0 oy
574 göst.
Aile kategorisinde (598 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Ben nerdeyse hiç bir huyunu sevmiyorum :D kendini över heryerde yatar ayıp bilmezler sabah 8 de yatak odama direk girer daha bir sürü

36 Cevaplar

0 oy
(3,739 puan) tarafından
Kendileri onca şey yaparlar biz bir şey yapmadık derler kendilerine en ufak bir şey yapıldiginda kiyameti koparirlar ... 

Herşeye ağlaması suçlu olsa bile kendini bu sayede haklı çıkarması 

Oğlunu doldurması 
-Reklam-
0 oy
(213 puan) tarafından
Kendisini sevmiyorum ama ayriyetten masummus gibi mıymıy konusur hep eşime babam diye hitap eder aglamakli bebek gibi inlemeli konusur esimde bisey varmis gbi 40 saat kafasina takar neden boyle konustu diye. Hatta bir keresinde kayinvalidegile gittik.evimize donmek icin geri yola cikmistik 1 saat olmadan erkk kardesi aradi abi annem ilacini icmiyor diyo esimde anne ic ilacini yoksa geri gelirim diyor boyle sacmaliyorlar evde 5 tane ccgu var gelmis esime sariyor.
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Var kızıma annem diye seslenmesi ve kızım anne dediğinde düzeltmemesi 
0 oy
tarafından
Neyini öveyim o dengesizin. Cok uyu.zdur bi işi 40 saatte yapar gelini kölesi gibi çalıstırmak ister. Annesi ve bacısıyla saatlerce telefonu kapatmaz konuşur. Aşırı dedikoducudur elinde kuran dilinde yalan coktur. Cok soguktur. 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Gorumcelerimi over ama övsun beni de baskasina over :D ya esimi asiri seviyo hic kiyamiyo ora gittik mi simariyo kocam resmen askeriyeden eve donen izinli gibi oluyo :D
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Herşey onun istediği gibi olmalı.  Hep bizi yönetmek istiyor 
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Maalesef hiç yok
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Herşeyi planlı yapmak ister banada sürekli öyle yap der bu huyu dışında çok seviyorum kendisini 
0 oy
(181 puan) tarafından
Hangi birini sayayım o yüzden direk kendini sevmiyorum :) 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Çok tehlikeli bir huyu var. Inanılmaz derecede yalan söylemesi. Hatta senin söylediğin şeylerle ilgili bile yalan söylüyor. Herkesi inandırıyor. Isın ilginç tarafı oğulları akrabaları herkes bunun farkında ama hiç kimse ses çıkarmıyor. Benim babam beni kenara çekip bu kadına çok dikkat et yalan ağzına yuva yapmış demişti nisanliyken. Sonradan anladım ki gerçekten öyleymiş. 10 kadının 9 u kesinlike yalandır 
(598 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun nediyim
0 oy
(77 puan) tarafından
Yaa arkasından konuşmak gibi olmasın da valla karnımızda bebişlerimiz var günah olacak ama  bulantılarım yüzünden yemek falan yapamıyordum dün bize geldi kalmaya 1 haftalığına, ya gelir gelmez her şeyin yerini değiştirmeye falan çalışıyor temizlik desen zaten Dünyada en iyi temizliği o yapar  öyle havalar yani ayy çıldırcam da ses edemiyorum işte 
(77 puan) tarafından
Daha neler neler de işte valla günaha girmek istemiyorum
(598 puan) tarafından
Söyle kız Benim evim karışma de
0 oy
(426 puan) tarafından
Kaynanami seviyorum  allah razi olsun ama cimridir para biriktirmeyi çok sever esim tek oglan bende tek gelinim evde 3 kisiyiz baska kimsemiz yok ama esimjn veyada benim basen harclimiz bittiğinde kayinvalidemden istiyoruz iki maasi ve kirada evi var okadar maas alir ama bize 10 tl bile borc verir ay basinda benim parami verin der ona cok sinirlenirim  diyorum tek evladin var 60 yasindasin ogluna borc verilirmi diyorum 1 tl bile borc verir o huyuna cok kiziyorum
0 oy
(887 puan) tarafından
Kendisini sevmiyorum bırak huyunu varlığı bile rahatsız ediyor 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
CIMRIILIIIIGIIIII
0 oy
(615 puan) tarafından
Yorumları okudum şöyle de bi düşündüm de bulamadım yok galiba ya :D

İlgili sorular

0 oy
29 cevap 687 göst.