 puan) tarafından
Öyıe doğru ama öncedende başkasınaa götürdüm onun iki katını aldı benden. Öncedende sormuştum hemde tanıyoruz demekki tanıdıktan geliyp başımlza
-Reklam-
+1 oy
(682 puan) tarafından
Ben olsam bende etmem bu ne çocukmu var karşılarında 
(826 puan) tarafından
Kendimi enayi yerine koyulmuş gibi hiss ettum eşimde zor kazanıyoruz parayı diyo biliyorum diyorum bende istemezdim.
+1 oy
(2,067 puan) tarafından
Allaha havale et canım bırak boşver bu arada çok geçmiş olsun 
(826 puan) tarafından
Hala kendimle kavga ediyorum niyeyse bişeyde diyemiyorum öyle oıunca bakıyorum kendisi bildiğini pkuyor ben ne desem boş bişey diyemedim. Çox saol canım
(2,067 puan) tarafından
yaaa canimm bebebin bu aradA tam olrak nesi var
(826 puan) tarafından
Kasları zayıf canım dengesini tutamıyor 11 aylık şuan desteksi oturmuyo yürümüyo ayakları üzerinde dura biliyor iyu basıyor yere ana dengesini tutamıyor yoruluyo masajın hayrını gördük devamlı götürüyoruz o yüzden bundan öncede gittik ama prasıda soğuk olduğu için gidemedim. 1 yaşındada ameliyay olmas gerek testisleri inmedi yarı sünnetli doğdu pipisinden ameliyyay oımalı kalbinde 3 tane delik var ne bileyiç canım sorunları var halada devam ediyor bizde elimizden geleni yapıyrouz işte
(2,067 puan) tarafından
ayy canimm benim çok ama çok geçmiş olsun  inşallah iyilesir düzelir canım allahım size bagislassin  üzüldüm  ya :(
(826 puan) tarafından
Amin canım çok saol. Bizde elimizden geleni yapıyoruz işte herşey oğlumuz için ama böyle şeyde olunca üzüldüm bi kötü oldum yaa oğluma feda olsun kendime yediremedim niyeyse
0 oy
(2,787 puan) tarafından
ben olsam da helal etmem maalesef bazı kurumlar bunu bilerek yapıyorlar önce hizmeti ucuz gösterip sonra da iş bittikten sonra türlü türlü bahanelerle ücret arttırıyorlar keşke kabul etmeseydin siz bana bu şekilde söylemediniz şu anda fazladan fiyat uydurmaya çalışıyorsunuz diye ben size tüm vücudu sordum sadece ayağı sormadım siz de bana daha uygun bir fiyat söylediniz şimdi işlem bittikten sonra kafanıza göre fiyat arttırıyor sunuz deseydin bir yere imza bir şey yapmadıysan ya da senet imzalama duysan ne onlar senden ne sen onlardan hiçbir hak talep edemezsin zaten ilk anlaştığım fiyatın parası  ödeyip çıksaydın
(826 puan) tarafından
Tanıdık biri ablamda kızını götürmüştü iık gün sorudm o yüzden ayak vücut falan demedim sadece sordum kaça ediypnuz dedi oda fiyat söyledi bemde ona göre 15 gün gelelim dedik şimdi kalkmış 2katı dedi bide bana sana indirim yapıyorum diyo bana düşün öncedende gittik başka yere oraya verdiğiç paranın 2 katındanda fazla para verdim yaa kendimde kavga ediyorum şuan. Ben dedim önceden böyle dedniz baktımki kemdi biıdiğini okuyor bişeu diyemedim duvara kpnuştum sanki eşidme zar zor kazanlyor çoçul büyüymek çok masraf oluypr
(2,266 puan) tarafından
Kesinlikle haklısın ilk anlaştıgın parayı bırakıp çıkmalıydın
(826 puan) tarafından
O zamanda o hakkınə helal etmezdi oğluma falan bed dua eder diye korktum yaa o an akıma o geldi
(2,787 puan) tarafından
Haksız yere edilen beddua tutmaz canım o seni kandırmaya çalışmış Bir de üstüne indirim yapıyorum diye yalan atmış

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 342 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 433 göst.
18 Ocak 2024 Aile kategorisinde Semos (343 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 250 göst.
9 Ocak 2024 Aile kategorisinde ...... (663 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 975 göst.