0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (601 puan) tarafından
Sizin kaynananızda size bir iyilik yaptığında karşılık beklediğini hissedermisiniz

21 Cevaplar

0 oy
(9,967 puan) tarafından
Yok Allahima bin sukur seviyorum kendisini
-Reklam-
0 oy
(11,217 puan) tarafından
Hayr cok verıcı cok bonkör biridir sagolsun
(2,831 puan) tarafından
Baristin mi Kaynanla
(11,217 puan) tarafından
Barışmassamda öyle:) 3 yıl küstüm eve gönderdıkleri hediyenin haddi hesabı yok. Her tr geldiğimde kızıma para veriodu orda altın kupe alsın bileklık alsın annen diye. Yanı konusmassamda ıyı huylarını ınkar etmm ayrıca konusuorum suan:)
(2,831 puan) tarafından
Ayıp olmazsa neden küstünüz
(11,217 puan) tarafından
Ev aldık evı görmeye geldiler bana değil oğullarına hayırlı olsun dedıler :) kimin evi oldugunu onlara öğretmek için: D
(2,831 puan) tarafından
Aslında ne kadar saçma birşey bu kayannalar neden böyle ya  aman ben böyle yapmış olsaydım varya benim o ana kuzusu eşim benimle hayatta konuşmaz tavır yapardi bana neler yaptılar ama ben onları Allah'a havale ettim ama konuşuruz ama mesafeliyim
0 oy
(2,831 puan) tarafından
Hayır beklemez  
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Kaşıkla verir kepçeyle alır 
(2,155 puan) tarafından
Tam bizimkini anlattın
(1,210 puan) tarafından
Evet çünkü bizimkide tam öyle
0 oy
(448 puan) tarafından
Her türlü beklentide olduğu için hep bizden bekler norseyler isterdi hediyeler alalım ihtiyacını alalım birsey istesin alın demez ama hep dile getirir 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Elinde olduğu sürece her şeyini verir sağ olsun hiç de karşılık beklemez
0 oy
(870 puan) tarafından

Kaynana ve iyilik hımmm 

0 oy
(5,804 puan) tarafından
Yok valla kaynanam genel olarak herkese iyilik yapan biridir karşılık beklemez.. Ben bazen yaptığımın karşılığını başkalarından alamayınca sinirlenirim amaan kızım iyilik yap denize at boşver der geçer 
0 oy
tarafından
Çocuğuma baktığı zaman karşılık beklediğini hissediyorum belkide yanlış hissediyorum 
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Asla beklemez her daim eli üstümüzdedir Allah bir değil bin kez razı olsun ♥️
0 oy
(248 puan) tarafından
Şükür görmedim iyiliğini bnde yapmadım yapmam da
0 oy
(6,814 puan) tarafından
benim kaynana bigun bejimle kofte yuvarladi yardim etti yaa hemen bana dedi ki sandiktan bi yemeni getirde ortunuyum dedi baya is yapmis oldu ya acisini cikarak be de vermedim
0 oy
(12,531 puan) tarafından
Yok Allah razı olsun öz annemi aratmaz 

İki gün ayrı kalabilirim en fazla  
(1,439 puan) tarafından
Nasil kaynanaymis o ya baskıcı karisan benim dedigim olsun diyen biri degil ozaman
(12,531 puan) tarafından
Yok hayatım karişmaz bi şey diyecekse mesela geçen tişört seçitorduk bana kızım kısa değil mi dedı arkasından yuz kere sen bilirsin kızım beğendiğını al dedı
Kızım da ilk torun  kadın 5 çoçuk buyutmuş demiyor bunu boyle boyle yap annesi sensin kızım sen bilirsin der
(1,439 puan) tarafından
Cok iyi ya Allah herkese nasip etsin oyle kaynanayi
0 oy
(144 puan) tarafından
iyilik yaptığını görmediğimiz için karşılık veremiyoruz anca yuva yıkma derdinde oğlumu kendime nasıl bağlarım diye uğraşıyor ne yapsam da karısından boşansa diye kötülük yapıyor 
0 oy
(40 puan) tarafından
Hamilelikte 3 ay yatmama gerekti gurbetteyim annem gelmek istemedi çekingen biraz kaynanam geldi sağolsun sadece arada 2 hafta annem geldi geri gitti kaynanam geri geldi hakkını ödeyemem Allah razı olsun.

Bu sene kaynana kayınbaba geldi kayınbaba bana dedi ki bak annen 2 hafta durmadı ya kaynanan olmasaydı nolacaktı kalacaktın öyle diyo. Demekki böyle konuşmuşlar aralarında yaptığınız iyiliği hemen başımamı kalkacaklardı çok zoruma gitti. Kesin şey bile düşünüyorlardırr biz baktık yaşlanınca oda bakacak diye. Ama ben onların torununu doğurmak için yattım kendi hastalığım bile değildi 
0 oy
tarafından
Hayır  hiç olmadı öyle bir hareketi sağolsun 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Konuşmuyoruz ama kayınpeder ondan gizli gizli biseyler getiriyor torununa iyiliği yoktur uzerimde
0 oy
(48,496 puan) tarafından
yok beklemiyo karsilik sagolsun
0 oy
(3,813 puan) tarafından
Ne yapar ne bekler :) 
0 oy
tarafından

O iyilik bilmez ki :D 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 528 göst.